- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
rybičky na štiku?
jaký mam dávat nastrahy-rybičky
Autor diskuse: Sergo Aš - Profil , 21.6.2005 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
XAXAP - Profil | Út 21.6.2005 10:09:07
MrKos: koukam, ze za chvili Polakum natreme prdel v tezbe jantaru! Staci se zamerit do Brna :-)
Jinak, ja na twistery a woblery seru, nastrahy na stiky nekupuju, ale vyrabim a pokud mas problem s ucetnictvim nebo sis koupil prilis vykonne auto, obrat se na nejblizsi financak, tam ti poradej :-)
Jinak, ja na twistery a woblery seru, nastrahy na stiky nekupuju, ale vyrabim a pokud mas problem s ucetnictvim nebo sis koupil prilis vykonne auto, obrat se na nejblizsi financak, tam ti poradej :-)
NOVAS | Út 21.6.2005 10:09:05
XAXAP:Rybář Ti snad něco radil, tak co sem lezeš :-) :-) :-))))))) Souhlasím s medvědem.Každej nemá zájem lítat celej den po rybách jak janek.Není nad to pěkně v klidu posedět u vody.
JM - Profil | Út 21.6.2005 10:05:48
Jinak, když jsme u toho, tak staří dědkové co znám, tak vzpomínají, že když chtěli chytit velkou štiku o které věděli, tak 100%ně fungovalo nastražit štíhle. Ale to bych dneska nedoporučoval.
MrKos - Profil | Út 21.6.2005 10:01:54
xaxap: ty si nedáš pokoj ? Ty Tvoje twistery nebo woblery jsou ůplně mimo mísu... a pokud nevíš jaká rybka je nejlepší tak se neprojevuj.... to umí každej... něco koupit a pak to tam jen protáhnout kolem štičí tlamy.... a polemizovat tady o ceně je taky trochu jinde.. jít do kšeftu a koupit něco je mnohdy levnější než projezdit sud benzínu při honu za správnou střevličkou....
XAXAP - Profil | Út 21.6.2005 9:44:06
Rybar: jestli ses unavenej, tak jed do lazni si odpocinout!
Hrouzek, Karas, Strevlicka, je to fuk! Projizdet zivou rybku hackama, obalovat systemkaman je pekna prasarna. Pokud pak dotycny ulovenou pajku pusti, tak krome prasarny i slusna schizofrenie.
A pritom je tak snadne a ucinne ji kolem drzky protahnout streamer nebo twister nebo wobler. A mnohem zajimavejsi! A i jednodussi na pripravu. Staci jen zkusit a pak uz te podobne picoviny s rybickama nenapadnou.
Hrouzek, Karas, Strevlicka, je to fuk! Projizdet zivou rybku hackama, obalovat systemkaman je pekna prasarna. Pokud pak dotycny ulovenou pajku pusti, tak krome prasarny i slusna schizofrenie.
A pritom je tak snadne a ucinne ji kolem drzky protahnout streamer nebo twister nebo wobler. A mnohem zajimavejsi! A i jednodussi na pripravu. Staci jen zkusit a pak uz te podobne picoviny s rybickama nenapadnou.
MrKos - Profil | Út 21.6.2005 9:33:18
xycht: to už k tomu patří... :-) není třeba čekat na zažrání a bohatě stačí když dravec rybku prostě uchopí a rozjede se...
koko | Út 21.6.2005 8:46:17
chnapacka. horny jednohak bezuzlovo pod chrbtovu plutvu, spodny trojhak do korena prsnej. mam to vyskusane aj na polozenu. pohoda, len treba nechat mensi previs - asi tak 30 cm a hned sekat.
Tronda | Út 21.6.2005 8:44:06
Jeste dotazek jak rybicku nastrazujete, pouzivate jedno, dvoj, troj hacky nebo chnapaci systemky? diky
koko | Út 21.6.2005 8:39:58
karas na plavanu na chnapacku. maka ako zmyslov zbaveny. sekas hned, ked ho chyti do tlamy.
MrKos - Profil | Út 21.6.2005 8:34:42
Nejlepší je slunka nebo střevlička... na štiky do metru to stačí a větší nechytám, protože to asi neumím takže mi je to jedno... :-) a hrouzek taky není špatnej právě kvůli té snaze dostat se dolů ale na větší dálku je méně viditelnej....
Ale obecně platí že menší rybka se dá nastražit na jemnější montáž takže celkovej efekt je lepší...
Ale obecně platí že menší rybka se dá nastražit na jemnější montáž takže celkovej efekt je lepší...
Bulk - Profil | Út 21.6.2005 8:30:03
JM: AHa a já myslel že se vždycky někam zamotá.dík
Ale to je stejně jedno chytám jen na mrtvou a tam je to moc dobrá rybka.
Ale to je stejně jedno chytám jen na mrtvou a tam je to moc dobrá rybka.
šeptal - Profil | Út 21.6.2005 8:23:12
Já na hrouzka normálně chytám, akorát ho nepouštím ke dnu. Teda spíš jsem chytal.
JM - Profil | Út 21.6.2005 8:22:17
Bulk: Řekl bych, že se mýlíš. V případě hrouzka je to tak, že když ho dáš na káču, tak pracuje jak divej, protože se právě snaží dostat k tomu dnu. Žádná jiná povolená rybka se mu nevyrovná, co se pracovitosti týče. Jinak vhodná je jakákoliv bílá rybka, ale moc nevydrží, jsou dost citlivé.
Bulk - Profil | Út 21.6.2005 8:17:23
Ja myslím že je to jedno jakou tam dáš, jen ne nějakou, která žije na dně(hrouzek).
Rybář - Profil | Út 21.6.2005 8:16:17
Už mě unavují neustálé diskuse o tom, jestli živá, mrtvá nebo umělá. Sergo se ptá zjevně na živou rybičku, taže prosím všechny zastánce přívlače a muškaření, aby tuto otázku prostě ignorovali a neodpovídali na ni, protože jejich odpovědi nejsou k tématu. Děkuji.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47Fotky ryb pouze na přívlač 107180
StBurza na přívlačové nástrahy 33409
StPoradna: Sumcařina 2572
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.











