Jake je pocasi kde se zrovna nachazite nebo jste byly

Zapisky ,fota,rady o pocasi kde zrovna jste nebo kde jste byly jak u nad tak ve svete.A popripade rady tem kam zrovna nekteri z nas jedou na co se maji pripravi a nebo scim muzou pocitat .Psat muzete hlavne o rybarine ale i o dovolenych a pracovnich cesta atd..Doufam ze rady a prispevky nekomu pomuzou
Autor diskuse: 1975 - Profil , 1.10.2018 všeobecné - revíry, cestování

Buffalo1969 - Profil | Út 6.11.2018 7:28:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

včera večír bylo nádherně, i když foukal větr. Dneska to vypadá, že bude počasí stejné.
Moravský kras.

    supinna - Profil | Ne 4.11.2018 16:58:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Dnes typické dušičkové počasí v okolí Bratčic u ćáslavi.:))

      Darďas - Profil | So 3.11.2018 16:47:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ostrava-11.stupňů a občas drobný déšť.

        jarda85 - Profil | So 3.11.2018 15:59:32

        Prostějov nic moc.

          salfi - Profil | So 3.11.2018 15:50:32

          Buffalo1969 >> mas recht

            salfi - Profil | So 3.11.2018 15:50:01

            1975 >> ja myslim, ze to neni ani mobilem ani pripojenim

              1975 - Profil | So 3.11.2018 15:03:25

              salfi >> tak to se ti omlouvam zadani jsem psal na dovolene na mobilu a mel jsem problem s pripojenim a kdyz jsem ho dopsal tak hned odeslal bez zkontrolovani tak doufam ze me to projde

                Buffalo1969 - Profil | So 3.11.2018 14:18:08

                salfi >> ale tak to by jsi musel zdrbat polovinu MRKu. Tohle už neřeším..:-)

                  salfi - Profil | So 3.11.2018 14:17:25

                  Buffalo1969 >> tebe nebolí oči, předsedo?

                    Buffalo1969 - Profil | So 3.11.2018 14:15:23

                    salfi >> ale no táááák........:o)

                      salfi - Profil | So 3.11.2018 14:11:18

                      1975 >> ja jen, ze v zadani diskuze to pises pro zeny, tak jsem nevedel, jestli je to cileny, nebo jestli muzou davat prispevky i muzi.

                        1975 - Profil | So 3.11.2018 13:50:53

                        salfi >> proc zena muze kazdej

                          otoš - Profil | So 3.11.2018 7:49:59

                          ...Břeclavsko: zataženo, teplota vzduchu 13°C...je candátů čas, já čekám, až otevřou hospodu...

                            salfi - Profil | So 3.11.2018 6:49:55

                            1975 >> muzu pridat prispevek, i kdyz nejsem zena?

                              1975 - Profil | So 3.11.2018 6:27:44

                              Ted jsem prijel z prace je 9.4stupnu a jemne prsi jinak celou noc pekne prselo

                                Bacha - Profil | Pá 2.11.2018 20:03:19

                                supinna >> :-)))

                                  supinna - Profil | Pá 2.11.2018 14:17:06

                                  Bacha >> Ok ,není :)

                                    Bacha - Profil | St 31.10.2018 22:27:37

                                    supinna >> Tak to je velká myšlenka.Až na to ,že přírodě je jedno, jestli je poledne ve dvanáct, nebo ve čtvrt na tři :)

                                    Není...

                                      supinna - Profil | St 31.10.2018 19:41:53

                                      drvoštěp >> Aha :)

                                        drvoštěp - Profil | St 31.10.2018 19:40:56

                                        supinna >>,,Voni" věděj víc co je pro plebs lepší😂

                                          supinna - Profil | St 31.10.2018 19:36:58

                                          supinna >> Teď říkali v bedně,že prý je vetšina lidí u nás pro celoroční letní čas. Tak je to jasný- zavedou zimní:)))

                                            supinna - Profil | St 31.10.2018 18:35:55

                                            drvoštěp >> Ony i ty děti by mohly do školy v devět,aby se neučily potmě...

                                              supinna - Profil | St 31.10.2018 18:34:37

                                              drvoštěp >> Přesně. Ale něco v kloubch mi říká, že my s podobným názorem budeme mít smolíka...:(