- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Obsluha v rybářských potřebách
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
carlos - Profil | Ne 31.7.2005 17:03:01
Kutil | Ne 31.7.2005 16:13:05
xycht | Ne 31.7.2005 15:34:21
carlos - Profil | Ne 31.7.2005 14:05:23
ZN - Profil | Ne 31.7.2005 13:44:11
klid, někteří tě pochopili dobře. A někteří nepochopí nikdy.
ondra - Profil | Ne 31.7.2005 13:39:33
Zvláště mi to vadí od člověka,který nemá o obchodě ani páru.
P.S. Racekl: Mohl Tě klidně s těma brokama poslat do háje,za to,že Ti je vyměnil jsi ho měl spíše pochválit a ne ho hned odsoudit,že Ti prodal schválně nějaký šmejd.Promiň,ale svědčí to trochu o tvé inteligenci-)
ZN - Profil | Ne 31.7.2005 12:49:15
nezbývá, než konstatovat, že komu není zhůry dáno, v apatice nekoupí. Jen abych tě uklidnil, nikdy jsem ve straně nebyl. Zaváděly se tzv."přidružené výroby" při JZD, dělalo se na povolení MěNV v oblasti ekologie atd, atd., možností bylo víc. Nezkusil jsi to proto, že tě to asi ani nenapadlo, nebo jsi na to neměl hlavu. Neznám žádného straníka, kterému by to strana dovolila. Takže, jako ve většině tvých příspěvků, opět ti to secvaklo špatně. Tvůj arzenál argumentů je pořád stejný, napadání, plácání pátého přes deváté, plácání oblíbených frází, za kterými se schovává zatrpklost a nasranost, že soused má víc, prostě duchaprosté plky. A jsem rád, že to byl tvůj poslední příspěvek, kdo ví co za blbost by z tebe ještě vypadla. Nepřemýšlels tehdy, nepřemýšlíš pořád. Pak se nediv, že tě život sere. Zdar
PS: ty jsi mi s tou stranou nějak obeznámen
Marcel - Profil | Ne 31.7.2005 12:49:05
Kutil: tak teď si ujel úplně. Já znám osobně dva lidi co podnikali už za komančů a měli to kurevsky problematické. A rozumní jsou, bo ve straně nebyl ani jeden a ty "známosti" žádné.
Jinak to pročítám, a pochopil jsem narážku na ty "LIDI" jinak. A to tak, že když kupuju broky(nebo cokoliv jiného), tak si zkusím jejich kvalitu a nestěžuju si, že jsou jak kalené koule do ložiska až při jejich reklamaci... a ještě to vypustím ven do světa.
Kutil | Ne 31.7.2005 12:19:39
K otázce - řekl bych že poslední dobou se přístup prodavačů i jejich odbornost lepší.
Detreux - Profil | Ne 31.7.2005 11:51:36
Tyfus - Profil | Ne 31.7.2005 11:26:25
K tématu: Doporučuji rybářské potřeby na Francouzké, případně Na Bělidle, obě prodejny v hlavním městě...:-)
ZN - Profil | Ne 31.7.2005 11:16:35
Ješíši kriste, už ať je placené školství ( do dneška jsem byl proti), ale jestli naše školství produkuje takové blby, tak si nic jiného nezaslouží.
rybar11 | Ne 31.7.2005 11:04:15
vraník - Profil | Ne 31.7.2005 10:35:06
ZN - Profil | Ne 31.7.2005 8:34:57
skutečně končím, tady je veškerá debata marná. Používání slov zbohatlík, pod moji úroveň, atd., a pak složitě vysvětlovat, jaký jsi dobrák od kosti, to je fakt mimóza. Odpovídáš na věci, na které se nikdo neptal. Debata je nechutná, to musím souhlasit, ani to nemusm číst, pamatuji si to. Aby jsme to ukončili, tak veď debatu je se sobě rovnými.
PS: debaty na úrovni se obvykle vedou v hospodách mezi 8 a 14 hodinou, kdy normální lidi makají.
Kutil | Ne 31.7.2005 7:25:28
Klikař - bez komentáře.
Racekl | So 30.7.2005 23:42:11
Klikař - Profil | So 30.7.2005 22:43:46
Kutil: je to tvůj názor jestli s ním souhlasím nebo ne je zase moje věc
A VO TOM TO JE (ale fakt nesnáším komanče a jsem háklivej na sebemenčí náznaky a Kutil mi je dost připoměl)
ZN - Profil | So 30.7.2005 22:38:25
myslím, že ubrzdit by měl především Kutil. Problémy s komoušema? Ty měl snad každý normální člověk, každý z jiných důvodů. Podnikání? Po roku 90 začal podnikat kde kdo, já dokonce v r.86. V tom žádné měřítko není. Závěr - tak ať řeší reklamace a netahá sem nesmyslné kecy.
Kde to žije - všechna témata
16:03ATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:57Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 30
15:57Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
15:20Rybáři vs ochránci přirody 78
14:34Poradna: Redakce MRK.cz 1766
10:11Staré Česke rybářské vybavení 396
8:49Poradna: Sumcařina 2572
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...









