Nejlepší Live sonda? poraďte

Chci si pořídit nějakou dobrou live sondu, když koukám na videa tak v akváriu se opravdu lepší chytá..
Autor diskuse: u x a - Profil , 11.12.2024 dravci - náčiní, doplňky

měla by se live sonda v čr zakázat na svazových vodách?

A) ano60%

B) ne 38%

C) zdržuji se hlasovaní2%

Od 25.11.2025 hlasovalo 55 čtenářů.

Nsliver - Profil | Čt 12.12.2024 19:32:38

Rytíř >> důležitá pomůcka, na tu sem zapomněl, dík za připomenutí. Vůbec nechápu lidi, co pouští 75 + . Ale každého věc.

    NRytíř - Profil | Čt 12.12.2024 19:27:21

    sliver >> a já live pomůcku ještě.

      Nsliver - Profil | Čt 12.12.2024 19:07:02

      Já jsem lovec, který používá metody lovu jako zkušenosti, instinkt, zápal , adrenalin, trpělivost, odolnost.
      Také elektronické pičoviny mě nemůžou rozhodit.

        NBulda 64 - Profil | Čt 12.12.2024 18:50:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Jedna z příhod s těmito technicky vybavenými týmy.
        Neobvyklá četnost superlodí na vodě ten den. Nedovedl jsem si to vysvětlit... Křižovali semtam. Když viděli můj ohnutý prut, tak zakotvili na dostřel, 2 lodě, na každé 2 dresaři.. chytali vertikálku a ač byli kousek od sebe, tak řvali jak na lesy a komentovali, co vidí na televizích... ryby tu jsou, ale serou na nás,, u nás taky, twl., tady jich je a pod, mezitím pubertální smích, ač to byli dospělí chlapi (kdyby něco chytli, tak by bylo: yes, je tam kámo, bigfiš a candr... ;)
        Pak jeden pronesl: twl, došla baterka... a já na to: a jste v prdeli !!! Pronesl jsem to s lehkým pohrdáním a možná nepochopením pojetí tohoto způsobu rybařiny... jak rychle přijeli, tak to odpálili pryč... začínám mít averzi... jsem asi moc konzervativní, špatný a závistivý, ale tento způsob, zdá se mi poněkud... ;(
        Posléze jsem se dozvěděl, že nějaký jantar tam někde natočil "poutavé, líbačské" video a chlapci měli inspiraci...

          Nmilanpindryc - Profil | Čt 12.12.2024 18:43:58

          Kopov >> no jasne, taky sem nekde cetl ze to nejde.
          Ja bych to dal. Vem si ze v Rakousku sou muskarsky reviry za 100eur na den ve Slovinsku za 70…

            NRytíř - Profil | Čt 12.12.2024 16:58:08

            murphyy >> jak nevieš ktore..v popisu u fot máš co je co:-)

              Nmurphyy - Profil | Čt 12.12.2024 16:51:17

              Rytíř >> toto este berem, ze mas info o hlbke, clenitost dna, nejake ryby ze ukaze ale nevies ktore..ale to ze viem rozoznat druh ryb resp nastrahu ktoru pcham pred konkretnu rybu to uz je moc a za hranou mojho chapania lovu a skor by som to prirovnal ku chytaniu ryb v bazene s cistou vodou

                Nsiluri - Profil | Čt 12.12.2024 16:22:07

                Bulda 64 >> "candati" na patra - zeme zalsibena :)

                  NRytíř - Profil | Čt 12.12.2024 15:53:34

                  otoš >> :-))

                    Notoš - Profil | Čt 12.12.2024 15:53:01

                    Rytíř >> kurwa, vypni to!
                    :-)))

                      NRytíř - Profil | Čt 12.12.2024 15:49:37

                      otoš >> rybičky na echáči´=tetris a hotovo:-)Druhá fotka opak tetrisu a třetí foto č 1 maxipes.č 2 štěně 3 prasopes.4 foto jedlej pes u bordelu.

                        Notoš - Profil | Čt 12.12.2024 15:40:50

                        Rytíř >> ...to není tetris ale hejno rybiček rodu Tetra...
                        PS.: jak si došel k papírům (povolence)?
                        :-)))

                          Notoš - Profil | Čt 12.12.2024 15:39:07

                          Rytíř >> ...to je vizualizace rybiček v akvárku pomocí live sondy ...

                            NRytíř - Profil | Čt 12.12.2024 15:36:17

                            Bulda 64 >> tetris=id fish.Symbol ryba.

                              NKopov - Profil | Čt 12.12.2024 15:31:40

                              milanpindryc >> to čoece nevím jestli bych za tu bídu co ve vodách je dal . Loď + dravci 6000+ cena povolenky 🤣. Nakonec o peníze nejde . Těch je pry dost. Jen to prostě nejde. Dravec se nedá koupit ani odchovat v mrs.

                                NBulda 64 - Profil | Čt 12.12.2024 15:29:22

                                Rytíř >> co to?

                                  NRytíř - Profil | Čt 12.12.2024 15:13:35

                                  Bulda 64 >> ty koukáš přes tetris?

                                    Nmilanpindryc - Profil | Čt 12.12.2024 15:03:23

                                    Kopov >> v nekterych statech jsou “profesionalni povolenky” za x nasobek ceny(zavody, pruvodci atd)

                                    Ja bych sel cestou priplatku/znamek k povolence.
                                    Treba:
                                    Dravci +2000/rok/10ks ryb
                                    lod +4000
                                    Zavody 1000/den 10000 rok
                                    pruvodce 15000/rok

                                    Zakazat to nejde tak aspon nejak podporovat zarybneni

                                      NBulda 64 - Profil | Čt 12.12.2024 14:38:09

                                      siluri >> jen blbni.. je to někdy smutnej pohled na tu televizi 😵🫣

                                        Nsiluri - Profil | Čt 12.12.2024 14:18:36

                                        Mna by napr. celkom bavilo pouzivat live iba pri trolingu - pozerat jak po tom ryba niekde 20m za lodou vystartuje :) Nijak to sice nepomoze k lepsim vysledkom, len taka hracicka, spestrenie