- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prsačky Rapala, Scierra nebo Greys?
Uvažuji o koupi "dejcháčů". Budou to moje první, tak budu vděčný za každou osobní zkušenost,radu a doporučení s výše uvedeným. Zajímala by mě i životnost při slušném zacházení. Nosíte do neopranových ponožek ještě i trekové (jako 1 vrstvu) když je studená voda ? Gumové broďáky mi nevydrží ani 1 sezónu a tečou ... Předem děkuji všem za případnou dopověď.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
10x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nyarda_1 - Profil | Út 15.10.2019 15:36:16
Nrybomil - Profil | Čt 10.10.2019 9:49:03
přeposlat jinou velikost z jiný prodejny nebo z eshopu k vyzkoušení na místě před koupí v prodejně nezvládly ani za půlrok.
těch mailů a founů , hafo.
tedy je pravdou, že ta neochotná až neznalá pitscha už tam teď není.
Nnofish - Profil | Čt 10.10.2019 8:36:25
Z jine, nebo zahranici, to neposlou, to je pravda. Jedina moznost je ten e-shop, pokud neco fakt chces.
Njackass - Profil | St 9.10.2019 16:12:04
NPstruh27 - Profil | St 9.10.2019 15:34:09
Nrybomil - Profil | St 9.10.2019 15:32:25
Systém slíbíme vám že vám nic nezajistíme, čekejte, úplně napikaču. Nejenom v těch budějkách kde jsou úplně mimoni.
N1958 - Profil | Út 8.10.2019 19:21:34
Njackass - Profil | Út 8.10.2019 17:28:38
Nnofish - Profil | Út 8.10.2019 15:11:32
Pokud na rybach neslapes kilometry a nebrodis mezi kameny, kup plavitexove a mas na roky klid.
NBorek-kerob - Profil | Út 8.10.2019 14:58:32
NPidess - Profil | Út 8.10.2019 14:28:15
NGregor - Profil | Út 8.10.2019 14:07:44
Koukej pouze na velikost nohy, je to takova plachticka, takze kdyz ti to bude v pase trochu vetsi, tak to nevadi, pasek a popruhy pres ramena si nastavis.
NBulda 64 - Profil | Út 8.10.2019 14:02:37
NPidess - Profil | Út 8.10.2019 12:10:05
a co se týká nějakého protékání?))
NGregor - Profil | Út 8.10.2019 11:55:15
NPidess - Profil | Út 8.10.2019 11:25:34
má někdo osobní zkušenosti s těmito broďáky? díky za případné odpovědi
https://www.tropicliberec.cz/prsacky-rapala-ecowear-waders-sede-velikost-s/?
NKillkeel - Profil | Ne 30.12.2018 18:13:18
NScorpio-75 - Profil | Ne 30.12.2018 6:42:03
NPstruh27 - Profil | So 29.12.2018 21:34:13
NSUMÍK - Profil | Po 24.9.2018 7:49:44
Npetrikveprik - Profil | Pá 21.9.2018 7:43:27
NSUMÍK - Profil | Pá 21.9.2018 0:14:10
První vydrželi 3 roky, teď nové druhou sezónu bez problémů.
NGTdpcfix - Profil | Pá 14.9.2018 14:15:10
stejne bych to mel jako mascha a chodil bych v tom musit na MP:Dnejaky poridim:D
Npetrikveprik - Profil | Pá 14.9.2018 11:53:17
Nmascha - Profil | Pá 14.9.2018 11:17:09
NpEkies - Profil | Pá 14.9.2018 8:40:31
NGTdpcfix - Profil | Pá 14.9.2018 7:34:49
Nkaprus - Profil | Pá 14.9.2018 7:29:25
Npoldeci - Profil | Čt 13.9.2018 12:20:32
mam este membranove vajciaky simms,este starsie ako tie L2 a tie tiez netecu,oplachnem iba ked su moc od bahna alebo krvi,susim nie na priamom slnku
Npetrikveprik - Profil | Čt 13.9.2018 12:06:16
Npoldeci - Profil | Čt 13.9.2018 11:26:23
Nmascha - Profil | Čt 13.9.2018 10:47:21
NSethy - Profil | Út 11.9.2018 22:05:46
Npetrikveprik - Profil | Út 11.9.2018 21:52:54
NSethy - Profil | Út 11.9.2018 21:51:11
A celkově. Měl jsem dejcháče shimano, vision, greys, snowbee, william joseph, rapala a už si víc nepamatuju.. Od 3 do 15tis. některé vydržely 5 let, některé měsíc (kupodivu ty nejdražší). To si hold nevybereš. Pak už je to jen o přístupu prodejce/výrobce, jak se k reklamaci postaví.
NSethy - Profil | Út 11.9.2018 21:48:17
Npetrikveprik - Profil | Út 11.9.2018 12:06:55
NSPRO60 - Profil | Út 11.9.2018 11:40:04
Npetrikveprik - Profil | Út 11.9.2018 10:35:26
NFockeWulf - Profil | Po 10.9.2018 23:17:49
NFockeWulf - Profil | Po 10.9.2018 21:11:36
Nnofish - Profil | Po 10.9.2018 19:56:28
Jsem fakt znechucen. Nejlepší prsačky, neopreny, co jsem kdy měl byly z decathlonu, daleko lepší materiál, levné... ale prorval jsem je při odlovu o kus železa ve dně náhonu.
Mi to připadá, že se u nás prodává fakt jen odpad a na postavu normálního dvoumetrového člověka asi nic....
chtěl bych jednou mít prsačky na 3 roky.... :-)
Npetrikveprik - Profil | Po 10.9.2018 14:05:10
Jinak shodou okolností mám přesně ty od rapaly ecowear které zmiňuješ, a za sebe mohu říct že jsem spokojen, bo mi slouží 3. sezonu a ješte netečou (naštěstí). Dokonce mi vyhovují i střihově.
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NVláčenie z člnu27208
NRare woblery - Rapala14053
NGalerie okounů ...1092
NÚhoří sezona 201210514
NTuning přívlačového vybavení536
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NVýroba woblerů31008
Kde to žije - dravci
20:54NBurza na přívlačové nástrahy 33408
18:50NKayakfishing a kajakorybaření 20685
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Berkley gumová nástraha Powerbait Cullshad 7,5cmZa 27 Kč
Díky svému objemnému profilu a přirozenému pohybu přitahuje Cullshad velké dravce. S exkluzivní technologií Honey Comb od Berkley nabízí špičkovou akci a zvýšenou odolnost při každém hodu
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














