- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prut na sumcovou přívlač
chtěl bych začít chodit na sumce i s přívlačí a ne jenom na bójky. Aktuálně přemýšlím, jaký prut si koupit. Házet budu gumy 15 - 25 cm a woblery kolem 60 g. Cenový rozsah někde mezi 2500 - 4000 Kč. Uvažoval jsem o prutu Westin W3 Powercast 2,48 m 60 - 180 g. Děkuji předem za každou radu. Jirka
Mám si koupit prut Westin W3 Powercast 2,48m 60 - 180 g na sumce???
A) ANO50%
B) NE50%
Od 8.11.2018 hlasovalo 38 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
29x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Npepa-č - Profil | St 9.1.2019 11:03:04
pepa-č - ® Poslat soukromou zprávu.St 9.1.2019 0:24:30
strejka >> úplně stejný svetonazorovy filozoficky problém se dnes “řešil” (no řešil....mluvilo se o tom) v otázce o privlac prutu na sumce. Jedna filozoficka škola tvrdí (cynikove odkazující se Diogena ze Siniope a ze sudu (podle vzoru z Polzic a Bezdružic a na Pecce - čti “pec” oddech “ce”), tvrdící ze je lepší chytat s pohodlnější sestavou která si poradi s rybou běžnou a dostupnou a být připraven na megarybu, která beztak na 99,99% dnes nezabere je posetile.
Oproti tomu stala škola idealistická těžící především z německého idealismu, jmenovitě Schellinga ,Hegela, částečně Kanta,a sice ze je posetile, přijít o rybu, která zabere jednou za život z důvodu údajného pohodlí, v časech kdy ta ryba jednou za život nezabere. A to hlavně proto, ze nevíme kdy tato ryba zabere.
(Zda zabere vůbec a komu a zda je to záslužné a zasloužené, to se neřešilo).
V podstatě jde o to zda skoncis se zerem z důvodu materiálních (budeš mít v okamžiku O slabý prut), nebo idealistických (beztak ti nezabere. Je tu prd, zabere jinému, v den a místě kdy tu rybu “jednou za život” mas “napsanou na sebe” budeš na jiném místě někdy jindy a minete se) i když na ni materiálně budeš připraven vždy.
Spor trvá a k výsledku disputace není nikdo ani o krok blíže. Závěry nejsou. Já tihnu k názoru druhému
Nabcdddd - Profil | St 9.1.2019 11:02:21
NRezeň 5,125 - Profil | St 9.1.2019 10:58:01
jak už to tu někdo psal..
ale seš maximálně připravenej.
NRezeň 5,125 - Profil | St 9.1.2019 10:56:07
prostě je třeba se smířit s tím, že nelze vytáhnout všechno, co mi zabere...
NHALIN - Profil | St 9.1.2019 10:54:50
NHALIN - Profil | St 9.1.2019 10:53:18
NHALIN - Profil | St 9.1.2019 10:51:07
NRezeň 5,125 - Profil | St 9.1.2019 10:49:48
podle mě je tedy naviják zásadní věc sestavy- kort když se na tom mají tahat težký věci, tak by to měl bejt stroj, co něco vydrží....
a to žádná levná byt 4000 není...
beru na vědomí, že dotaz je na prut...
Npepa-č - Profil | St 9.1.2019 10:41:56
NP!F - Profil | St 9.1.2019 10:40:39
Nkubas. - Profil | St 9.1.2019 10:34:51
Já taky, loni v prosinci, hrdinné zdolavacky bezesporu :-)...
Ne, určitě se vytáhnout dá, ale. Já si to v podmínkách, kde chytám já, nedovedu představit. Když občas vidím, s čím lidi v noci lezou k vodě, tak bych je tam nakopal jednoho za druhým. Velká sranda házet tam wobler s prekovanyma trojhakama na 30g prutu a 0,10mm pletenkou. Však co, ono to nějak dopadne, přinejhorším to urvu že :-).
NHALIN - Profil | St 9.1.2019 10:34:39
Npepa-č - Profil | St 9.1.2019 10:33:51
Npepa-č - Profil | St 9.1.2019 10:33:38
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33409
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107179
NVláčenie z člnu27208
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NRare woblery - Rapala14053
NGalerie okounů ...1092
Kde to žije - dravci
1:47NFotky ryb pouze na přívlač 107180
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











