- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zkušenosti s woblery 3stan
Jaké máte zkušenosti s woblery?
Autor diskuse: Carpdann - Profil , 1.9.2024 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
15x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Siven Polní - Profil | Ne 1.9.2024 21:57:23
štika86 >> Jsou to jiné tvary, než má konkurence. Jiný pohyb.... Takže se na trhu zvýšila pestrost typů, což je paráda! Mají také vynikající "letové" vlastnosti. O vybavenosti kvalitními háčky tu už byla řeč. Chytám na všechno možné (Rapala, Salmo, Kenart, Dorado, Hegemon, 3stan...), dokonce jsem byl zpočátku velice rozladěný výsledky s 3stany, ale je to jako se vším - chce to svoje. Za mě jsou to velice kvalitní woby za přiměřenou cenu, zázraky (naštěstí) neumějí 🤟
štika86 - Profil | Ne 1.9.2024 21:27:59
Ahoj, nevidim rozdil jestli dam 3stan, rapalu nebo salmo. Jak ryba zere vezme cokoliv.. Spise mi ted prijde ze kazdy tomu dela reklamu, ale ze by byl kvalitnejsi nez jine znacky nebo vice chytal to urcite ne..
Jarin - Profil | Ne 1.9.2024 21:13:39
mir999 >> Tam je posledny zapis z 2017 a založene bolo v 2012 = odvtedy už možu byť skusenosti ale aj predmetne voby inde...
kowak - Profil | Ne 1.9.2024 17:02:38
jxr >> nachytal som pstruhy hlavne potočáky celú sezonu nielen na zahajení
rybobuch - Profil | Ne 1.9.2024 16:03:38
Jak říká Milan, když to mělo pár lidí, tak to ryby neznaly a bylo to úspěšné. Teď je to pro mne předražený průměrný wobler. Pstruhové woblery sice od Jana mám, ale na pstruhovce nevláčím.
milanpindryc - Profil | Ne 1.9.2024 15:37:23
Jak kdy a jak kterej. Od ty doby co na to chyta kazdej me vic snad funguje i rapala
mir999 - Profil | Ne 1.9.2024 14:28:29
duplikujes existujuce vlakno, nebolo by lepsie pokracovat tam?
https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=652472
https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=652472
BigFlies - Profil | Ne 1.9.2024 14:26:00
Hlavatku som na 15ku chytil, aj dve stuky som na ne chytil. Vlacim malo. Na rieku sa mi pacia, nechodia moc hlboko, lietaju dobre.
Qutar - Profil | Ne 1.9.2024 13:40:00
Mám jich vyzkoušeno celkem dost, záběry na ně chodí. Ostrost je vynikající, ale dost často se mi ohýbají jejich háky. Jak větší sumcové tak menší candátovky. Rybu ale vždy zdolali.
Řízek 5,125 - Profil | Ne 1.9.2024 12:34:10
Já na to nemám rybu:-)
Krásný woby, super zpracování, odolné, dobře to lítá.
A ....
A nic:-)
Nicméně mám to jen na candáta na noc, dvě velikosti , taková ta svítivě žlutá+ Pearl barva, a je pravda, že na ně nemám moc kde chytat, je na ně všude mělko.
A pak jedno sb , které sem zkoušel v hrvatsku na trolling a taky prd, a zase-nemusi to být chyba woblera, spíš je to tím, že to nemělo co sežrat.., nebo mi tam klasicky žerou jen to OF 7-9 cm.
Krásný woby, super zpracování, odolné, dobře to lítá.
A ....
A nic:-)
Nicméně mám to jen na candáta na noc, dvě velikosti , taková ta svítivě žlutá+ Pearl barva, a je pravda, že na ně nemám moc kde chytat, je na ně všude mělko.
A pak jedno sb , které sem zkoušel v hrvatsku na trolling a taky prd, a zase-nemusi to být chyba woblera, spíš je to tím, že to nemělo co sežrat.., nebo mi tam klasicky žerou jen to OF 7-9 cm.
jxr - Profil | Ne 1.9.2024 11:59:49
kowak >> Kopec pstruhů, ale jakých? Jestli to jsou vysazený duháky, tak to nic neříká.
beny9 - Profil | Ne 1.9.2024 11:49:55
Já chytám ty malé do 5 cm na ul a mám je nejradši. Podle mě nejlepší z toho co mám.
Butchi - Profil | Ne 1.9.2024 11:45:24
Dobře to lítá, dobře to chodí, hezky barvy, nemusí se překovávat a ryby je žerou.
Čtenáři této diskuse také sledují
Burza na přívlačové nástrahy33420
Fotky ryb pouze na přívlač107200
Rare woblery - Rapala14054
Výroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Daiwa Certate vs Shimano Twin Power552
Výroba woblerů31008
Prut na ostrieze1739
Lov na vyvěšenou - nové téma4050
Kayakfishing a kajakorybaření20685
Prívlačové prúty G.Loomis1240
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoRare woblery - Rapala 14054
SoÚhoří sezona 2012 10520
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . Úlovky na přívlač z Moravy 2
. . . Trojháčky na dravce 60
. . . Jaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










