- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prut na přívlač cca 15g + naviják do 5000-6000Kč
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
19x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nvokounek - Profil | St 15.1.2020 5:16:39
NJarin - Profil | St 15.1.2020 0:02:15
Nvokounek - Profil | Út 14.1.2020 19:05:10
Celý zázrak dobrého prútu je v materiály vraz všetko do prútu a budeš spievať.
Dobrý prút ťa bude sprevádzať veľkú časť života.
Nivco4 - Profil | Ne 12.1.2020 15:39:10
NV_L_K - Profil | Ne 12.1.2020 11:42:21
Nivco4 - Profil | Ne 12.1.2020 10:24:24
NV_L_K - Profil | So 11.1.2020 19:28:01
NStandič - Profil | So 11.1.2020 18:56:29
Ndrako - Profil | So 11.1.2020 18:47:30
Nivco4 - Profil | So 11.1.2020 12:11:57
Nmegalops - Profil | St 8.1.2020 23:38:13
Nmilanpindryc - Profil | Čt 2.1.2020 15:09:04
Nemas zac :-)
NPstruh27 - Profil | Čt 2.1.2020 12:50:53
NDeawon - Profil | Út 27.11.2018 11:17:09
Nbřicholoďoplavec - Profil | Po 26.11.2018 21:44:22
Nrybomil - Profil | Po 26.11.2018 14:59:39
NDeawon - Profil | Po 26.11.2018 14:44:44
Nrybomil - Profil | Po 26.11.2018 14:35:30
freams 3000A za 79,99 € + pošta zadara. jenom k němu něco malýho přidat, bys měl nad 80 € na tu poštu gratis
cca 2135 CZK, v sobotu to končilo, teď je 89,99 € + pošta 10,99 €
https://www.idealo.de/preisvergleich/MainSearchProductCategory.html?q=daiwa+freams+3000
NDeawon - Profil | Po 26.11.2018 14:25:53
Cca těch 3080Kč. nechtěl jsem tu LT verzi
Nrybomil - Profil | Po 26.11.2018 14:06:57
proto jsem se ptal
Nmpl - Profil | Po 26.11.2018 9:10:31
Ja bych vzal na ten prut Fuego 2000S-XH, rozdíl v brzde,vaze a cene nic. Ale je to melka spule, das tam stejne slabou snuru takze bez podmotu a rychlejsi na mensi rotacky. S lehkejma nastrama ten prevod vydrzi - pises ze to bude na prut do 10g. Ale to je vec vkusu.
NDeawon - Profil | Po 26.11.2018 8:16:40
NDeawon - Profil | Ne 25.11.2018 19:36:00
Nmpl - Profil | So 24.11.2018 19:55:14
Ale podivej se na navijaky :
http://www.sportcarp.cz/eshop/rybarske-navijaky/navijaky-s-predni-brzdou/daiwa-navijak-ballistic-ex-h.aspx
Daiwa Ballistic EX 2000H 3 779,00
https://www.rybashop24.com/rybarske-navijaky/s-predni-brzdou/daiwa-caldia-sha.html?listtype=search&searchparam=caldia
Daiwa Caldia SHA 2500 4.133,40 Kč*
https://www.rybashop24.com/daiwa/daiwa-caldia.html?listtype=search&searchparam=caldia
Daiwa Caldia 2500A 3.679,20 Kč*
Za sebe bych par stovek pridal a poridil neco z toho vyse za ty ceny.
Caldia A ma dokonce nahradni civku.
Nhonzina - Profil | So 24.11.2018 18:15:00
Nnofish - Profil | So 24.11.2018 17:09:23
NBacha - Profil | So 24.11.2018 8:41:04
Nbřicholoďoplavec - Profil | So 24.11.2018 8:29:21
Ahoj, nechci se vnucovat, ale mám úplně stejného sportexe jako ty a je to skvělý prut..ale hlavně na větší woblery a velké gumy..na jemné 8g hlavičky to není..neucitis to moc..ale jestli cilis na větší ryby a tudíž chytas na velké věci, pak je to super prut..hlavně na gumy je i trochu těžší..brzy se unavi ruka..kdybys chtěl výbavu doplnit něčím citlivým na menší gumy a malé wiblery, tak řekni..prodavam jeden zánovní proutek za super cenu (1000,-CZK)..kdybys měl zájem, tak písni..nebo se klidně i zeptej na další věci k tomu sportexu..mám ho uz déle..;)
Nu x a - Profil | So 24.11.2018 2:29:22
Nmurphyy - Profil | So 24.11.2018 0:33:37
najprv pises o unikate quantum Zanderkant
a ked na to niekto reaguje tak napises catana
Nrybomil - Profil | Pá 23.11.2018 23:37:59
jako vykošťovák na céčka to asi je ale je mimo finanční limit deawona
NDeawon - Profil | St 21.11.2018 10:21:22
Nyarda_1 - Profil | St 21.11.2018 10:14:53
Nu x a - Profil | So 17.11.2018 22:33:31
NJarin - Profil | So 17.11.2018 21:59:47
Nmilanpindryc - Profil | So 17.11.2018 17:59:15
NJarin - Profil | So 17.11.2018 17:33:21
Nhonzina - Profil | So 17.11.2018 14:59:38
NMachy* - Profil | St 14.11.2018 11:58:31
Npetrikveprik - Profil | St 14.11.2018 11:55:26
NMachy* - Profil | St 14.11.2018 11:27:24
Na první dojem super proutek tak uvidím co u vody. Má poměrně dost malé očka tak snad to nebude na škodu. :)
NDeawon - Profil | Út 13.11.2018 12:26:39
NShabazz - Profil | Út 13.11.2018 9:48:07
NDeawon - Profil | Út 13.11.2018 7:48:19
https://www.uhabakuka.cz/produkt/101324/major-craft-rybarsky-prut-trapara-tps802mhx-244-cm525g
https://www.uhabakuka.cz/produkt/40741/daiwa-rybarsky-navijak-freams-2500a
+ jsem si k Vánocům ještě vybral lehčí prut na okouny a menší ryby
https://www.uhabakuka.cz/produkt/93941/major-craft-rybarsky-prut-firstcast-fcst682aji-207cm--0610g
Teď jen řeším jaký naviják na něj. Dal jsem si na něj Daiwa Fuego LT 1000D, ale ten se mi zdál docela maličký. Budu si to vše vyzvedávat příští týden, tak jsem si na krám objednal i Nasci 2500 na osahání. Ideál by byl asi Fuego 2000, ale ten nenabízejí
Nbřicholoďoplavec - Profil | Ne 11.11.2018 10:51:34
Ja potrebuju něco, co začíná na těch 3g..unáhlil jsem se, proto poustim..cena 1000,-
NZelený - Profil | Pá 9.11.2018 23:07:49
NPopik - Profil | Čt 8.11.2018 13:51:29
NMB - Profil | Čt 8.11.2018 9:06:38
MB >> Ne uplne. Cituji: "koupil Dragon CXT, ted ma Spro Special Force. Pruty supr, ale proste ja na nich necitim klasicke candati klepnuti. Kdyz nefouka, tak jeste dobry, ale kdyz zacne vitr, tak ja vlastne nepoznam zaber. Rikam tomu tlumic zaberu."
Mne krome kontaktu s nastrahou nic nenapada.
Predtim mel Favorite a ten chvalil.
Ja to neumi posoudit , tyhle pruty jsem v ruce nemel.
Ja dneska i pri slusnym vetru(bocni, protivitr) problem nemel i s malejma nastrahama. A docela by i mne osobne zajimal nazor i jinych lovcu.
NMira Kolínek - Profil | Čt 8.11.2018 8:55:14
Npetrikveprik - Profil | Čt 8.11.2018 8:44:52
NMB - Profil | Čt 8.11.2018 7:24:56
ale nechci se tady dohadovat ...jen píšu své vlastní zkušenosti a postřehy...
Nmpl - Profil | St 7.11.2018 21:53:28
A to uprimne, a je jedno jestli mam na prutu plandu, gumu, nebo woba.
Na Ohri jsem splavaval s proudem gumu 7g hlava a 10 g gumu - kazdy poskoceni po kaminkach jsem cejtil a zaber od parem - i jen pocucunuti v pohode.
A to mam prut do 35 g.
Proto mne to udivuje a zajima mne nazor nekoho jineho.
Npetrikveprik - Profil | St 7.11.2018 21:51:44
NMB - Profil | St 7.11.2018 21:45:52
7g jig na 30g dragonu ale moc cítit nebude....většinou jsou dragoni dle mě posunutí v označení :c)) gramáže :c)
ale poctivý záběr by se šnůrou měl cítit i tak
Npetrikveprik - Profil | St 7.11.2018 21:40:15
Nmilanpindryc - Profil | St 7.11.2018 21:39:58
Nmpl - Profil | St 7.11.2018 21:37:45
Nechci rikat ze by CXT nebo Special Force bylo necitlivy, a nechci rikat ze je to mezi klavesnici a zidli, i proto mne zajima nazor nekoho jinyho kdo chyta podobny gramaze a pruty.
NMB - Profil | St 7.11.2018 21:31:01
co má za konkrétní gramáž?
Nmpl - Profil | St 7.11.2018 21:22:11
Mne krome kontaktu s nastrahou nic nenapada.
Predtim mel Favorite a ten chvalil.
Ja to neumi posoudit , tyhle pruty jsem v ruce nemel.
Ja dneska i pri slusnym vetru(bocni, protivitr) problem nemel i s malejma nastrahama. A docela by i mne osobne zajimal nazor i jinych lovcu.
Nmpl - Profil | St 7.11.2018 20:58:38
Psal mi jeden kolega ze mel Dragon CXT, ma ted Spro Special Force a nejak necejti zaber candata jako klepnuti. Pouziva 7-10 jig, na 10m hloubky. Moje domnenka ze nema kontakt s nastrahou se ukazala licha. Ja jsem v tomhle ohledu uplny atyp, 0,10 pletenka , navazec 0,6 regenerator (vim proc to tak mam). Na 4-5 cm gumy plus 2-3 g cebu okouni 8-15 cm u brehu, na 9 cm gumu plus 6-8 g cebu jsem mel dneska par okounu 35 na hloubce. V nedeli jsem na to samy s 10g plandou tahal boleni :-).
Zkuste poradit, vyjadrit domnenku kde by mohl byt problem. Ja ty pruty Dragon ani Spro nemam takze nejsem objektivni. Vy tady zminujete CXT, ale mozna je to obecnejsi dotaz.
V cem by mohl byt zadrhel?
NBacha - Profil | St 7.11.2018 20:26:45
NMB - Profil | St 7.11.2018 19:56:55
a ještě půlku zacáluje celebrita :c)))
Kde to žije - dravci
21:06NBurza na přívlačové nástrahy 33411
20:08NRybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
18:50NKayakfishing a kajakorybaření 20685
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73













