- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vlasec nebo pletenka na ultrajemnou přívlač?
Ahoj letos se budu věnovat ultralehké přívlači. Hlavně pstruzi na malých tocích, tloušti, okouni. Mám malej naviják okuma epix 15, a proutek budu kupovat asi ERKLEY Fireflex Spin 4-12g nebo něco takovýho. Jaký vlasec nebo šňůru by jste zvolili? Díky za rady :-)
Autor diskuse: hanyking - Profil , 6.4.2018 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nu x a - Profil | Ne 28.7.2019 21:24:52
Iza >> podle mě je bachy nejlepší rybář na mrku,podle mě je lepší než MM a jacobs.
NIza - Profil | Ne 28.7.2019 21:02:33
Bachy >> Od tebe to sedí........
Aspoň furt nemelou nesmysly.........
Od takových rybářů si to s úctou vyslechnu.
Aspoň furt nemelou nesmysly.........
Od takových rybářů si to s úctou vyslechnu.
NBachy - Profil | Ne 28.7.2019 20:32:20
Iza >> pro takové rybáře bys byl hovnochyt a ještě čudlař. :-))
Nu x a - Profil | Ne 28.7.2019 20:05:37
Iza >> bachy by tam s destinkou nahazoval tuňáčka jako nástražku na 0,14ce za horizont ,až by destinku dostal do akce ,okounky by zdolával jedna báseň..jen mu tady všichní závidíte!!
NBachy - Profil | Ne 28.7.2019 20:04:49
Iza >> Ano vaše žvásty. Každopádně prut který ani takový svalovec není schopen dostat do akce, natož ho v akci udržet, je prut úplně na hovno. Moc pěkná ukázka.
NIza - Profil | Ne 28.7.2019 19:52:16
Bachy >> To jsou zase žvásty a chytráctví.....bych Tě chtěl vidět
Nu x a - Profil | Ne 28.7.2019 19:15:55
Bachy >> to samé si myslím taky..myslíš jak chytali nástražky?
NBachy - Profil | Ne 28.7.2019 18:52:48
u x a >> hlavně používají směšné pruty, které ani nejsou schopni dostat do akce. Je to pěkná ukázka naprosto špatného zdolávání.
Nu x a - Profil | Ne 28.7.2019 13:22:05
Bachy >> co by jsi použil tady za vlasec? já max 0,12mm https://youtu.be/qpi9epVHYlc
NBachy - Profil | Pá 26.7.2019 20:21:38
No ještě že tu píšou do diskuze o UL takoví znalí ulkaři. To je hned poznat ta kvalita.
NJirka1976 - Profil | Pá 26.7.2019 11:30:34
Tomas Krlin >> jj , od nektery slysim ze je to sportovnejsi a ze se tim dava rybe sance . Rikam no to je dobra sance pro rybu jezdit pak s hackem v hube . Kdyz ji chci dat sanci , tak ji pustim a ne tohle . Ja uz jsem ze slabych vlascu vyrostl , nejmin mam 0.18 na jemne matchce , na kapry a uhore 0.30 , vyvazka a stiky 0.35 . A ryby berou stejne jak na 0.20 .
NTomas Krlin - Profil | Pá 26.7.2019 11:18:38
Jirka1976 >> Vsadim se, az nekdo vyrobi nejaky vlasec 0,01mm a nosnosti vetsi nez 100g, najde se nejaky blbec, ktery to zacne pouzivat a nedej boze obhajovat...
V dnesni dobe rovnosti prav ma prece i kazda ryba pravo na to, mit v hube zabodnuty minimalne hacek nejlepe i s celou montazi, protoze nejaky dement potrebuje mit co nejtensi vlasce...
V dnesni dobe rovnosti prav ma prece i kazda ryba pravo na to, mit v hube zabodnuty minimalne hacek nejlepe i s celou montazi, protoze nejaky dement potrebuje mit co nejtensi vlasce...
NJirka1976 - Profil | Pá 26.7.2019 11:11:05
u x a >> jj , ten 0.06 by stacil , ale bohuzel ho nemam . Ale i s tou 0.10 to nahazuji extreme daleko a neni potreba odhozovka . Chodim jen na rybniky 30 ha + , jinak ohrozuji lovici na protejsim brehu .
NJirka1976 - Profil | Pá 26.7.2019 11:04:07
u x a >> rikas z roku 1989 ? Jestli byl vyrobeny do rijna , tak to byla komunisticka kvalita . Ty maji dnes nevycislitelnou hodnotu .Po 17 listopadu sla kvalita dolu . Me 1 znamy kaprar ch a p nabizel za 100 m toho vlasce 500 kc . Rekl jsem ani za 1000 , nebudu prece podporovat trapeni velkych kapru kvuli uspokojeni .
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33409
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVláčenie z člnu27208
NFotky ryb pouze na přívlač107180
NVěříte na štiky?183
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NVýroba woblerů31008
NJak na sumce ?128
NTuning přívlačového vybavení536
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
6:47NFotky ryb pouze na přívlač 107181
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64










