- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prut na sumcovou přívlač
chtěl bych začít chodit na sumce i s přívlačí a ne jenom na bójky. Aktuálně přemýšlím, jaký prut si koupit. Házet budu gumy 15 - 25 cm a woblery kolem 60 g. Cenový rozsah někde mezi 2500 - 4000 Kč. Uvažoval jsem o prutu Westin W3 Powercast 2,48 m 60 - 180 g. Děkuji předem za každou radu. Jirka
Mám si koupit prut Westin W3 Powercast 2,48m 60 - 180 g na sumce???
A) ANO50%
B) NE50%
Od 8.11.2018 hlasovalo 38 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
29x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nkubas. - Profil | St 9.1.2019 11:38:42
Nkubas. - Profil | St 9.1.2019 11:38:13
NRezeň 5,125 - Profil | St 9.1.2019 11:37:35
a z nich si to pak vytáhneš na konkrétní podmínky. a nebo nevytáhneš, ale to už je každýho boj....:-)
Nkubas. - Profil | St 9.1.2019 11:31:54
NPedro1 - Profil | St 9.1.2019 11:30:40
Hned na začátku jsem se dotyčného ptal,kde chytá a dle toho jsem reagoval.A stále si stojím za tím,že 80 g prut (reálně 80 g prut) v těch mistech vytáhne z vody vše,co tam plave.
On je rozdíl bavit se o Tebou navštěvovaných místech kde je všude ve vodě bordel,o Labském nadjezí což je vana a sumec si může jet tři kilometry na obě strany,o lovu z lodi kdy je třeba marctv tahá na 30 g prut,o Itošce,Rebru,Lužnici pod jezem kde je 50 cm vody,nebo třeba o dolním toku Dunaje.
K Tobě bych s 80 g prutem na sumce nešel,na tu Berounku klidně se slabším.
NRezeň 5,125 - Profil | St 9.1.2019 11:30:39
NRezeň 5,125 - Profil | St 9.1.2019 11:29:29
tázající si tím musí projít sám...:-)
Nkubas. - Profil | St 9.1.2019 11:28:53
Njn, holt to není UL pro baletky v dresu se jmenovkou, naštěstí :-).
NRezeň 5,125 - Profil | St 9.1.2019 11:25:38
nikdo tu nepíše o vysrání se na něco..
a i když v noci pujdeš vláčet s cajkem ala pedro, tak máš furt slušnou šanci vyndat i tu dvojku, když ti náhodou zabere...
ale když to někdo chce mít posichrovaný na 120%, tak holt při té sumčí vláčce bude tak trochu trpět, viz x příspěvků přede mnou.
NHALIN - Profil | St 9.1.2019 11:24:54
NP!F - Profil | St 9.1.2019 11:22:46
Lenze ten westin je realnou gramazou na urovni kefpajka... Sa nam to tu pekne zamotava, tato zima sa vydarí.
NHALIN - Profil | St 9.1.2019 11:20:51
Nkubas. - Profil | St 9.1.2019 11:20:33
Tak jasně, stát se může samozřejmě, ale s čistým vědomím a svědomím a ne s tím, že jsem se na to prostě vysral :-)...
NRezeň 5,125 - Profil | St 9.1.2019 11:18:05
každý si tu svojí cestu musí najít sám.
NRezeň 5,125 - Profil | St 9.1.2019 11:15:05
to bylo myšleno obecně
i stou super duper výbavou se ti reálně stane, že něco nevyndáš....tak to prostě je.
a ty vyplý ryby- to nebyly sumci, já sumce cíleně nechytám...:-)
NHALIN - Profil | St 9.1.2019 11:12:00
NRezeň 5,125 - Profil | St 9.1.2019 11:11:58
a add ten prut- ano, nemusí
ani ten westin není nijak těžký bidlo.
no, za mě, at si ho klidně koupí, chytat s tím pujde.
ale at k tomu vybere nějakej odpovídající naviják, co mu neodejde po sezoně vláčky s 60g věcma...
Nkubas. - Profil | St 9.1.2019 11:03:04
S poslední větou nesouhlasím. Chodit cíleně na sumce jakože na "metrovky", protože nic moc jiného nezabere a když, tak holt co no, tak to mě dost sere takový přístup. To je podobný princip jak chytat štiky na woblery bez lanka.
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107176
NVláčenie z člnu27208
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NRare woblery - Rapala14053
NGalerie okounů ...1092
Kde to žije - dravci
22:34NBurza na přívlačové nástrahy 33409
22:03NBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
19:01NFotky ryb pouze na přívlač 107179
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
22:03NBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













