Drennan - zkušenosti, rady, tipy

Ahoj, již spousta značek má svoji diskuzi, kde je možné soustředit veškeré poznatky s výrobky konkrétního výrobce, který třeba není tolik u nás profláklý. Tudíž pokud máte zkušenosti se značkou Drennan, prosím podělte se.
Autor diskuse: Esox - Profil , 1.6.2019 feeder - náčiní, doplňky

NLukyn13 - Profil | Pá 29.4.2022 22:23:29

Esox >> black friday. Pokud clovek nespecha, vyplati se na nej pockat.

    NEsox - Profil | Pá 29.4.2022 19:32:34

    Lukyn13 >> co je BF? dík

      NLukyn13 - Profil | Čt 28.4.2022 14:37:49

      vicx >> jak neco potrebujes hned ted, tak pak je to tezky vydrzet 🙂 ale pokud si neco vyhlidnu a uplne na to nespecham, tak se podle me urcite vyplati pockat si na nejakou vetsi slevu u polaka 🙂
      Ale ty ceny ma i tak dobry + je tam nejaky % sleva bud podle utraty, nebo uctu. Tak i tak si myslim, ze se tam vyplati nakoupit v nejakym momentalnim poblouzneni 🙂

        Nvicx - Profil | Čt 28.4.2022 14:01:17

        Lukyn13 >> no len to čakanie je celkom psychiatria, keď ho práve teraz súrne potrebuješ, že? :)))

          NLukyn13 - Profil | Čt 28.4.2022 12:46:47

          Predy >> pockal bych na BF 🙂 a nebo pak zacatek roku, tam ty slevy na jednotlive znacky byly 20%. Ale co bylo letos nemusi byt i ten pristi.
          Na BF jsem bral acolyte ultra 10ft za bezkonkurencni cenu.

            NPredy - Profil | Čt 28.4.2022 9:12:01

            vicx >> https://sklepdrapieznik.pl/content/6-rabaty
            The "Premium +" account allows you to place an order with a 9% discount on products from the regular offer and a 3% discount on products marked as "Price hits" .

            Nevím, jestli to změnili, obchod znám pár měsíců, ale nyní je to u Premium+ 9% z normálních cen a 3% z produktů označených jako cenový hit.

              Nvicx - Profil | Čt 28.4.2022 9:06:58

                Nvicx - Profil | Čt 28.4.2022 8:58:06

                Predy - 28.4.2022 8:44:27 > takéto konto mám. a cisla su z objednavky acolytu, len bolo tam okrem neho este asi 10 nezlavnenych poloziek (krmitka a spol.) takze neviem vyratat kolko bola celkova zlava.

                No, skusil som teda spravit nakup na preston co je teraz -15% a nedalo mi to tam nic extra. Zaujimave. Pravidelne som tam maval -9% a tusim aj -3%. Mozno to zmenili a mozno si to zle pamatam. :)

                  NPredy - Profil | Čt 28.4.2022 8:44:27

                  vicx >> pokud jsem si pročetl podmínky dobře, při slevách na značku 15-20% a ozačení Hit cenový se sleva nesčítá 20+9, ale pouze + 3%, u VIP účtu +9%. Myslel jsem to tak počkat si na akci + ještě ty 3%.

                    Nvicx - Profil | Čt 28.4.2022 8:39:55

                    Predy >> na premium moc nespoliehaj. Mam ho, je tam 9%, to je vacsinou tak na postovne (10€ na 100€ nakup), pokial neberes vacsiu objednavku za niekolko 100€. Lepsia je zlava+premium, to je bratm krasnych 30% z ceny dolu a to bol potom acolyte z 260 na 180 tusim.

                      NPredy - Profil | Čt 28.4.2022 7:26:37

                      MKulicka >> Acolyte se mě líbí, na příští rok bych ho asi pořešil (ideál 12ft plus a 10/11ft ultra :--), než to budu řešit, mohl bych mít u Drapieznika účet Premium+, tak to bude ještě zajímavější. Teď jsem potřeboval něco na honem, nemám ani tubus na 2díl 12ft, tak jsem musel ještě objednat i obal. U Drapieznika neměli Vertex carp ve 12ft, tak jsem večer objednal ten medium, uvidíme. Ale nějak jsem více tíhnul k 2dílu a aby byly oba díly stejně dlouhé, přijde mě to na převoz navázaných prutů lepší.

                        NMKulicka - Profil | St 27.4.2022 21:02:07

                        Predy >> Jaký máš rozpočet? Je celkem slušná šance, že na Drapiezniku bude zase brzy akce na Drennan a pak se 3,6 Acolyte plus dá pořídit pod 5 tis (já ho bral asi za 4,7 tis) . Což jak koukám už je v podstatě běžná cena Vertexu u nás.

                          NFilipVydra - Profil | St 27.4.2022 20:38:58

                          Predy >> Ahoj. Nedavno jsem měl v ruce všechny 3 vertex modely (carp feeder/medium feeder/method) a liší se charakterem zejména po stránce váhy a akce. Method feeder má mně příjemnou tvrdší páteř, nicméně je poměrně těžký. Medium feeder je zase lehčí, ale s na mě malinko gumovější akcí. Nakonec jsem sáhl po modelu carp feeder, který je takovým příjemným kompromisem předchozích dvou...poměrně lehký a s tužší páteří, se kterou se hezky hází...

                            Nvicx - Profil | St 27.4.2022 15:16:22

                            Predy >> mám acolyte, a tam to sedí. Do 45g plus krmivo.

                              NPredy - Profil | St 27.4.2022 14:52:31

                              Nemáte někdo zkusšenost s 12ft Vertex Medium Feeder, dnes jsem 3,6 M zlomil, tak hledám náhradu a toto je asi nejvážnější kandidát. Měl jsem ho na vše :-), stoják i řeka, klasika i method, krmítka do 40g, vzdálenost 20-40m. Ten Vertex má v popisu krmítka do 45g, pokud je to myšleno prázdné krmítko, tak by to mělo být to, co hledám a jak bych si medium prut představoval.

                                Nnerf - Profil | Út 26.4.2022 15:38:18

                                vicx >> Věru.

                                  Nvicx - Profil | Út 26.4.2022 15:30:02

                                  Pekné veci v bazáre.

                                    NLukyn13 - Profil | Čt 21.4.2022 21:08:49

                                    Kdyby mel nekdo zajem, tak na bazar davam tycku twist lock 3m vcetne tech rozpinacich casti.

                                      Nvicx - Profil | Čt 31.3.2022 14:01:50

                                        NLukyn13 - Profil | St 30.3.2022 20:13:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tady je blíže ukázaná ta nová verze 13ft acolyte

                                        https://www.youtube.com/watch?v=M0ug2tmThVM