- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vláčecí pruty Majorcraft
Dále moderuje: perch2 Profil
Jaký je Váš nejoblíbenější vláčecí prut od firmy Majorcraft?
A) Nextino26%
B) N-One9%
C) Skyroad14%
D) Finetail5%
E) Finetail Banshee9%
F) Truzzer2%
G) Trapara14%
H) Solpara 5%
I) Firstcast14%
J) Benkei3%
Od 17.10.2018 hlasovalo 65 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
16x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NDiamond - Profil | Pá 1.11.2024 10:00:02
NBreakdown - Profil | Pá 1.11.2024 9:09:47
Vůbec nic ji není.
Teď jsem tam zkoušel dát ze srandy Certate 19, Airity 23, Stradic a ty se mi tam podařilo dát hezky.
Ale Vanquish 19 a Twin Power 19 nechtějí úplně nebo spíš si s tím musí člověk trošku pohrát.
NDiamond - Profil | Pá 1.11.2024 9:00:37
NBreakdown - Profil | Pá 1.11.2024 8:01:32
Těch kroužků mají, dělají milion, je tam jen nějaký plast uvnitř jako vložka, aby to nezničilo naviják asi.
Na tom snad nejde nic pokazit.
NDiamond - Profil | Pá 1.11.2024 6:56:01
NBreakdown - Profil | Pá 1.11.2024 5:47:53
Občas se mi to podaří dotáhnout rovně, ale když to neudělám úplně dokonale, tak se mi ten kroužek takhle vyvrátí během chytání.
Už jsem projel všechny fotky na internetu a vidím, že občas to taky někde nemá úplně rovně, ale proč, to vážně nevím.
Ten plast uvnitř nijak vymačkaný není.
Poradili mi abych tam dal pásku, aby se vůle zmenšila, ale než abych strkal do prutu za 6 tisíc pásku aby mi v něm držel naviják za 10 tisíc tak to raději hodím z okna..😅
NForfish731 - Profil | Čt 31.10.2024 22:52:27
Nkralicek - Profil | Čt 31.10.2024 14:45:41
NDiamond - Profil | Čt 31.10.2024 11:06:39
NBreakdown - Profil | Čt 31.10.2024 6:34:42
Mám dotaz na majitele prutů Major Craft nebo jiných, které mají podobné, stejné sedlo.
Dělá vám problém do nich některé navijáky dostat?
Mně do něj nejlíp zapadl asi Vanford od Shimana nebo Daiwa Airity 23.
Dneska jsem do něj zkoušel dát Vanquish, Twin Power viz foto a neustále jsem s tím bojoval u vody, protože se mi sedlo pořád nějak vyvracelo a naviják v něm zkrátka pořádně nedržel.
Už při dotahování se ten kroužek co drží nohu navijáku pořád má tendenci vyvracet pokud ho nepřidržím trochu prstem a až na několikátý pokus tam naviják nějak normálně sednul a držel i po chvilce chytání.
Tak nevím jestli mám levý ruce, špatný navijáky nebo sedlo.
Ale viděl jsem, že v těchto prutech x lidí tyhle navijáky od Certate, Twin Power, Stellu normálně má.
U klasického Fuji TVS sedla jsem tohle nikdy řešit nemusel.
Ten prut je jinak boží, ale to sedlo mě naprosto vytáčí.. 🙄
Nvicx - Profil | So 17.6.2023 23:39:32
Cca 10kg kapor úplne s prehľadom do 10 minút. Držal som ho na tvrdo, mal som tam konár vo vode.
Pár dní do zadu som s ním pritiahol asi trojmetrový strom za bočnú haluz. To som celkom nechápal koľko má sily.
NPindˇa - Profil | Ne 28.5.2023 9:49:16
Nhydrolog - Profil | So 27.5.2023 23:51:54
NDeawon - Profil | Čt 25.5.2023 15:27:45
NDiamond - Profil | Čt 25.5.2023 15:03:42
NForfish731 - Profil | Čt 25.5.2023 14:58:42
NDeawon - Profil | Čt 25.5.2023 8:03:02
NDeawon - Profil | Út 28.7.2020 13:29:09
https://www.majorcraft.cz/privlacovy-prut-crostage/
model CRX-902ML
U MajorCraftu je problém, že jsou spíše na pstruhy a menší ryby.
Ntomkyč - Profil | Pá 17.7.2020 22:11:36
NDeawon - Profil | Pá 17.7.2020 21:13:44
NTrol11 - Profil | Ne 17.5.2020 19:54:01
Nperch2 - Profil | Čt 14.5.2020 9:42:06
NPidess - Profil | St 13.5.2020 19:06:17
NJarin - Profil | Čt 27.12.2018 0:40:19
Nperch2 - Profil | St 26.12.2018 22:33:26
NEsox - Profil | St 26.12.2018 19:05:01
NHarry - Profil | St 26.12.2018 17:07:39
NRybařík - Profil | Út 11.12.2018 14:53:02
http://www.velka-ryba.cz/cs/privlacove-pruty/13253-prut-majorcraft-nextino-nta-662ul-201m-1-4g.html
http://www.velka-ryba.cz/cs/privlacove-pruty/13459-prut-majorcraft-nextino-nta-632ul-192m-1-4g.html
Obchod Velká Ryba je fakt super, rychlost, komunikace a při objednávce nad 500,- i malý dárek. Za mně nejlepší obchod s přívlačí v ČR.
Poslední kusy streamové verze Nextina jsou tady:
https://www.tropicliberec.cz/prut-majorcraft-nextino-stream-2-50m-5-18gr-wobler-majorcraft-zdarma/
https://www.tropicliberec.cz/prut-majorcraft-nextino-stream-2-62m-6-25gr-wobler-majorcraft-zdarma/
To už ale není na Ul přívlač ale spíš na štiky a candáty.
Nbřicholoďoplavec - Profil | Út 11.12.2018 12:02:37
NRybařík - Profil | Út 11.12.2018 10:45:41
https://www.youtube.com/watch?v=hV1wIwGedI8
https://www.youtube.com/watch?v=i4BKKJYgla8
https://www.youtube.com/watch?v=DLk2fgwPLF4
Snad je to to co hledáš.
Až vyzkouším Nextino u vody určitě dám vědět.
Nbřicholoďoplavec - Profil | Po 10.12.2018 23:01:47
Nrybomil - Profil | Po 3.12.2018 17:33:34
ani náznakem...
Ndoktor multiplikator - Profil | Po 3.12.2018 16:58:03
Nmilanpindryc - Profil | Po 3.12.2018 16:52:31
NRezeň 5,125 - Profil | Po 3.12.2018 15:53:42
Nkubas. - Profil | Po 3.12.2018 15:51:08
NLubvac - Profil | Po 3.12.2018 15:16:03
NHamon - Profil | Po 3.12.2018 15:10:57
Kamos mal sumca tusim okolo 80cm a mam pocit, ze spominal, ze to 10 min ho vybral. Len vidim, ze sa to zase zvrhava nespravnym smerom. Toto je podla mna prut na preteky, resp. na cas, ked nasadene ryby uz si davaju brutal pozor. Inokedy by som siel na ryby s inou udicou. Este mozno tak na ostrieze by ho slo pouzit. Ale na 9cm slider to teda udica nie je. Ale asi na to to ani nekupoval.
NPedro1 - Profil | Po 3.12.2018 14:12:47
NHamon - Profil | Po 3.12.2018 14:10:51
NBorek-kerob - Profil | Po 3.12.2018 14:09:04
NRybařík - Profil | Po 3.12.2018 10:42:59
NEsox - Profil | Ne 2.12.2018 22:05:49
Přecházím na baitcast...
Nskwor - Profil | Ne 2.12.2018 16:56:20
NRybařík - Profil | Ne 2.12.2018 15:17:42
PS: Omlouvám se za kvalitu fotek foceno mobilem.
NRezeň 5,125 - Profil | Po 10.9.2018 14:08:46
NkaprPete - Profil | Po 10.9.2018 14:06:39
NRezeň 5,125 - Profil | Po 10.9.2018 13:36:39
btw-doufám, že si ho nezdolával deset minut....:-)))
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NVláčenie z člnu27208
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NPruty Hearty Rise514
NGalerie okounů ...1092
NRare woblery - Rapala14053
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...























