plnohodnotná náhrada za ORO

prosím tipy jen na opravdu funkční náhradu za legendu ORO ,jinak blokace!!!
Autor diskuse: u x a - Profil , 28.2.2025 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderuje: otoš Profil

drvoštěp - Profil | Út 1.4.2025 23:28:24

otoš >> I sošku má😁😁

    otoš - Profil | Út 1.4.2025 23:06:23

    u x a >> no jo...když jako mladý, ještě mutující kluk, začínal s vláčkou, tak jeho snem bylo ulovit velikého candáta...To se mu povedlo až po mnoha letech, když si pořídil půjčovnu na candáty a z Dyje mu dovezli první várku...Na to tata vrazil jig do tlamičky nebohého candoše a s igelitkou běžel na Staromák k fotografovi s prosbou o krásné foto...To foto si dodnes cení víc než svatební...
    Ale pomlouvat ho nebudu, páč má rád ježky...a přes zimu se stará i o ptáčky - kupuje jim za drahý peníz krmítka...

      u x a - Profil | Út 1.4.2025 22:50:26

      otoš >> přesně a co jsem zaslechl tak na ryby už stejně skoro vůbec nechodí jen občas na fídr s kuku..

        otoš - Profil | Út 1.4.2025 22:09:23

        Killa >> Nechci být hnidopich, ale co vím, tak Pedro se na podzim vzorně stará o opuštěné ježky...

          Pedro1 - Profil | Út 1.4.2025 22:01:02

          Killa >> Jako že bych si v tom útulku vybral Tebe?
          To asi neklapne.
          Apropo já se Tě taky na nic neptal.

            Killa - Profil | Út 1.4.2025 13:23:16

            u x a >> v týdnu nafotím co mám v 7ce

              Killa - Profil | Út 1.4.2025 13:22:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Pedro1 >> Jestli se ty chceš něčeho ujmout , zkusil bych nějakej útulek v okolí bydliště.
              Nějak jsem si nevšim , že bych se tě na něco ptal

                u x a - Profil | Út 1.4.2025 13:12:25

                Pedro1 >> výstavní krabice

                  Pedro1 - Profil | Út 1.4.2025 11:20:22

                  u x a >> Co to žere?

                    Pedro1 - Profil | Út 1.4.2025 11:20:03

                    Killa >> Tohle jsou CDSR, ale to nevadí, klidně se jich ujmu, jestli o ně nemáš zájem.

                      u x a - Profil | Út 1.4.2025 10:45:02

                      Killa >> cdj 7 v normálních barvách co máš?

                        rybomil - Profil | Po 31.3.2025 11:32:23

                        whitehunter >> to je cena za přebukování salma z polandu do němců a u tohohle pěnovýho křápu výměnu dobrých háků za shity, akurátní smaragdový název co smaragdem není :)

                          access - Profil | Po 31.3.2025 11:20:07

                          whitehunter >> to je 16cm krava mal som to v ruke nechcel by si to hadzat. Tu stoji 40€

                            Killa - Profil | Čt 27.3.2025 18:39:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            O.o

                            UXA ještě shanis ty Cdj 7/9?

                              mascha - Profil | St 26.3.2025 9:22:57

                              pokud nekdo chce polepovat hubeny nudle, tak jsem pred lety spichnul tohle.

                                whitehunter - Profil | St 26.3.2025 8:21:42

                                Tak salmo asi začalo přidávat do tý svojí pěny namletý ORO (nebo platinu). Jinak si tu cenu nedovedu moc vysvětlit :D

                                  otoš - Profil | Ne 23.3.2025 21:12:21

                                  Řízek 5,125 >> Až mi to jednou pánbůh po mé smrti všechno sečte, tak budu brát raději ten kriminál nežli to peklo...
                                  :-))

                                    Řízek 5,125 - Profil | Ne 23.3.2025 20:21:43

                                    Vévoda z Wellingtonu >> to slyším prvně, že někdo řekl peklu kriminál:-)

                                      sliver - Profil | Ne 23.3.2025 15:31:47

                                      Vévoda z Wellingtonu >> tak určitě :-)

                                        Vévoda z Wellingtonu - Profil | Ne 23.3.2025 15:29:25

                                        sliver >> synku, synku, rosteš pro kriminál.

                                          sliver - Profil | Ne 23.3.2025 15:24:49

                                          Vévoda z Wellingtonu >> po mojí kartě je ti hovno:-))))

                                            Vévoda z Wellingtonu - Profil | Ne 23.3.2025 15:20:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                            sliver >> Ty chytáš od roku 2014, a dovolíš si tohle napsat? Aspoň si uprav kartu!

                                              sliver - Profil | Ne 23.3.2025 15:04:38

                                              u x a - >> žádná náhrada není a všecko tady sou jenom plky s křížkem po funuse. V době, kdy to bralo na ORO, skoro všichni, co tu mudrujou, chytali na hlisty nebo kukuřicu. Nebo ani nebyli na světě :-)

                                                Vévoda z Wellingtonu - Profil | Ne 23.3.2025 10:32:13

                                                Zbynda56 >> Tak nezapomenout na autentickou monstrózní robustnost tělíčka (tedy do šířky, fakt tlustoprd!!!!!!!), která tomu elkovému lopaťákovi dodává ten interesantní odlišující se chod.

                                                  Big Mike - Profil | Ne 23.3.2025 5:33:03

                                                  4Hubert >> dělaji v tom s těma barvama rybám bordel! O rybářích a plných kufrech nástrah ani nemluvě!:))

                                                    Zbynda56 - Profil | So 22.3.2025 22:19:29

                                                    zdenda469 >> 👍👍👍

                                                      4Hubert - Profil | So 22.3.2025 22:03:23

                                                      Big Mike >> Narazil jsem na stranky, kde jsou vyrobci z Norska... divoke barvy maji i tam :))
                                                      https://fiskekameratenecom.wordpress.com/2020/03/05/wobbler-galskapen/

                                                        zdenda469 - Profil | So 22.3.2025 21:50:03

                                                        Zbynda56 >> že by tango?

                                                          Vévoda z Wellingtonu - Profil | So 22.3.2025 21:33:39

                                                          Big Mike >> V pohodě :-) Není o co stát, často si k tomu přilepím i prsty a nejde to setřást :-)

                                                            Vévoda z Wellingtonu - Profil | So 22.3.2025 21:25:31

                                                            otoš >> díky za připomenutí Alexe Tango, nejhezčí název, a tak boží chod u těch elkových lopatek. Sumce největšího na to mám.

                                                              Řízek 5,125 - Profil | So 22.3.2025 20:33:03

                                                              Big Mike >> jj.

                                                                Řízek 5,125 - Profil | So 22.3.2025 20:32:47

                                                                Zbynda56 >> kód barvy, jinak to mám v 5 a 8 cm, normál. Ne ten jakoby deep.

                                                                  Zbynda56 - Profil | So 22.3.2025 20:16:58

                                                                  otoš >> No problém 😁🥸

                                                                    otoš - Profil | So 22.3.2025 20:05:39

                                                                    Zbynda56 >> Na to nemám tak šikovné ruce, Zbyňku!
                                                                    :-))

                                                                      Zbynda56 - Profil | So 22.3.2025 20:01:51

                                                                      otoš >> Si je musíš spáchat sám ! 😁 Jako toho Alexe.