- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zkušenosti s woblery 3stan
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
15x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nkralicek - Profil | St 2.10.2024 13:27:18
NP!F - Profil | St 2.10.2024 12:26:03
Njaka - Profil | St 2.10.2024 9:33:45
NP!F - Profil | Út 1.10.2024 21:52:21
A tie woby chodia a chytajú, napriek tomu, že vyzerajú ako keby ich vyrábali v základnej škole pre ťažko mentálne postihnuté deti...
NSiven Polní - Profil | Út 1.10.2024 20:42:06
Nkaprus - Profil | Út 1.10.2024 15:08:43
Nkaprus - Profil | Út 1.10.2024 14:57:00
Teda nemyslíš rapalu, nebo se toho chytnou🤣
Nkaprus - Profil | Út 1.10.2024 7:16:57
Nkaprus - Profil | Út 1.10.2024 7:14:30
Rapaly sou hrozný šroty. Tam se hledí na krásu tak možná..
NP!F - Profil | Po 30.9.2024 20:35:14
Nestačí zrovnať očko?
N$ - Profil | Po 30.9.2024 11:08:09
Nkaprus - Profil | Po 30.9.2024 11:03:17
Ale abych byl spravedlivý, teď sem koupil fatty deep Runner a ve velkém proudu si lehá na bok..
NP!F - Profil | So 14.9.2024 19:01:43
Salmo zase znesie, kým sa neporuší povrchovka, potom saje vodu, tá pena stojí za prd...
S 3stanom sa mi nič podobné nestalo.
Nyarda_1 - Profil | Čt 12.9.2024 18:32:53
Nu x a - Profil | Po 9.9.2024 21:47:35
NKnapík - Profil | Po 9.9.2024 21:09:59
Nu x a - Profil | Po 9.9.2024 20:21:36
Npoldeci - Profil | Po 9.9.2024 18:20:57
Ndoktor multiplikator - Profil | Po 9.9.2024 18:06:03
Ndoktor multiplikator - Profil | Po 9.9.2024 18:05:06
NŘízek 5,125 - Profil | Po 9.9.2024 11:26:15
Já na to tedy ještě nic nechytil:-))
Nkralicek - Profil | Po 9.9.2024 9:51:07
Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 8.9.2024 16:59:25
Nyarda_1 - Profil | So 7.9.2024 17:41:18
Nyarda_1 - Profil | So 7.9.2024 17:38:40
Notoš - Profil | So 7.9.2024 6:31:37
jak máš na noze, tak by byl zastřelen. Začínám mít obavu o 3stana...
😄
NSiven Polní - Profil | Pá 6.9.2024 15:26:14
taky jsem si prošil prst, háky fakt super 🤟
Npoldeci - Profil | Pá 6.9.2024 15:02:37
Nkralicek - Profil | St 4.9.2024 17:41:15
A na tý ztrátě vydělal hlavně 3stan... nakoupil jsem jeho výtvory za víc než bůra... a pak ještě párkrát dokoupil :-D
Nrybomil - Profil | St 4.9.2024 17:35:26
Nmurphyy - Profil | St 4.9.2024 17:14:28
Nkralicek - Profil | St 4.9.2024 17:03:10
Nrybomil - Profil | St 4.9.2024 16:29:27
zlatá taková čajna co bývala kdysi zahubičku. asi japani zasáhli tvrdě ???
měl jsem trochu kliku ze zadele, kdysi na bazoši jsem trefil rybářskyho neznaboha co prodával Arc Minnow skoro zadara. :-)
Nkralicek - Profil | St 4.9.2024 11:40:33
A jestli to tady čte:
Celkově mi na trhu chybí woblery tvaru jako je Yozuri Crystal Minnow, které nechrastí, chodí relativně mělko a mají velikost cca 14-20 cm. Prostě tenkej, nechrastící wob na štiky apod. na twiching a agresivní vedení. Klidne ze sebe udělám testera...
NRasto. - Profil | Út 3.9.2024 20:49:36
Nkralicek - Profil | Út 3.9.2024 16:51:07
Nkaprus - Profil | Út 3.9.2024 6:25:28
Nrybomil - Profil | Ne 1.9.2024 22:50:43
tolik času co jsem salmákům za ty roky věnoval a stále velká bída. nechytaj mi ani typy co se všeobecně uvádí jako chytací.
na to že mám 3stanů početně málo nachytali fakt dost, hlavně ty malé velikosti.
taky kámoš z Mnichova 3stany chytá hodně, až skoro výhradně, včetně lovu hlavatky a salmo nechce ani vidět, natož mít ve vláčkových krabkách :§)))
jo a neznám moc vláčkařů co potkávám u vody nebo jsem s nima častěji v kontaktu, že by 3stany nějak hromadně jeli, spíše opak. rapaly má každej jouda co umí točit kličkou ( většinou divně ).
NSiven Polní - Profil | Ne 1.9.2024 21:57:23
Nštika86 - Profil | Ne 1.9.2024 21:27:59
NJarin - Profil | Ne 1.9.2024 21:13:39
Nkowak - Profil | Ne 1.9.2024 17:02:38
Nrybobuch - Profil | Ne 1.9.2024 16:03:38
Nmilanpindryc - Profil | Ne 1.9.2024 15:37:23
Nmir999 - Profil | Ne 1.9.2024 14:28:29
https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=652472
NBigFlies - Profil | Ne 1.9.2024 14:26:00
NQutar - Profil | Ne 1.9.2024 13:40:00
NŘízek 5,125 - Profil | Ne 1.9.2024 12:34:10
Krásný woby, super zpracování, odolné, dobře to lítá.
A ....
A nic:-)
Nicméně mám to jen na candáta na noc, dvě velikosti , taková ta svítivě žlutá+ Pearl barva, a je pravda, že na ně nemám moc kde chytat, je na ně všude mělko.
A pak jedno sb , které sem zkoušel v hrvatsku na trolling a taky prd, a zase-nemusi to být chyba woblera, spíš je to tím, že to nemělo co sežrat.., nebo mi tam klasicky žerou jen to OF 7-9 cm.
Njxr - Profil | Ne 1.9.2024 11:59:49
Nbeny9 - Profil | Ne 1.9.2024 11:49:55
NButchi - Profil | Ne 1.9.2024 11:45:24
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33420
NFotky ryb pouze na přívlač107200
NRare woblery - Rapala14054
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NDaiwa Certate vs Shimano Twin Power552
NVýroba woblerů31008
NPrut na ostrieze1739
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....

















