Hladinový lov CANDÁTŮ na woblery

Jaké se vám osvědčily woblery při letním chytání v noci pod hladinou?
Případně, jaký styl vedení je účinný?
Autor diskuse: Salmon - Profil , 4.5.2022 dravci - nástrahy, návnady

Nvicx - Profil | Čt 16.6.2022 14:28:02

LC >> pri popaní? Striedavo. 1-3 sekundy. Čo je haluz, tak treba fakt citlivý prút, lebo to malé olovo skoro necítiť ako ťukne o dno. Na koniec som ho aj tak musel zväčšiť na cca 15g, lebo pop moc plával, aby to klesalo rýchlejšie. A ďalej to aj hádzalo.

    NLC - Profil | Čt 16.6.2022 13:54:56

    vicx >> Gratulace, já ho zapoměl v jiné krabici a tahal jsem jen gumy, pár menších candátků a dvě kudly se povedli.Jo a kapr za tlamu hned při propadu, už jsem se tetelil že šlušnej candoš .-))) Jak dlouhé pauzy jsi tomu dával?

      Nvicx - Profil | Čt 16.6.2022 8:26:08

      Salmon - >> týmto by som ti chcel poďakovať za túto diskusiu. Na zahájení som vyskúšal všetky tipy čo tu padli a zaťažený pop pukaný pri dne sa ukázal ako top nástraha. V noci som na mal dvoch veľkých zubáčov 84 a 91 a ráno boleňa ako noha 97cm. Asi životné zahájenie. Utopil som telefón pri fotení prvého zubáča, tak mám iba takúto fotku od okoloidúceho psíčkara. Ešte som skúšal aj iné modifikácie a bolo to super. Chytali tam asi 10ti vláčkari a nikto nič. Keď videli pop, dali tiež, len nechápali že mi to nejde po hladine. To bude killer novej sezóny. Ešte raz dík, že si to celé spustil 👌👍👍👍👍👍
      Už som z Ali objednal rôzne veľkosti. Super.

        NBulda 64 - Profil | St 15.6.2022 14:47:28

        vicx >> to bys nám moc fandil🤔😊

          Nvicx - Profil | St 15.6.2022 14:01:24

          P!F >> tak český kutílci a samodomo liga sú pod čínskym copy drobnohľadom odjakživa...

            NP!F - Profil | St 15.6.2022 11:28:05

            vicx >> číňania už evidentne čítajú mrk, sfine....

              Nvicx - Profil | Út 14.6.2022 13:58:26

              Číňania už odkukali tajné tipy. Hotová vec, dá sa kúpiť.

                Nmilanpindryc - Profil | Čt 9.6.2022 14:26:38

                Tomas Krlin >> ve veriante s jednohakem je to po musaku druha nejlepsi jarni sestava.

                  NTomas Krlin - Profil | Pá 3.6.2022 9:21:06

                  Bulda 64 >> A to jsi nevidel obdobu ruskych Mandule, v ceske verzi. Boiliedule, napichnes ctyri 20tky popky na snurku s trohakem a vlacis s ceburaskou. Zaber muze prijit i od kapra... :-D

                    Nvosnupa - Profil | Pá 3.6.2022 9:12:58

                    Řízek 5,125 >> učíme se celej život a špekulovat a zkoušet se musí pořad

                      Nvosnupa - Profil | Pá 3.6.2022 8:52:04

                      otoš >> naprostej souhlas,bylo by fajn to vůbec nevidět a vidět kolem sebe rybáře s respektem k přírodě a živým tvorům.Bohužel v mém regionu pořád u spoustu rybářů přetrvává něj.způsob prošit živou rybku max 10cm a po záběru si dát cigárko a těch mrtvolek co za sezónu člověk vidí,je mi z toho šoufl,tak jak jsem četl cigárko moje reakce byla rychlá....mno splet sem se v tématu.s tímto zkušenost nemám.Vláčka je vláčka, ať se daří chlapy.

                        Nrepsol - Profil | Čt 2.6.2022 20:23:49

                        Bulda 64 >> Přesně.... Tady chybí už jen anketa, kolik lidi si už běželo koupit popa

                          NBulda 64 - Profil | Čt 2.6.2022 19:51:21

                          Že se nestydíte.. !! Bůh ví, jestli jsou vaše informace pravdivé.. :;--(()
                          A chudáci my, co jsme na radách druhých dobrodinců závislí 🤔🤔 16. ten chaos, už to vidím.. shánění dipů a zatěžkávacích olov na popy!!!

                            NTibiik - Profil | Čt 2.6.2022 17:15:17

                            kubas. >> uff,tak to bylo za pět dvanáct:)

                              Nkubas. - Profil | Čt 2.6.2022 16:58:20

                              Tibiik >> Uz se přihlásili po SZ, v pohodě...

                                NTibiik - Profil | Čt 2.6.2022 16:44:27

                                kubas. >> dodělám fasádu a jdu do toho,ještě ale sehnat další dva

                                  NTibiik - Profil | Čt 2.6.2022 16:43:07

                                  otoš >> již vím co si navařím patnáctého:)

                                    Notoš - Profil | Čt 2.6.2022 16:25:52

                                    Tibiik >> hrách Tibi...

                                      Nkubas. - Profil | Čt 2.6.2022 16:15:06

                                      Tibiik >> Všechno bude, kšiltovky a dresy.

                                        NTibiik - Profil | Čt 2.6.2022 16:03:33

                                        otoš >> by mě zajímalo jaké máš menu před candátovláčkou jestli to není tajné:)