- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
rybičky na štiku?
jaký mam dávat nastrahy-rybičky
Autor diskuse: Sergo Aš - Profil , 21.6.2005 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
XAXAP - Profil | Čt 23.6.2005 15:41:10
brven: tak bez, sedni k vode, nahod zivou, zavolej mi, ja zavolam Policii, sepisem to, zasoudime si, prohrajes to a budes mit v ramci prvniho judikatu jednu z hlavnich roli. Jdes do toho?
A nedavej tady lidem plane nadeje ala Semeniuk. Pokud vis, co je judikat, musis taky vedet, na co se bude u soudu koukat. Myslis, ze vyhraje stanovisko kohokoliv nad jasne formulovanym zakonnym ustanovenim? To neni o vetsi ci mensi pravde, na to staci otevrit oci a cist a chtit znat pravdu, ne si nalhavat blbosti, protoze se mi hodi do kramu.
A nedavej tady lidem plane nadeje ala Semeniuk. Pokud vis, co je judikat, musis taky vedet, na co se bude u soudu koukat. Myslis, ze vyhraje stanovisko kohokoliv nad jasne formulovanym zakonnym ustanovenim? To neni o vetsi ci mensi pravde, na to staci otevrit oci a cist a chtit znat pravdu, ne si nalhavat blbosti, protoze se mi hodi do kramu.
Miloš_diakritický | Čt 23.6.2005 15:27:56
brven:
a sakra, tak to mě předsedkyně krajského soudu nalakovala na blbce - ona tvrdila, že judikát není to samé co precedens.....sorry, omlouvám se Ti....
a sakra, tak to mě předsedkyně krajského soudu nalakovala na blbce - ona tvrdila, že judikát není to samé co precedens.....sorry, omlouvám se Ti....
brven | Čt 23.6.2005 15:27:33
Miloš diakritický:
jen ještě poznámku, není to o tom, kdo se má čím řídit, ale kdo má tady mrku "větší "pravdu?
jen ještě poznámku, není to o tom, kdo se má čím řídit, ale kdo má tady mrku "větší "pravdu?
brven | Čt 23.6.2005 15:22:39
xaxap: nebudu se pouštět do další jalové diskuze, ale termín judikát asi znáš. A žádný takový zatím k této problematice jsem nenašel. Nebo o nějakém víš? Dokud nebude pravomocný rozsudek, všechny tvoje jasné "pseudoargumenty" jsou k ničemu. Proto na tvoje další výlevy již reagovat nebudu. Ahoj všem, i Tobě, BTW, dávám přednost vláčce....
MrKos - Profil | Čt 23.6.2005 15:20:45
xaxap: ty jsi упорный человек... už se na to vykašli a raději běž smočit mouchu :-))
Miloš_diakritický | Čt 23.6.2005 15:20:23
Brven:
no, bohužel tentokrát má XAXAP pravdu. Ceské soudy se řídí ve svém rozhodování řádem. Pokud ve stejné věci již někdy dříve rozhodl nejvyšší nebo ústavní soud, pak se těmito rozhodnutími řídí i nižší soudy. To je vše, precedens na úrovni stejný-stejný nebo vyšší-nižší nebo nižší-vyšší (s výjimkou nejvyššího a ústavního) u nás bohužel neplatí...
no, bohužel tentokrát má XAXAP pravdu. Ceské soudy se řídí ve svém rozhodování řádem. Pokud ve stejné věci již někdy dříve rozhodl nejvyšší nebo ústavní soud, pak se těmito rozhodnutími řídí i nižší soudy. To je vše, precedens na úrovni stejný-stejný nebo vyšší-nižší nebo nižší-vyšší (s výjimkou nejvyššího a ústavního) u nás bohužel neplatí...
XAXAP - Profil | Čt 23.6.2005 15:11:39
brven: tak zaprve, precedens ceske pravo nezna a zadruhe, ten zakon je jasny a soudni projednavani nepotrebuje ... nebo neumis cist? To , cos vypustil, jsou jen vymluvy!
XAXAP - Profil | Čt 23.6.2005 15:09:36
MichalS: to byl dobrej hak do vlastni brady! Tak tys tady vyskakoval a neprecetl sis tu diskuzi zpatky???? To bezne prudis, kdyz nevis, o cem je rec?
pro psychologicke rozumbrady: ano, ted jdu na Michala S ostre ... duvod je vyse
pro psychologicke rozumbrady: ano, ted jdu na Michala S ostre ... duvod je vyse
brven | Čt 23.6.2005 15:07:03
Vážení, i když nejsem registrovaný, lovím ryby jako relaxaci a rád čtu mrk. Ale co se tady odehrává, to je síla. Rád bych všem vášnivcům připomněl, že jediný, kdo má právo výkladu zákona je soud. A i ten, jak je známo z veřejného dění, se často mýlí. Pokud se lov na živou neocitne u soudu a nevznikne precedes, tak je jasné, že kde není žalobce není soudce a tak vede jasně indice. A ta je z MZ a nikdo oprávněný ji nezpochybnil. Tudíž je mi bližší výklad, že lov je na živou sice nepovolen, ale tolerován.
MichalŠ - Profil | Čt 23.6.2005 14:16:00
MD tak to se omlouvám ale prodrat se znovu zpátky tím co tady z nás všech vypadlo je nad moje síly
Miloš_diakritický | Čt 23.6.2005 14:00:13
MichalŠ:
tak to se teda šereně mýlíš, já byl s hrouzkem dřív...
tak to se teda šereně mýlíš, já byl s hrouzkem dřív...
MichalŠ - Profil | Čt 23.6.2005 13:55:20
Myke - tak tobě tleskám (myslim to vážně). Zřejmě jsi asi první kdo odpověděl na otázku
myke | Čt 23.6.2005 13:52:13
Sergo Aš: Nejlépe druh, na který je štika na revíru zvyklá. Osvědčený je okoun. Osobně bych ale doporučil přívlač. Je to šetrnější k lovené rybě i k nástraze.
XAXAP - Profil | Čt 23.6.2005 13:25:37
Georgino: nemej peci, stiham vsechno :-) Klic hledej v planovani sveho casu.
MrKos: nemam duvod se ze sebe posirat nebo zvracet. Pokud s tim mas sam problem, tak minimalne v oblasti obleceni a image ti muzu pomoct :-)
MrKos: nemam duvod se ze sebe posirat nebo zvracet. Pokud s tim mas sam problem, tak minimalne v oblasti obleceni a image ti muzu pomoct :-)
Georgino | Čt 23.6.2005 13:05:48
xaxap: Chlape už se na to vybodni, to nemáš nic lepšího na práci? :-)
MrKos - Profil | Čt 23.6.2005 12:54:35
XAXAP: ale myslím že zase aspoň nemusíš chodit daleko... stačí zrcadlo :-))
Royal Wulff - Profil | Čt 23.6.2005 12:35:24
Tak sa vam to podarilo, dostali ste Xaxapa do kolien. Uz pise sam sebe :-)))))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
12:40NDivoký potočák nebo granulák? 59
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














