Kde chytat na Radbuze ?

Zdravím, Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s revíry Radbuza 7, 6, 5, 4, 3. Lovím hlavně na feeder a přívlač jen způsobem chyť a pusť. Byl bych rád kdyby jste napsali i název nejblišší obce, jezu nebo mostu poblíž Vašeho oblíbeného místa. Děkuji.

u x a - Profil | Po 10.6.2019 16:22:30

Jirka1976 >> už jsem si zvykl, teď už taky nakupuju černý catany ..

    Jirka1976 - Profil | Po 10.6.2019 16:12:45

    u x a >> je , mam ji na matchce . Ale byl to sok po tolika letech cervene .

      u x a - Profil | Po 10.6.2019 16:06:05

      Jirka1976 >> černá je dobrá..

        Jirka1976 - Profil | Po 10.6.2019 15:51:53

        Knapík >> a ja vim proc to udelal . Onen Japonec byl infiltrovan do vedeni firmy Shimano a byl hlavnim iniciatorem zmeny barvy navijaku Catana z cervene na cernou . To nemohlo nechat Uxu chladnym .

          Knapík - Profil | Po 10.6.2019 13:44:43

          JOP >> pardon .-)

            JOP - Profil | Po 10.6.2019 13:25:26

            Knapík >> sem si poprskal klávesnici nanukem :D

              skwor - Profil | Po 10.6.2019 13:13:50

              Monot >> Protože kdybys byl, tak víš, že tam roste borovice a ne smrk :))

                Knapík - Profil | Po 10.6.2019 13:13:09

                Jednou z řeky Radbuzy,
                uxa takhle k ránu,
                vytáh člena Jakuzy,
                a poslal ho k pánu.

                  1Mara - Profil | Ne 9.6.2019 12:37:24

                  u x a >> :-))) já taky ne .-))))

                    u x a - Profil | Ne 9.6.2019 12:21:37

                    1Mara >> samozřejmě, já neumím chytat ryby..

                      Monot - Profil | Ne 9.6.2019 11:41:50

                      u x a >> a ja tam zase nikdy nebyl :-)))

                        1Mara - Profil | Ne 9.6.2019 9:13:08

                        u x a >> protože umíš hovno .-)))

                          u x a - Profil | Ne 9.6.2019 8:02:31

                          Monot >> tam jsem nikdy nic nechyt..

                            michal5555 - Profil | Ne 9.6.2019 7:52:27

                            Radbuza 4 nad Hradeckým jezem. Feeder ok, ale s kaprem nepočítej, ty tam nenasazujou. Na privlac je to tam, ale dobrý.Daji se chytit hlavně stiky, pak občas bolen a nové i candat... Jo a už i pěkný okouni. Petrův zdar.

                              Monot - Profil | Po 14.5.2018 18:08:25

                              jdjkhfkdh >> Jojo, přesně ten.

                                jdjkhfkdh - Profil | Po 14.5.2018 13:44:37

                                Monot >> Myslíš ten ve Staňkově?

                                  Monot - Profil | Po 14.5.2018 13:37:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Sedni si 100m od silničního mostu proti vodě na R5, je tam smrk a haž to tak do půlky řeky, určitě nachytáš!