Zkušenosti s woblery 3stan

Jaké máte zkušenosti s woblery?
Autor diskuse: Carpdann - Profil , 1.9.2024 dravci - nástrahy, návnady
69 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Ngizzmann - Profil | St 2.10.2024 17:01:19

P!F >> Takový dělám taky :-D

    Nkralicek - Profil | St 2.10.2024 13:27:18

    P!F >> jaka točí woblery z balzy na hrnčířskym kruhu! To nejde napodobit ani popsat, to se musí vidět...

      NP!F - Profil | St 2.10.2024 12:26:03

      jaka >> asi nič, keďže držím hibu aj o mojich, pretože tie okrem mizerného vzhľadu ani nechytajú...

        Nu x a - Profil | St 2.10.2024 10:03:30

        $ >> přesně, divím se že rapala ještě nekrachla..

          Njaka - Profil | St 2.10.2024 9:33:45

          P!F >> Tak to by mě zajímalo, co bys říkal na woby co si vyrábím 😂 Ale choděj jak potřebuji a chytaj.

            NP!F - Profil | Út 1.10.2024 21:52:21

            kaprus >> chytám celkom dosť s wobmi bonito, ten týpek podla mňa neni schopný nalepiť lopatku rovno ani na jednom wobe ( ani sa moc nedivím, videli sme sa raz, ale on teda chlastá inú ligu.... )

            A tie woby chodia a chytajú, napriek tomu, že vyzerajú ako keby ich vyrábali v základnej škole pre ťažko mentálne postihnuté deti...

              NSiven Polní - Profil | Út 1.10.2024 20:42:06

              kaprus >> Směj se, ale jerk, který brzdí lopatkou... Už to vidím tažené s proudem... A candát 80, jakého CVRK neviděl...

                Nkaprus - Profil | Út 1.10.2024 15:08:43

                Siven Polní >> Už to vidím na bilbórdu. Unikátní chod nastrahy- nothingboogie💥

                  NSiven Polní - Profil | Út 1.10.2024 15:06:25

                  kaprus >> Právě myslím 🤣

                    Nkaprus - Profil | Út 1.10.2024 14:57:00

                    Siven Polní >> Neříkám nic🤗

                    Teda nemyslíš rapalu, nebo se toho chytnou🤣

                      NSiven Polní - Profil | Út 1.10.2024 14:09:43

                      kaprus >> To by mohla ale být i výhoda 🤫

                        Nkaprus - Profil | Út 1.10.2024 7:16:57

                        $ >> Jedna z posledních, co sem koupil CD s tou jakousi kulatou lopatkou, obyč neměly, tak to nedělalo nic. Jakoby vůbec nic🤣

                          Nkaprus - Profil | Út 1.10.2024 7:14:30

                          P!F >> Tož vtom korýtku to těžko pozná. Možná by pomohlo, ale to musí být fakt extrém proud a je to spíš lopatkou. Od pohledu má lopatku ze křiva, nepatrně. Sám to neumím nalepit rovně. Dá se s tím normálně chytat, jede jinak rovně.
                          Rapaly sou hrozný šroty. Tam se hledí na krásu tak možná..

                            NP!F - Profil | Po 30.9.2024 20:35:14

                            kaprus >> fuj hanba, fláka kontrolu, smolu a perie na neho.

                            Nestačí zrovnať očko?

                              N$ - Profil | Po 30.9.2024 11:08:09

                              kaprus >> Rapala je jen další domrd.ná věc z mnoha, kde to bylo kdysi super. Už dávno ten brak nekupuju, pokud se nejedná o staré poctivé zkoušené kousky. Všechno tohle znám, lopatka pryč, lehání na bok.... Ostuda plastů za dvacetikorunu

                                Nkaprus - Profil | Po 30.9.2024 11:03:17

                                P!F >> on se odhlásil a má jeden příspěvek. Hádám obchodník na kterýho se nedostalo🤭
                                Ale abych byl spravedlivý, teď sem koupil fatty deep Runner a ve velkém proudu si lehá na bok..

                                  NP!F - Profil | So 14.9.2024 19:01:43

                                  štika86 >> Ako zistíš, že nejaký wob je menej alebo viac kvalitný? Len ma to zaujíma... Ja to vidím takto - u rapaly sa mi pár krát stalo, že po zábere som vytiahol iba lopatku bez wobu s hákmi. Čo je hodne nepríjemné hlavne keď viem, že wob ostal rybe v papuli a dosť možné, že to nerozdýcha. Veľa krát som vytiahol rozlámanú rapalu bez háku, pretože nemá spojenú kostričku... Atď. Ku kvalite rapaly mám celkom zásadné výhrady, je jedno či plasťáky alebo balzové.
                                  Salmo zase znesie, kým sa neporuší povrchovka, potom saje vodu, tá pena stojí za prd...
                                  S 3stanom sa mi nič podobné nestalo.

                                    Nyarda_1 - Profil | Čt 12.9.2024 18:32:53

                                    kralicek >> No a hlavně chrastí, ne? Což je v rozporu se zadáním, které říká tichá nástraha...

                                      Nu x a - Profil | Po 9.9.2024 21:47:35

                                      Knapík >> raději zůstanu u nilsmasterů a rapala sice to na ně nebere ale ještě chvíli budu žít..

                                        NKnapík - Profil | Po 9.9.2024 21:09:59

                                        u x a >> přesně tak, ti, co to odskákali, už sem fotku nedaj.

                                          Nu x a - Profil | Po 9.9.2024 20:21:36

                                          Pedro1 >> to jsou jen přeživší ,teď si představ že někteří nepřežili a někteří přišli o zrak...

                                            Npoldeci - Profil | Po 9.9.2024 18:20:57

                                            Knapík >> trafilo to nejakú žilu ale po chvili bol kľud,chytal som ďalej

                                              Ndoktor multiplikator - Profil | Po 9.9.2024 18:06:03

                                              kralicek >> na mori to nieco zere, ale padaju tomu lopatky a je uplne jedno ci mensia alebo najvacsie

                                                Ndoktor multiplikator - Profil | Po 9.9.2024 18:05:06

                                                Knapík >> sa stavim ze to chcel maskovat tym hakom

                                                  NKnapík - Profil | Po 9.9.2024 11:52:56

                                                  poldeci >> to už zavání vnaděním krví ....

                                                    NŘízek 5,125 - Profil | Po 9.9.2024 11:26:15

                                                    kralicek >> Markos Vidalis to vidí jinak:-)

                                                    Já na to tedy ještě nic nechytil:-))

                                                      Nkralicek - Profil | Po 9.9.2024 9:51:07

                                                      yarda_1 >> Maxrap je naprd. Sundas predni hak a vubec nechodí. Navic chod je uplně jinej. A v neposlední řadě to vůbec nic nežere!

                                                        Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 8.9.2024 16:59:25

                                                        Pedro1 >> daj pozor aby si si nevyrobil hak v tom velkom kokose :)))

                                                          NPedro1 - Profil | Ne 8.9.2024 16:43:25

                                                          Koukám samý vemeno s hákem v kůži tady!

                                                            Nkubas. - Profil | So 7.9.2024 17:46:56

                                                            yarda_1 >> Baron Prášil hadra :-).

                                                              Nyarda_1 - Profil | So 7.9.2024 17:41:18

                                                              kralicek >> Tak ono by se mu to dalo vzkázat napřímo :-) Na podobný typ wobleru jako Yozuri bych ti řekl největší verzi MaxRapu, ale ten má v sobě kuličky, cpou to dneska do všeho, za chvilku budou i v muškách :-)

                                                                Nyarda_1 - Profil | So 7.9.2024 17:38:40

                                                                doktor multiplikator >> Ale to bys měl vědět, že Otoš je legenda moravských rybářů se slovenskými korenmi :-)

                                                                  Ndoktor multiplikator - Profil | So 7.9.2024 10:42:43

                                                                  otoš >> hovori cesky turista :)))

                                                                    Notoš - Profil | So 7.9.2024 6:31:37

                                                                    poldeci >> Kdyby na Slovensku způsobil někomu takové zranění medvěd,
                                                                    jak máš na noze, tak by byl zastřelen. Začínám mít obavu o 3stana...
                                                                    😄

                                                                      NŘízek 5,125 - Profil | Pá 6.9.2024 15:32:33

                                                                      tak woby evidentně chytací jsou:-)

                                                                        NSiven Polní - Profil | Pá 6.9.2024 15:26:14

                                                                        poldeci >> +luban ca

                                                                        taky jsem si prošil prst, háky fakt super 🤟

                                                                          Npoldeci - Profil | Pá 6.9.2024 15:02:37

                                                                          luban ca >> servus,háky popiči….par sekund pred zdokumentovaním tam bol ešte aj mierečný zubáč ale asi som maslo od začiatku dokumentovať 😂

                                                                            Nluban ca - Profil | Pá 6.9.2024 13:22:30

                                                                            Spracovanie dobré,háky ostré

                                                                              Nkralicek - Profil | St 4.9.2024 17:41:15

                                                                              murphyy >> vůbec nejde o hodnotu finanční. Tam byly věci s vysokou hodnotou emocionální, prostě nenahraditelný věci. Nejcennější bedna wobů, co jsem měl a to mám wobů tak na 4 životy.
                                                                              A na tý ztrátě vydělal hlavně 3stan... nakoupil jsem jeho výtvory za víc než bůra... a pak ještě párkrát dokoupil :-D

                                                                                Nrybomil - Profil | St 4.9.2024 17:35:26

                                                                                murphyy >> jj. taky jsem kdysi nechal u jezu vojenskou mapotašku s pár vobíkama a cca 20ti rotačkama - rapaly + nilse, blue foxky, mepps.. dojel za hodinu zpátky a už tam nebyla. ptal se pak asi 20ti místních rybářů , bohužel... no co už rybářskej život není furt happy.

                                                                                  Nmurphyy - Profil | St 4.9.2024 17:14:28

                                                                                  kralicek >> kazdy obreci/kazdeho velmi velmi zamrzi ak pride o krabku hlavne s woblerami..clovek si to postupne zbiera casto krat aj roky tie svoje topky a zrazu nic, to ne ze pojdes do kramu a zase si to vsetko kupis, aj keby to vsetko mali-co nebudu mat tak by to bola palka..co az tak neboli a sa to strati ak sa prikupuje po par voboch za urcity cas..no jo

                                                                                    Nkralicek - Profil | St 4.9.2024 17:03:10

                                                                                    rybomil >> většina yozuri, co jsem měl a mám je z ebay. Koupeno v rámci "konvolutu" všech možných použitých wobů za pár šušní. Ale bohužel letos jsem někde vytratil celou krabici s top chytacíma wobama a těch crystal minnow tam bylo min 6 (a spousta jinejch věcí, co jsem kolikrát k vodě nosil přes 30 let). Skoro jsem to obrečel...

                                                                                      Nrybomil - Profil | St 4.9.2024 16:29:27

                                                                                      kralicek >> testera kopií Crystal Minnow a Arc Minnow , klidně i menších cca 8 - 12 bych zkusil též velice rád. :-)
                                                                                      zlatá taková čajna co bývala kdysi zahubičku. asi japani zasáhli tvrdě ???
                                                                                      měl jsem trochu kliku ze zadele, kdysi na bazoši jsem trefil rybářskyho neznaboha co prodával Arc Minnow skoro zadara. :-)

                                                                                        Nkralicek - Profil | St 4.9.2024 11:40:33

                                                                                        Ještě doplnění. Pamatuju si, jak tady 3stan dával svoje výtvory ještě v době, kdy měl ke komerčním wobům dost daleko a už tehdy se mi jeho výrobky líbily a fandil jsem mu.

                                                                                        A jestli to tady čte:
                                                                                        Celkově mi na trhu chybí woblery tvaru jako je Yozuri Crystal Minnow, které nechrastí, chodí relativně mělko a mají velikost cca 14-20 cm. Prostě tenkej, nechrastící wob na štiky apod. na twiching a agresivní vedení. Klidne ze sebe udělám testera...

                                                                                          NRasto. - Profil | Út 3.9.2024 20:49:36

                                                                                          Urcite odporucam. Spracovanie trvanlivost hacky a aj chytaju.

                                                                                            Nkralicek - Profil | Út 3.9.2024 16:51:07

                                                                                            Mam 3stany rad. Mam jich dost. Litaj, chodej, ryby chytaj. Kvituju, ze nechrastej a maj slusny haky. Na neco jsou super, na neco jinyho muze byt lepsi wob od konkurence. Zadnej wob nefunguje vzdy a vsude...

                                                                                              Nkaprus - Profil | Út 3.9.2024 6:25:28

                                                                                              Mě ty woby přijdou vychytanejší a promyšlenější než velkosériová konkurence. A frajer to dokázal v podstatě na koleně.

                                                                                                Ndoliz - Profil | Po 2.9.2024 9:56:20

                                                                                                Nikdy jsem 3stan neměl, ale teď už mám. Berou na třpytky...

                                                                                                  Nrybomil - Profil | Ne 1.9.2024 22:50:43

                                                                                                  štika86 >> za mě blbost, 3stan určitě předčí salmáky skoro vždycky a rapalu chytám jen výjimečně, nejčastěji když opomenu jiné značky správného typu a velikosti vzít sebou, t.j.možná 1x ročně.
                                                                                                  tolik času co jsem salmákům za ty roky věnoval a stále velká bída. nechytaj mi ani typy co se všeobecně uvádí jako chytací.
                                                                                                  na to že mám 3stanů početně málo nachytali fakt dost, hlavně ty malé velikosti.
                                                                                                  taky kámoš z Mnichova 3stany chytá hodně, až skoro výhradně, včetně lovu hlavatky a salmo nechce ani vidět, natož mít ve vláčkových krabkách :§)))
                                                                                                  jo a neznám moc vláčkařů co potkávám u vody nebo jsem s nima častěji v kontaktu, že by 3stany nějak hromadně jeli, spíše opak. rapaly má každej jouda co umí točit kličkou ( většinou divně ).

                                                                                                    NSiven Polní - Profil | Ne 1.9.2024 21:57:23

                                                                                                    štika86 >> Jsou to jiné tvary, než má konkurence. Jiný pohyb.... Takže se na trhu zvýšila pestrost typů, což je paráda! Mají také vynikající "letové" vlastnosti. O vybavenosti kvalitními háčky tu už byla řeč. Chytám na všechno možné (Rapala, Salmo, Kenart, Dorado, Hegemon, 3stan...), dokonce jsem byl zpočátku velice rozladěný výsledky s 3stany, ale je to jako se vším - chce to svoje. Za mě jsou to velice kvalitní woby za přiměřenou cenu, zázraky (naštěstí) neumějí 🤟

                                                                                                      Nštika86 - Profil | Ne 1.9.2024 21:27:59

                                                                                                      Ahoj, nevidim rozdil jestli dam 3stan, rapalu nebo salmo. Jak ryba zere vezme cokoliv.. Spise mi ted prijde ze kazdy tomu dela reklamu, ale ze by byl kvalitnejsi nez jine znacky nebo vice chytal to urcite ne..

                                                                                                        NJarin - Profil | Ne 1.9.2024 21:13:39

                                                                                                        mir999 >> Tam je posledny zapis z 2017 a založene bolo v 2012 = odvtedy už možu byť skusenosti ale aj predmetne voby inde...

                                                                                                          Nkowak - Profil | Ne 1.9.2024 17:02:38

                                                                                                          jxr >> nachytal som pstruhy hlavne potočáky celú sezonu nielen na zahajení

                                                                                                            Nrybobuch - Profil | Ne 1.9.2024 16:03:38

                                                                                                            Jak říká Milan, když to mělo pár lidí, tak to ryby neznaly a bylo to úspěšné. Teď je to pro mne předražený průměrný wobler. Pstruhové woblery sice od Jana mám, ale na pstruhovce nevláčím.

                                                                                                              Nyarda_1 - Profil | Ne 1.9.2024 16:01:09

                                                                                                              milanpindryc >> Tak Rapala funguje vždycky víc :-)

                                                                                                                Nmilanpindryc - Profil | Ne 1.9.2024 15:37:23

                                                                                                                Jak kdy a jak kterej. Od ty doby co na to chyta kazdej me vic snad funguje i rapala

                                                                                                                  Nmir999 - Profil | Ne 1.9.2024 14:28:29

                                                                                                                  duplikujes existujuce vlakno, nebolo by lepsie pokracovat tam?
                                                                                                                  https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=652472

                                                                                                                    NBigFlies - Profil | Ne 1.9.2024 14:26:00

                                                                                                                    Hlavatku som na 15ku chytil, aj dve stuky som na ne chytil. Vlacim malo. Na rieku sa mi pacia, nechodia moc hlboko, lietaju dobre.

                                                                                                                      NQutar - Profil | Ne 1.9.2024 13:40:00

                                                                                                                      Mám jich vyzkoušeno celkem dost, záběry na ně chodí. Ostrost je vynikající, ale dost často se mi ohýbají jejich háky. Jak větší sumcové tak menší candátovky. Rybu ale vždy zdolali.

                                                                                                                        Nkubas. - Profil | Ne 1.9.2024 13:08:26

                                                                                                                        Jen ty nejlepší, od pstruhů po sumce.

                                                                                                                          NŘízek 5,125 - Profil | Ne 1.9.2024 12:34:10

                                                                                                                          Já na to nemám rybu:-)
                                                                                                                          Krásný woby, super zpracování, odolné, dobře to lítá.
                                                                                                                          A ....
                                                                                                                          A nic:-)
                                                                                                                          Nicméně mám to jen na candáta na noc, dvě velikosti , taková ta svítivě žlutá+ Pearl barva, a je pravda, že na ně nemám moc kde chytat, je na ně všude mělko.
                                                                                                                          A pak jedno sb , které sem zkoušel v hrvatsku na trolling a taky prd, a zase-nemusi to být chyba woblera, spíš je to tím, že to nemělo co sežrat.., nebo mi tam klasicky žerou jen to OF 7-9 cm.

                                                                                                                            Njxr - Profil | Ne 1.9.2024 11:59:49

                                                                                                                            kowak >> Kopec pstruhů, ale jakých? Jestli to jsou vysazený duháky, tak to nic neříká.

                                                                                                                              Nbeny9 - Profil | Ne 1.9.2024 11:49:55

                                                                                                                              Já chytám ty malé do 5 cm na ul a mám je nejradši. Podle mě nejlepší z toho co mám.

                                                                                                                                NButchi - Profil | Ne 1.9.2024 11:45:24

                                                                                                                                Dobře to lítá, dobře to chodí, hezky barvy, nemusí se překovávat a ryby je žerou.

                                                                                                                                  Nroman - Profil | Ne 1.9.2024 11:15:00

                                                                                                                                  trhají se úplně stejně jako jiné značky 😂

                                                                                                                                    NCarpdann - Profil | Ne 1.9.2024 11:07:08

                                                                                                                                    otoš >> z chodu,kvality a počtem záběru

                                                                                                                                      Notoš - Profil | Ne 1.9.2024 10:56:36

                                                                                                                                      Carpdann >> ...z čeho si nadšený? Rozveď to...

                                                                                                                                        NCarpdann - Profil | Ne 1.9.2024 10:53:33

                                                                                                                                        Já včera první zkušenost a jsem nadšený..

                                                                                                                                          Nkowak - Profil | Ne 1.9.2024 10:51:14

                                                                                                                                          ja mám prvú,druhú generáciu 3-5 cm zachytali velmi dobre kopec pstruhov a jalcov