- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
K70 - fraška - nebo podvod???
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NMiloš_diakritický | Čt 23.6.2005 13:00:02
no, sice o "koncepci" taky nic nevím, nicméně oněch 25 litrů je skutečně dle mého názoru antimotivační, pokud jsou to total náklady a ne pouze hrubá mzda. Příhoď tam 10 litrů a řekl bych, že jsi zhruba v reálu...:-)
NPike | Čt 23.6.2005 12:59:54
Xaxap: 16 500 hrubeho bude kolem 11.500 cisteho, pocitat presne se mi to nechce. Na jihu Moravy jsou to uz docela slusne prachy. Prumerna mzda je tam jen o trochu vetsi a nezapomen, ze 65 procent lidi vyse prumerne mzdy nedosahuje. Sam bych ale pridal, aby to misto bylo lukrativni a ona straz by si ho chtela kvalitni praci udrzet.
Nmacek | Čt 23.6.2005 12:58:06
Nmacek | Čt 23.6.2005 12:53:42
jinak tu pohádku o krok tam, dva kroky zpátky jsi vymyslel hezky. btw dorazil k vám už ten převratnej novej vynález toho itala, nějakej Galilei, dalekohled se tomu říká. u nás na hlučíně ho před třemi lety jeden porybnej měl, ale od té doby jsem ho tam (porybnýho) neviděl.
krom toho jsem neviděl chlapa, kterej dokáže za 15 vteřin (nebo za kolik běháš 70 metrů) sbalit pruty a nezapsanou rybu v saku. pokud je na zahradě a nechytá ryby, tak pruty co u vody zůstanou asi nejsou jeho a můžeš si je nechat, ne?
NXAXAP - Profil | Čt 23.6.2005 12:52:53
Ja v tomle opravdu nechci nikoho napadat, me se myslenka profiku libi, ale jedine, co mi z toho vyplyva je, ze jsou prvne potreba profici do vedeni svazu, aby byli schopni analyzovat, kalkulovat a delat plany v realnych cislech a terminech.
Nhraji - Profil | Čt 23.6.2005 12:49:06
Nhraji - Profil | Čt 23.6.2005 12:45:22
Kakao: proto se vypsalo vyběrové řízení a stanovily se takové podmínky, že Franta nemá šanci.
honza_s5: RS neřídí svaz, patří státu, ale ani stát, protože na to nemá peníze, peoto tvrdím, že to je špatný systém, který je třeba nahradit. Nic lepšího než profi stráž mne nenapadlo
Nmacek | Čt 23.6.2005 12:39:15
Nmacek | Čt 23.6.2005 12:36:58
NXAXAP - Profil | Čt 23.6.2005 12:35:59
Kdyz se budu drzet hodne pri zemi a budu pocitat, ze RSak projezdi mesicne 300km v aute, co zere 7 litru, tak jen nahrada za auto bude 1725 Kc. Kdyz k tomu provola 300 Kc, jsme na cca 2000. Dalsi cca 300 schlamstne silnicni dan. Zbyva ti 22.700. Kdyz pocitas s odvodem za zamestnavatele 35%, vychazi hruba mzda cca 16.500 Kc. Timhle motivovat schopny clovek, ktery by mohl byt resenim situace, nejde.
A to porad hovorime o pripadu, kdy to bude mit dany "profesional" max 7,5 km ke svemu reviru a bez dalsich nakladu na skoleni, testy apod.
U vas v MRS neni nekdo, kdo ma zakladni podnikatelsky prehled a umi pocitat? Ze jste to jen tak strelili od boku? Smer je to spravny, ale to provedeni je hrozny.
NKakao | Čt 23.6.2005 12:33:51
Nhonza_s5 - Profil | Čt 23.6.2005 12:30:30
Nmacek | Čt 23.6.2005 12:21:42
připomíná mi to jednu aktuální v médiích hojně propíranou aféru, kdy policajti nedokázali uhlídat jednoho chlapa. nebo že by to bylo nějak jinak?
Nhraji - Profil | Čt 23.6.2005 12:12:46
Nmacek | Čt 23.6.2005 12:12:25
Nhraji - Profil | Čt 23.6.2005 12:09:25
honza_s5: pořád nechápete, že porybný na vesnici nikoho nechytí, protože by mu v hospodě nenalili pivo, protože vzal povolenku Fandovi, co jsou s ním všichni kamarádi, protože pro ně krade v družstvu kukuřici, kterou oni potom zadarmo krmí.
RS v podobě, jak ji převzal nový zákon, je přežitá instituce na základě dobrovolnosti a uvědomnělosti, jak ji definoval zákon před rokem 1989. Blbost.
Já jsem pro profíky. Tím odpadnou povolenky zdarma, kamarádíčkování a kontroly nekontroly jen na cizí, místním se nic nestane.
Nmacek | Čt 23.6.2005 12:07:18
Nhonza_s5 - Profil | Čt 23.6.2005 12:00:59
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










