- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nejlepší Live sonda? poraďte
měla by se live sonda v čr zakázat na svazových vodách?
A) ano60%
B) ne 38%
C) zdržuji se hlasovaní2%
Od 25.11.2025 hlasovalo 55 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
19x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Njirka a pepa - Profil | St 26.11.2025 12:02:11
To je relevantní
Za kolik by měl podle Vas fungovat průvodce na jeden den? Cena lodi, doprava, hodinová sazba u jakékoliv jiné práce, palivo do motoru atd atd.
Neni to sběr hub ze s Vami nekdo půjde do lesa a nic ho to nestojí
Nu x a - Profil | St 26.11.2025 11:52:42
Nu x a - Profil | St 26.11.2025 11:51:09
Naleš vavřina - Profil | St 26.11.2025 11:51:04
Njaka - Profil | St 26.11.2025 11:39:41
Njirka a pepa - Profil | St 26.11.2025 11:37:30
Vsak jsem to tu ale psal. Ne kazdy guide musi byt influencer, nemusi točit videa a delat kraviny.
Je to jak s lovem Kapru
Muzete ho chytat na těsto nebo kolínko a 20ti kilový kapr bude mit brutální hodnotu.
Problem ale je, ze většina lidi bude chytat na boilis, deseti kilový kapr pro ně nebude mit po nejake dobe žádnou hodnotu a pouští ho z podběráku rovnou do vody. Kdyby jsme všichni byli takoví puritáni na které si tu hrajeme tak nevznikne žádný ale vůbec žádný soukromak☝☝☝
Je to každého věc jakou cestu si zvolí…
Nschiwa - Profil | St 26.11.2025 11:34:07
NBigFlies - Profil | St 26.11.2025 11:31:30
Njirka a pepa - Profil | St 26.11.2025 11:30:12
Npoldeci - Profil | St 26.11.2025 11:28:55
Iba na zamyslenie:čo ak by bola tradična vianočná ryba napr ostriež,ako by vyzerali naše revíry ,bolo by to v hlavách nastavené inak?
Nu x a - Profil | St 26.11.2025 11:28:38
NKopov - Profil | St 26.11.2025 11:24:59
Nejde přeci srovnávat třeba D5 kde plave dohromady 18 candátů s vodama treba v holandsku. To tu těch posledních 18 ryb najdeme a vytezime protože je to prostě takhle in? A nebo je lepší je nějakým způsobem začít alespoň částečně chránit a dělat něco proto aby jich bylo víc a tím i dostupnější třeba lidem co na tohle vybavení na těžbu nemají ,nebo ho nechcou? Prostě aby tyhle ryby dokázali chytat zas všichni tak jak tomu bylo dřív a nebyly tu ty jen pro tu menšinu co na to mají?
Njirka a pepa - Profil | St 26.11.2025 11:19:40
Oni ale nebudou porušovat zákon☝. U vody potkávám desítky případů které jsou za hranou ale v mezích zákona a nejde s tím nic dělat
NBigFlies - Profil | St 26.11.2025 11:12:21
Njirka a pepa - Profil | St 26.11.2025 11:09:17
Stavíte to všechno brutálně na hranu. Používáte argumenty na které se nedá smysluplně odpověd. Srovnávat člověka který si najme rybářského průvodce s někým kdo jde do bordelu je prostě úplně mimo.
Průvodci tu budou, doba se mění.
Live sonda nejde, opakuji nejde zakázat. Kdo doufá v opak je naivní. Neni nic jednodušího než mit sondu vedle na kajaku kdy je obyčejný občan bez rybářského lístku na kterého se žádný rybářský zákon nevztahuje. Klasika alá zákaz lovu z hausbótu kde vedle hausbótu postavíte plovoucí molo nebo jen udice dáte se stojanem do člunu.
Ten kdo bude mít lepší vybavení prostě bude chytat víc. Pred 40ti lety takové možnosti nebyly tak si byli všichni rybáři víceméně rovni. Ted se mění možnostmi naprosto diametrálně!!!
A kdyz uz to tak stavíte na hranu tak já to postavim taky do extrému.
Co říkáte na kajak, na vodě kde se nesmí z lodě? Takovy pěkný kajak co je na vodě za minutu našlapaný technologiemi do úplného bezvědomí. Na kajaku člověk, nerybář. Nejde mu nic zakázat, nejde mu nic říci.
Na břehu jeho parťák s vlackou. Chytající podle pokynů nerybaře….. lidi jsou hrozně vynalézaví ☝
NBigFlies - Profil | St 26.11.2025 11:05:21
Len som tým chcel povedať, že takí ľudia, ktorí idú tou cestou, že si to vlastne "vybudujú" sami resp. hodne sami si potom aj inak vážia tie veci alebo "úspech" a takí ľudia sa mi páčia. Len bohužiaľ dnes je doba, že nie je fotka, nie je ryba. Nie je metrová ryba, tak si skoro sráč, nie sú lajky a nikto sa ťa ani nepýta, že či si musel všetko preto spraviť, aby si to dosiahol, len proste väčšina iba vidí resp. chce vidieť ten výsledok. Ono cesta k tomu výsledku často býva hodne tvrdá alebo sa teda dá ojebať tým, že si niekoho zaplatíš, kto ti predá svoje skúsenosti. Akože každého osobná vec, ktorou cestou sa vydá, ale osobne sa mi viacej páči tá cesta poznávania, kde sú aj prekážky aj omyly a aj to trvá. Viac si takú cestu vážim.
NKopov - Profil | St 26.11.2025 10:58:56
N1Mara - Profil | St 26.11.2025 10:58:35
Nkubas. - Profil | St 26.11.2025 10:57:42
NKopov - Profil | St 26.11.2025 10:54:58
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33404
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NJak na sumce ?128
NVláčenie z člnu27208
NÚhoří sezona 201210514
NGalerie okounů ...1092
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NLodě a jejich úprava1035
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NKayakfishing a kajakorybaření20680
Kde to žije - dravci
20:54NNepromokavá bunda na boat a brození 66
20:28NBurza na přívlačové nástrahy 33405
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:31NRare woblery - Rapala 14053
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Berkley gumová nástraha Powerbait Cullshad 7,5cmZa 27 Kč
Díky svému objemnému profilu a přirozenému pohybu přitahuje Cullshad velké dravce. S exkluzivní technologií Honey Comb od Berkley nabízí špičkovou akci a zvýšenou odolnost při každém hodu
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












