- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Daiwa n'zone distance 25
Zdravím, máte někdo zkušenosti s tímto navijakem?Chtěl bych házet něco kolem 100 m. Mám teď malé navi a chtěl bych na příští sezónu koupit nějaké s větším "odmotem" , jako je např tohle,ale nechci zase koupit šmejdy.
Děkuji za rady.
Autor diskuse: Darkspea - Profil , 10.10.2024 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NMufti - Profil | Po 14.10.2024 11:20:31
Priživím sa na téme.
Aký je rozdiel medzi 19 TDR qd25 vs 23 TDR qd 25?
Okrem roku výroby a farby som nepostrehol rozdiel .
Aký je rozdiel medzi 19 TDR qd25 vs 23 TDR qd 25?
Okrem roku výroby a farby som nepostrehol rozdiel .
NDarkspea - Profil | Ne 13.10.2024 9:34:41
murphyy >> promiň nevšiml jsem si pod tím odkazem nezlob se.
Method ano, chytám krmítka maximálně do 50 gr vrhací zátěž prutů je 120gr
Method ano, chytám krmítka maximálně do 50 gr vrhací zátěž prutů je 120gr
Nmurphyy - Profil | So 12.10.2024 19:57:54
Darkspea >> vpohode, ale som sa tiez na nieco pytal, ale ok, aj to o niecom svedci..nech sa darii a potom daj vediet
NDarkspea - Profil | So 12.10.2024 18:27:40
murphyy >> diky mco za tvůj komentář!!
Určitě s ena to podívám
Určitě s ena to podívám
Nmurphyy - Profil | So 12.10.2024 17:43:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Darkspea >> na zaciatok za mna dobra volba-nahadzovaci vykon budes mat taky isty ako drahsie verzie-napr TDR distance, whisker, tournament feeder 25qd a pod, ktore su lepsie utesnene, lepsi material tela a rotora, viac lozisk a dalsie detaily-k tomu mozes prejst pocase ak sa tak rozhodnes..
Ale aj tie plastove puzdra namiesto lozisk vydrzia dost dlho-samozrejme lepsie je tam mat loziska-tak len pre info ak by si si to chcel pridat:
loziska po stranach DG rozmery: 17 mm x 9 mm x 5
na spodku wormshaftu: 6 mm x 3mm x 2.5 mm, zdroj youtube https://www.youtube.com/watch?v=o9SuP4KrJvI
predpokladam ze budes chytat na method? ake gramaze krmitok planujes? a aku mas gramaz toho feedru 3,9m?
Ale aj tie plastove puzdra namiesto lozisk vydrzia dost dlho-samozrejme lepsie je tam mat loziska-tak len pre info ak by si si to chcel pridat:
loziska po stranach DG rozmery: 17 mm x 9 mm x 5
na spodku wormshaftu: 6 mm x 3mm x 2.5 mm, zdroj youtube https://www.youtube.com/watch?v=o9SuP4KrJvI
predpokladam ze budes chytat na method? ake gramaze krmitok planujes? a aku mas gramaz toho feedru 3,9m?
NPedro1 - Profil | So 12.10.2024 16:23:23
Praseodym >> Kdyz mi je fakt zle, tak se podívám na fotky z Mrtvol a hned mi je lépe.
Nikdy bych nevěřil, že se dá do svetru schovat tak, že člověk vypadá jako bez hlavy:-)))
Nikdy bych nevěřil, že se dá do svetru schovat tak, že člověk vypadá jako bez hlavy:-)))
NPraseodym - Profil | So 12.10.2024 14:44:09
Pedro1 >> když to čtu, tak mě z toho jímá hrůza a pot na zadech. Pamatuješ na Mrtvoly? Tahat z padesáti metrů a desetimetrové hloubky ty nasadaky, to byla řehole... Naštěstí jsem měl tenkrát dost paliva 😁
NDarkspea - Profil | So 12.10.2024 13:50:21
Pedro1 >> v pořádku. Celý život se učíme :-) neříkám, že hned budu házet 100m s naprostou přesností, ale časem věřím, že to půjde.
NPedro1 - Profil | So 12.10.2024 12:52:40
Darkspea >> Myslím to tak, jak psal Pista. Doslova.
Protože i ty dřepy se dají dělat tak, že zvednes nesmysl, ale za půl roku si znicis záda.
Těch 100 metrů se dá hodit s kdečím, ovšem otázka je, jaký rozptyl a co všechno jsi schopen takhle nahodit-nastraha,krmení,partikl,PVA,raketa,....
Protože i ty dřepy se dají dělat tak, že zvednes nesmysl, ale za půl roku si znicis záda.
Těch 100 metrů se dá hodit s kdečím, ovšem otázka je, jaký rozptyl a co všechno jsi schopen takhle nahodit-nastraha,krmení,partikl,PVA,raketa,....
NDarkspea - Profil | Pá 11.10.2024 20:16:15
haas >> dam vědět kolik se podaří. Snad se v neděli dostanu k vodě. Navijáky už čekají na silon :)
Nhaas - Profil | Pá 11.10.2024 17:45:40
Darkspea >> 100!m neni ani s 12 ft prutem ..... Nad 130;m lépe už 13 Ft
NDarkspea - Profil | Pá 11.10.2024 17:30:44
stefan_pista >> ajo, ajo :)
Uvidíme třeba to nebude tak jednoduchý, ale myslím, že s 3,9 m prutem by neměl být až takový problém.
Uvidíme třeba to nebude tak jednoduchý, ale myslím, že s 3,9 m prutem by neměl být až takový problém.
Čtenáři této diskuse také sledují
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NS feederem na kapry96912
NPreston - vše kolem této značky.4055
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NPickermánia-ultra light fishing49077
NVše kolem parmových prutů Bárbel.6058
NFeederařina na řece64350
NZávodní Method feeder402
NKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
NMethod feeder a vše kolem něj40292
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
ČtNFeederařina na řece 64350
ČtNPickermánia-ultra light fishing 49077
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











