Nvlaboc - Profil | Ne 19.4.2020 0:27:33
RAJA >> No tak je 2 roky starý. Ale řekam tam pořád teče a sumci by tam také mohli pořád být. :)
NRAJA - Profil | So 18.4.2020 20:37:15
vlaboc >> asi Robinsonov ostrov a pozri na ako starý príspevok si reagoval :-)
NRiciCZ73 - Profil | So 18.4.2020 19:36:01
Iza >> Má pravdu předsedo :o))
Nvlaboc - Profil | Ne 12.4.2020 10:30:47
erin >> Za kterým ostrovem?
NPike - Profil | Út 10.7.2018 16:08:00
strejka >> kdy to ukončíš? Při tenisovém nebo pingpong kanáru? :-)
Nstrejka - Profil | Út 10.7.2018 14:48:47
Zatím 2:0, ale utkání je sotva rozehrané.
NIza - Profil | Po 9.7.2018 11:37:38
strejka >> to jo, to by bylo hezký. Stačí být u vody, tak tfuj tfuj
Nstrejka - Profil | Po 9.7.2018 9:55:57
Iza >> Jasný, žádný závěry z toho nedělám. jako bylo by to hezký, kdyby to kleplo hned napoprvé, ale patřím mezi ty rybáře, kteří si všechno musí tvrdě a dlouze odmakat :-) Dnes asi další kolo.
Nstrejka - Profil | Po 9.7.2018 9:52:53
doktor multiplikator >> děkujeme za příspěvek, vyhráváte krásnou klíčenku
Ndoktor multiplikator - Profil | Po 9.7.2018 6:20:08
strejka: Streamer je tiez vlacka a francuz plavak len vy muskari si myšlite jak to ojebavate
NIza - Profil | Po 9.7.2018 5:40:15
strejka >> Je treba vydrzet, to prijde, zazil sem u vody tolik noci, kdy ryby lovily jako silene na cele hladine a porad no a ve dvou jsme neudelali zaber. Pak je vsude ticho ale ryby berou. To prijde
Nstrejka - Profil | Út 3.7.2018 21:38:39
Tak konečně první pokus. Ryba kolem 80 tam opakovaně v kruhu cca 50 m opakovaně lovila, ale prd
NIza - Profil | Pá 29.6.2018 21:18:43
Bachy >> V pořádku, odpuštěno......... ;-)
NBachy - Profil | Pá 29.6.2018 20:59:42
Iza >> jsem 200 přidal, no že já to tu vůbec otvíral...
NIza - Profil | Pá 29.6.2018 20:43:47
Bachy >> Málo, přidej. Pak se Ti nemaji zdát v tatrách podhodnocene trasy :-D
NBachy - Profil | Pá 29.6.2018 20:40:44
Pike >> mi šlo o definici lovu umělou muškou/muškařením, dal jsem si za trest 20 dřepů
NPike - Profil | Pá 29.6.2018 20:27:06
Bachy >> navíc jasně píše - v létě. Nechce nic ojebávat, jen chytnout sumce složitěji, na mušák. S muškařskou šnůrou, prutem, navijákem. V létě.
NIza - Profil | Pá 29.6.2018 20:21:05
Bachy >> Dobře Ty :-)
NBachy - Profil | Pá 29.6.2018 20:13:22
strejka >> tak se omlouvám, máte pravdu, ta definice přívlače už to umožňuje, kdysi to bylo myslím napsáno jinak... :-)
NIza - Profil | Pá 29.6.2018 19:55:47
Bachy >> samozřejmě jako vždy máš pravdu, ale jen svoji.
Z toho, co je napsáno v RŘ je patré jedno, a to, že takto vystrojenou "mušku" můžeš použít až od 16.6. protože je tato nastraha v našich podminkách považovana za nastrahu pro přívlač a ta je jak jistě víš, povolena od 16.6. To je vše k Tvému příspěvku, který je zcela mimo mísu :-) bez urážky
NBachy - Profil | Pá 29.6.2018 19:48:53
Iza >> jo jo, však si to ojebávejte, vaše svědomí. Já svoje napsal a na tohle už svůj čas obětovat nebudu, to mám lepší věci na zábavu. :-)
NIza - Profil | Pá 29.6.2018 19:43:16
Bachy >> Ale, ale, ale. To je zase to známé prekrucováni a vlastní výklad. Takže, v době, kdy je povolen lov přívlačí nemůžu podle Tebe použít pořádnýho stremra, kde jsou lamety, nebo klidne i ta vrtulka. Omyl, můžu. Ale nejsem si jist, jestli zrovna v této diskuzi nekdo řeší podobné kraviny jako je vrtulka a tak. Tady jde spiše o implementováni chrastítka do těla stremra. Takze tak jako tak tam vrtula ani jine RR definované prvky nejsou :-) Nevim jak u Vás a je mi to fuk, už muškařský prut k lovu nepoužívam.
Ještě doplním. Po 16.6. můžu na muškařském prutu s muškařskou šňůrou klidně vodit woblera, gumu, nebo třpytku a nic neporušuji........... Ale proč by to soudný člověk dělal.
Takže si to v klidu přečti i s omezeními co týká datumů, od kdy do kdy ;-)
Nstrejka - Profil | Pá 29.6.2018 19:41:57
Bachy >> tak si to přečti ještě jednou
NBachy - Profil | Pá 29.6.2018 19:40:34
strejka >> hele kroť ten tón, já tě tu chtěl taktně a slušně upozornit na případný problém. U přívlače samozřejmě můžeš, já tak chytám, takové muchy vážu a proto to tu píšu. Tys tady ale psal o lovu mušákem (strejka - ® Út 19.6.2018 12:37:08). To že tyhle věci jako muškaři neznáte, není moje ostuda.
Nstrejka - Profil | Pá 29.6.2018 19:32:12
Bachy >> zase meleš nesmysly: Za lov přívlačí se považuje i lov na umělou mušku, pokud je nástraha vybavena doplňky zvyšujícími dráždivost pro ryby, například rotující plíšek nebo vrtulka.
NBachy - Profil | Pá 29.6.2018 19:17:27
Iza >> nevím jak to máte u vás, ale u nás je lov na mušku omezen, muška se nesmí vybavovat doplňky zvyšující dráždivost, takže u nás by to ojebávání bylo. Radši si to přečti. :-)
NIza - Profil | Pá 29.6.2018 18:40:06
Bachy >> Tady nejde o muchareni pred zahajenim sezony dravcu. Nemusi nic ojebavat a davat si na neco pozor.
Nkaprus - Profil | Pá 29.6.2018 10:53:59
Pedro1 >> myslím že nemáme důvod si vzájemně nevěřit 🤣
NBachy - Profil | Pá 29.6.2018 10:33:55
Royale with Cheese 3 >> nadívaná moucha už nemusí být moucha, bacha na dodržení předepsaného, dneska jsou někteří četníci nevyzpytatelní ... :-)
NPedro1 - Profil | Pá 29.6.2018 9:30:46
kaprus >> U nás chodí boleni na hrách spolu s úhořema.
Nkaprus - Profil | Pá 29.6.2018 8:45:38
Pedro1 >> a tos ještě neviděl boleňa jak jezdí s hlavou ven aby v tom kakau viděl na rybky.
To na balkoně nezazijes🤓👊
NRoyale with Cheese 3 - Profil | So 23.6.2018 6:54:53
Vibrace.... Mám v hlavě megamuddler. Víš, doufám, jak to myslim, Dane? Něco jako z filmu " Varan vs. kobra. " Jo, a nenadíval bych je chrastítkem, ale mandlovou nebo kaštanovou nádivkou.
NTibiik - Profil | Pá 22.6.2018 18:08:09
Martin86 >> To s tím vedrem máš vcelku pravdu,sice jen vláčím,ale nejvíc sumíků (lepších) jsem uvláčel přes poledne v největších hicech,teď už moc na sumíky nechodím a zvlášť ne v hicech,bo sluníčko už mě nedělá moc dobře...:)
NPedro1 - Profil | Pá 22.6.2018 16:08:30
kubas. >> Wole:-))))))))))))))))))))
Jedu domů,dneska je to tady vostrý:-)))))
Nkubas. - Profil | Pá 22.6.2018 16:07:47
Pedro1 >> To musela byt trumpeta :-)...
NPedro1 - Profil | Pá 22.6.2018 15:59:48
kaprus >> Boleňa za ocas,že já sem dneska vůbec lezu:-)))))))))))))))
Nkaprus - Profil | Pá 22.6.2018 15:57:29
strejka - >> Ještě mě napadlo že když leze voda, většina ryb je v trávě u hladiny. A oni taky samozřejmě. Ale myslím zvedlou o metry a kakaovou. Jednou sem tak chytil rukou boleňa za ocas, vysmekl se. Ale taková voda tu nebyla několik let.
NJirka_K - Profil | Pá 22.6.2018 9:47:08
Taky to občas zkouším. Sumce jsem zatím nechytil, takže mojí radu ber s rezervou. Chodím na mělčiny s dostatkem bílé ryby. Je potřeba ještě za světla vybrat místo, kde se ti bude po tmě dobře házet a brodit. Potom je lepší zůstat na fleku a házet a házet. Nahánět lovící ryby nemá moc cenu, rychle a nepředvídatelně se přemísťujou. Barvu není třeba řešit, mouchy konstruuju tak, aby dělaly ve vodě trochu rozruch.
Nkaprus - Profil | Pá 22.6.2018 8:58:24
eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 22.6.2018 8:33:03 >> zase se sním dobře trhá sumec:)
Npetrikveprik - Profil | Pá 22.6.2018 8:33:03
Martin86 >> ... akorát ta trhačka se pak blbě trhá s muškařským prutem..:-))
NMartin86 - Profil | Pá 22.6.2018 8:30:54
U nás na Moravě platí, čím větší vedro, tím víc sumců. Bojka, karas, záběry chodí nejvíc v podvečer a v noci. Ideálně zavézt bojku k vázce.
Nkaprus - Profil | Čt 21.6.2018 11:26:44
strejka - >> u nás berou spíš ráno. A když leze voda nahoru. Nebál bych se že si toho strymra nenajde. O povodni za bouřky musí být ve vodě takový rachot, přesto je ten vsivak poměrně neomylný.
NIza - Profil | Čt 21.6.2018 8:23:47
strejka >> to jo, to by bylo asi dost bez sance se 4kou ;-) Urcite, kdyz budou lovit i treba ve sloupci tak ta sance je, ale ty hladinove lovy budou nejlepsi. On jak smejdi pod hladinou a neco u nej spadne do vody pak pohyb a jde po tom. Ja o tom jednu dobu taky premyslel, ale nemel sem moral se do toho pustit. Ja bych pouzil zonkery kolem 15cm, protoze pri tazeni delaj vybrace jako sviň a když ho táhnes pod hladinou rychlejsim mlynkem tak ten ocas, nebo ocasy rozvlni hladinu a to by mohlo fungovat. Vůbec se neboj to vodit i rychle v proudu je to jedno a das i vic hodů ;-)
Nstrejka - Profil | Čt 21.6.2018 8:12:50
Iza >> to je v plánu, občas to tam zažiju, ale házet na to malého streamra čryřkou, s kterou tam zrovna jsem, je nesmysl. Zaujaly mě ale i ty pijavice na potápivce. Něco jsem uvázal, a když nebudou aktivní u hladiny, zkusím to.
NIza - Profil | Čt 21.6.2018 7:20:47
Monot >> :-))) ale proč to dělat složitě, když to mnohem jednodušeji :-) Proto už nemuším. Jediný kde bych to využil jsou rákosová pole Švedska, nebo Alandy. u nás na to prdím :-)
NMonot - Profil | Čt 21.6.2018 7:15:46
Iza >> Vyzkoušíme :-)))
NIza - Profil | Čt 21.6.2018 6:31:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
strejka >> hele z toho jak a kde sumik lovi, by podle me bylo idealni najit usek s melkou vodou a proudem kde sumici lovi a byt u vody, kdyz budou zrat ryby z hladiny. To se ti pak muze postestit zaber jak na suchou :-) streamer dopadne na vodu, potahnes a je tam. Pokazde je to jinak, ale tohle by byly podle me idealni podminky
NIza - Profil | Čt 21.6.2018 6:27:36
Monot >> 7jointed by sel 10tkou hazet docela dobre :-)))
Nrybomil - Profil | St 20.6.2018 20:38:21
strejka >> sumec je slepej jak patrona, tedy barva šumák. Podle mě rozhoduje pohyb nástrahy.
Sumec chycený v poledne bývá převážně ten co se v noci nenažral, nažral málo z nějakýho důvodu, nebo mu hodíš až před držku.
Nmlíčnák - Profil | Út 19.6.2018 23:01:47
strejka - >> kdyz si najdes rybaruh su fotky aj sumcobijek o)
Nmlíčnák - Profil | Út 19.6.2018 15:29:28
strejka >> s tim sa da vyvazat na sumy o))
Mel sem o neco mensi z cajny ,sel do sveta .
Inak Milan chyta povrchove "spluchaci" neco na zpusob popru .
Pres den "pijavky "na potapivce u dna .
Nstrejka - Profil | Út 19.6.2018 15:21:57
Dělaj ješte o číslo větší :-)
Nmlíčnák - Profil | Út 19.6.2018 15:19:17
pepa-č >> Tu mozu behat do aleluja .....100 m staci o)
"Opravilo "povodi po povodnach ...
Pstruhovky taky fajne ..
Nmlíčnák - Profil | Út 19.6.2018 15:11:30
strejka >> ukaz ten "multik" o))
Npepa-č - Profil | Út 19.6.2018 15:09:56
strejka >> pokud chytneš velkýho a on se ti naloží do proudu a pojede dolů, tak se to může hodit (než za ním doběhneš, nebo doplaveš) :-)
Nstrejka - Profil | Út 19.6.2018 15:03:49
mlíčnák >> skládal jsem to na teplý moře, kde těch 300 m velmi doporučovali, tak jsem poslechl :-)
Nmlíčnák - Profil | Út 19.6.2018 13:31:56
deni 79 >> jen stouch o) Takove koleso nemam , staci mi 100m 30 lb.Sumika na much nemam,tak nemozu poradit,jen kolegu co se jim venuje a uspesne ....
Ndeni 79 - Profil | Út 19.6.2018 13:25:49
mlíčnák >> že by vyvážel mouchu...
Nmlíčnák - Profil | Út 19.6.2018 13:19:18
strejka >> 300 je dost i na vyvazku o))
Co se tyka MP muskariny neznam lepsiho borca jak Milan Steuer za Vsetina .Z mobilu mi nejde dat odkaz ,ale strycek google najde .
Zkusel sem mysi ,nemam tu trpelivost po nocich hazat ,stejne to vetsinu zobne bolen o)