Krátka rukovat k podberakovej hlave

Pozdravujem páni, máte nejaký tip na to kde by som vedel zohnať krátku rukovat k podberakovej hlave. Mám na mysli dĺžky od 0.7 do 1.5m. Každý tip dobrý, ďakujem.
Autor diskuse: Diamond - Profil , 6.1.2018 všeobecné - náčiní, doplňky

Diamond - Profil | Pá 27.4.2018 13:35:45

sven >> No to nie je zly nápad, slo by to aj takto! Custom made :D

    sven - Profil | Pá 27.4.2018 10:28:01

    Diamond >> Místo marného shánění bych si ji udělal :)
    Ta na fotce má cca 1m a je z chodecké hole...tu nezlomíš ani omylem..
    Stačí sehnat závit:
    http://www.shoprybar.cz/index.php?route=product/cat​egory&path=94

    a nějakou nasazovací rukojeť na trubku:
    https://www.google.com/search?q=rukoje%C5%A5+na+tru​bku&client=firefox-b&sa=X&tbm=isch&tbo=u&source=uni​v&ved=2ahUKEwiPnLukg9raAhXNLlAKHWtwC_sQsAR6BQgAELoC​&biw=1280&bih=635

      činka - Profil | Pá 27.4.2018 10:17:39

      Diamond >> jo jeden by byl....kup si tyč k vrhací/zakrmovací lopatce...ta má cca 35-40 cm...takto jsem to řešil ja na BB...

        svaro - Profil | Pá 27.4.2018 9:44:00

        Diamond >> Tak to sa vys.r na zháňanie rúčky a kúp niečo na mucharinu/vláčik
        https://www.okfish.sk/podberaky/muskarina

          Diamond - Profil | Pá 27.4.2018 9:27:31

          Páni oživujem túto tému. Na hlavu podberáku , ktorú mám zháňam teraz veľmi krátku tyč. tak maximálne do pol metra, ideál okolo 35 cm. Boli by nejaké typy?

            Tomas Krlin - Profil | Pá 12.1.2018 15:41:22

            Diamond >> Tak to jsem rad. At slouzi

              Diamond - Profil | Pá 12.1.2018 13:00:40

              Tomas Krlin >> Ahoj Tomáš, tak ďakujem pekne za tip. Tyč dnes dorazila vyzerá celkom slušne a pevne. Objednal som si k nej hlavu od Mivardi, Rubber 2 - a zdá sa to byť dobrá kombinácia na to čo potrebujem a za tie peniaze. Tak nech sa púty ohýbajú ... :)

                Diamond - Profil | Po 8.1.2018 21:05:10

                Tomas Krlin >> Tiež pravda :) ok skúsim to s ňou a dik za radu...

                  Tomas Krlin - Profil | Po 8.1.2018 19:53:06

                  Diamond >> Takze tu NGT... ;) bude s ni spokojeny, není co osahávat.

                    Diamond - Profil | Po 8.1.2018 19:13:20

                    Tomas Krlin >> škoda že tu NGT si nemám kde osahat, Mivardi mám poruke. Chcem to hlavne na privlac z vyššieho brehu, keďže obyc. privlacovy podberak mam, príp. na občasný feeder na rieku ..

                      Tomas Krlin - Profil | Po 8.1.2018 18:50:40

                      Diamond >> Takhle, ja jsem pouzival na normalni ryby kdysi kovove klasicke skládačky a nemel jsem problém, ale pak jsem nechtene chytil tolstolobika, ten mi to cele pozohýbal, potom amura a opet a prestal jsem tomu verit...
                      Me z tech dvou rucek prijde praktictejsi ta NGT, protože je sesroubovana a ma delku 1m a nerozjede se ti, ale potom, když potrebujes delší rucku, třeba při vyssim brehu, staci to vytahnout.
                      Není sice jedna z nejtvrdších, ale za ty prachy toho vydrzi celkem dost, občas ji pouzivam i s lopatkou na zakrmovani koulema, partiklem nebo peletama...

                        Diamond - Profil | Po 8.1.2018 17:29:37

                        Tomas Krlin >> dik za radu a tipy Tomas, práve toho som sa obával že tie ž ľahkých kovov budú problematické, hoci sú praktické. Tu rúčku od Mivardi som tiež pozeral.mohlo by to byť riešenie môjho problému...

                          Tomas Krlin - Profil | Po 8.1.2018 16:59:35

                          Je toho celkem dost. Kovovou bych teda nekoupil,ani kdybych musel. Zvednes kapra, on se ti cukne v sitcce a tyc ohla, ze pomalu nejde zasunout...
                          Napadlo me něco jako toto, bud pouzijes jenom jeden dil cca 1m nebo par pripojis nebo vytahnes druhy...

                          http://www.mivardi.cz/produkty/podberaky-a-tyce/kap​rove/podberakova-tyc-premium-twin/

                          http://www.ngtfish.cz/NGT-Podberakova-Tyc-2m-d165.h​tm

                          Mozna jsou i další podobne.

                            Diamond - Profil | Ne 7.1.2018 15:42:02

                            foxxx >> ahoj, vďaka za tip. Ta Tubertini vyzera celkom fajn, myslíš že sa dá zohnať aj tu niekde? Myslím CR, SR.