Nejlepší Live sonda? poraďte

Chci si pořídit nějakou dobrou live sondu, když koukám na videa tak v akváriu se opravdu lepší chytá..
Autor diskuse: u x a - Profil , 11.12.2024 dravci - náčiní, doplňky

měla by se live sonda v čr zakázat na svazových vodách?

A) ano60%

B) ne 38%

C) zdržuji se hlasovaní2%

Od 25.11.2025 hlasovalo 55 čtenářů.

NKnapík - Profil | St 26.2.2025 13:29:24

já 2 >> mám to stejně.

    Nu x a - Profil | St 26.2.2025 13:13:38

    Knapík >> už si mi fotila RS mají mě vyfoceného na svazu jako nejvzornějšího rybáře ...

      Njá 2 - Profil | St 26.2.2025 12:03:06

      Knapík >> Pokud nejsem vybaven na rozumné vyndání ryby, nechytám tam... Už jsem párkrát padl do vody při pokusech na divných místech a podebírání ryb. Byl jsem mladý a blbý, už jsem jen mladý :)

        NKnapík - Profil | St 26.2.2025 11:56:57

        u x a >> až bude možnost, pošli foto.

          NKnapík - Profil | St 26.2.2025 11:56:03

          já 2 >> souhlasím, jen s výhradou toho, že v např. v místech s vysokým břehem člověk větší rybu bez podběráku jen sotva vyndá ven.

            Nu x a - Profil | St 26.2.2025 11:43:14

            já 2 >> nevím jak teď ale za našich mladých let se říkalo že rozbalený podběrák nosí smůlu..

              Njá 2 - Profil | St 26.2.2025 11:38:07

              Knapík >> Jenže ani povinnost mít podběrák u sebe nedonutí nikoho aby ho používal když nechce. Osobně mám podběrák u sebe vždy když chytám, ale stejně si nemyslím, že je dobře mít ho v povinné výbavě

                Nu x a - Profil | St 26.2.2025 11:24:19

                Knapík >> ne ted v uchu..

                  NKnapík - Profil | St 26.2.2025 11:17:19

                  u x a >> a pean nosíváš pořád přicvaklý za nosní přepážku ?

                    NKnapík - Profil | St 26.2.2025 11:15:19

                    já 2 >> na každý předpis je potřeb a se dívat i s ohledem na jeho logický výklad.

                      Nu x a - Profil | St 26.2.2025 11:10:14

                      já 2 >> když lovím na čeřen 1x1m tak mám vždy podběrák na joju na zádech aby mi nepřekážel při lovu..

                        Njá 2 - Profil | St 26.2.2025 11:04:45

                        Knapík >> Logika ano, řád něco jiného, viz povinnost mít ho u sebe při lovu do čeřenu. Já podběrák nosím, snažím se pravidla dodržovat, od toho jsou, ale občas mě to obtěžuje, zejména s kroužkem , když chci aby kluci ta pravidla dodržovali a máme plnou loď podběráků :))

                          Njá 2 - Profil | St 26.2.2025 11:02:34

                          xr125l >> Vím o stejném případu, dva kamarádi měli pruty na jednom stojanu na kterém visela lampička, jeden skončil bez papírů

                            NVévoda z Wellingtonu - Profil | St 26.2.2025 10:46:52

                            Knapík >> Seděli mu na místě.

                              NKnapík - Profil | St 26.2.2025 10:39:18

                              xr125l >> to by se dalo v nouzi asi vyřešit zrcátkem :-)
                              Ale jinak je to smutný případ a asi to i něco vypovídá o tom, kdo je kontroloval.

                                Nxr125l - Profil | St 26.2.2025 10:29:37

                                Knapík >> Byl jsem svědkem ,že při nočním rybolovu ,manželé chytali vedle sebe a jedno osvětlení místa lovu bylo málo. Jeden z nich měl zápis. O proti podběráku mi to nepříjde vůbec normální.

                                  Nšampáno - Profil | St 26.2.2025 10:13:48

                                  Malda512 >> Tak jsem zvědavý jak třeba vytáhneš 2metroveho sumce do jakéhokoliv podberaku. A tady ty problémy s logikou začínají a můžeš být vychcaný jak chceš..

                                    Nšampáno - Profil | St 26.2.2025 10:07:23

                                    Knapík >> Lip bych to nenapsal.

                                      NKnapík - Profil | St 26.2.2025 9:58:10

                                      Malda512 >> logika by spíš říkala, že smyslem povinnosti mít podběrák, je možnost jeho použití pro vylovení ryby, na kterou si lovec netroufne nebo ji nelze vylovit rukou. A tuto splňuje i ten jeden na lodi pro více lovců.
                                      Otázkou tedy je, zda by to hledání problému, kde není, nebylo spíš na straně případné kontroly...

                                        NMalda512 - Profil | St 26.2.2025 6:32:56

                                        šampáno >>.. Nemůžeš. I když nejsou jasně specifikované rozměry tak podberak je podberak a akvarijni sítka je akvarijni síťka. To co popisuješ nemá nic společného s logikou. Tomu se říká vychcanost a hledání problémů tak kde žádný není.