- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Obsluha v rybářských potřebách
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
carlos - Profil | Ne 31.7.2005 17:03:01
Kutil | Ne 31.7.2005 16:13:05
xycht | Ne 31.7.2005 15:34:21
carlos - Profil | Ne 31.7.2005 14:05:23
ZN - Profil | Ne 31.7.2005 13:44:11
klid, někteří tě pochopili dobře. A někteří nepochopí nikdy.
ondra - Profil | Ne 31.7.2005 13:39:33
Zvláště mi to vadí od člověka,který nemá o obchodě ani páru.
P.S. Racekl: Mohl Tě klidně s těma brokama poslat do háje,za to,že Ti je vyměnil jsi ho měl spíše pochválit a ne ho hned odsoudit,že Ti prodal schválně nějaký šmejd.Promiň,ale svědčí to trochu o tvé inteligenci-)
ZN - Profil | Ne 31.7.2005 12:49:15
nezbývá, než konstatovat, že komu není zhůry dáno, v apatice nekoupí. Jen abych tě uklidnil, nikdy jsem ve straně nebyl. Zaváděly se tzv."přidružené výroby" při JZD, dělalo se na povolení MěNV v oblasti ekologie atd, atd., možností bylo víc. Nezkusil jsi to proto, že tě to asi ani nenapadlo, nebo jsi na to neměl hlavu. Neznám žádného straníka, kterému by to strana dovolila. Takže, jako ve většině tvých příspěvků, opět ti to secvaklo špatně. Tvůj arzenál argumentů je pořád stejný, napadání, plácání pátého přes deváté, plácání oblíbených frází, za kterými se schovává zatrpklost a nasranost, že soused má víc, prostě duchaprosté plky. A jsem rád, že to byl tvůj poslední příspěvek, kdo ví co za blbost by z tebe ještě vypadla. Nepřemýšlels tehdy, nepřemýšlíš pořád. Pak se nediv, že tě život sere. Zdar
PS: ty jsi mi s tou stranou nějak obeznámen
Marcel - Profil | Ne 31.7.2005 12:49:05
Kutil: tak teď si ujel úplně. Já znám osobně dva lidi co podnikali už za komančů a měli to kurevsky problematické. A rozumní jsou, bo ve straně nebyl ani jeden a ty "známosti" žádné.
Jinak to pročítám, a pochopil jsem narážku na ty "LIDI" jinak. A to tak, že když kupuju broky(nebo cokoliv jiného), tak si zkusím jejich kvalitu a nestěžuju si, že jsou jak kalené koule do ložiska až při jejich reklamaci... a ještě to vypustím ven do světa.
Kutil | Ne 31.7.2005 12:19:39
K otázce - řekl bych že poslední dobou se přístup prodavačů i jejich odbornost lepší.
Detreux - Profil | Ne 31.7.2005 11:51:36
Tyfus - Profil | Ne 31.7.2005 11:26:25
K tématu: Doporučuji rybářské potřeby na Francouzké, případně Na Bělidle, obě prodejny v hlavním městě...:-)
ZN - Profil | Ne 31.7.2005 11:16:35
Ješíši kriste, už ať je placené školství ( do dneška jsem byl proti), ale jestli naše školství produkuje takové blby, tak si nic jiného nezaslouží.
rybar11 | Ne 31.7.2005 11:04:15
vraník - Profil | Ne 31.7.2005 10:35:06
ZN - Profil | Ne 31.7.2005 8:34:57
skutečně končím, tady je veškerá debata marná. Používání slov zbohatlík, pod moji úroveň, atd., a pak složitě vysvětlovat, jaký jsi dobrák od kosti, to je fakt mimóza. Odpovídáš na věci, na které se nikdo neptal. Debata je nechutná, to musím souhlasit, ani to nemusm číst, pamatuji si to. Aby jsme to ukončili, tak veď debatu je se sobě rovnými.
PS: debaty na úrovni se obvykle vedou v hospodách mezi 8 a 14 hodinou, kdy normální lidi makají.
Kutil | Ne 31.7.2005 7:25:28
Klikař - bez komentáře.
Racekl | So 30.7.2005 23:42:11
Klikař - Profil | So 30.7.2005 22:43:46
Kutil: je to tvůj názor jestli s ním souhlasím nebo ne je zase moje věc
A VO TOM TO JE (ale fakt nesnáším komanče a jsem háklivej na sebemenčí náznaky a Kutil mi je dost připoměl)
ZN - Profil | So 30.7.2005 22:38:25
myslím, že ubrzdit by měl především Kutil. Problémy s komoušema? Ty měl snad každý normální člověk, každý z jiných důvodů. Podnikání? Po roku 90 začal podnikat kde kdo, já dokonce v r.86. V tom žádné měřítko není. Závěr - tak ať řeší reklamace a netahá sem nesmyslné kecy.
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 19.8 °C | 48 cm | 0.17 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 86 cm | ||
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - všechna témata
12:19Rybáři vs ochránci přirody 76
11:29Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 27
10:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
10:28ATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11Staré Česke rybářské vybavení 396
8:49Poradna: Sumcařina 2572
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
Penzion Soroya
Poskytujeme ubytovanie a člny pre morsky a sladkovodny rybolov, turistiku na ostrove Soroya v mestečku Sorvaer v...










