Zimní přívlač - jakou šňůru nebo vlasec?

Ahoj mám dotaz. Na běžnou přívlač používám pletenku 0,14ku. Ale přemýšlím, co do zimy. Hodně pokukuji po produktech Berkley. Máte někdo nějaký nápad jakou vzít? A jak se chovají v mrazu? Nebo jít raději do běžného vlasce? Cílovou rybou je štika / candát.
Autor diskuse: Kali601 - Profil , 23.11.2017 dravci - náčiní, doplňky

NRybkin - Profil | Čt 30.11.2017 21:02:58

Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 30.11.2017 21:01:17 >> Z pěti vycházek mi to třikrát ruplo ve šnůře místo v tom 0.30FC tak jsem ji dal raději na okouny

    NRezeň 5,125 - Profil | Čt 30.11.2017 21:01:17

    Rybkin >> no, já silnější nemám, tak chytám tu 12 lbs...:-)
    Nicmene-ta šňůra je pořád poměrně tenká, tak se nedá očekávat zadnej zázrak, na ty vaše ryby je to prostě malo...

      Nj.sladkay - Profil | Čt 30.11.2017 20:57:41

      Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 30.11.2017 20:26:39 >> zas nad 1pe rastie pevnost snur dost markantne. raptor 0,24 myslis co esox vlasec / po mojom silon/ ?

        NRybkin - Profil | Čt 30.11.2017 20:56:32

        Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 30.11.2017 20:41:36 >> No mě teda 12lb moc nepřesvědčila a shodil jsem ji.15lb mi funguje jak si představuju

          NRezeň 5,125 - Profil | Čt 30.11.2017 20:41:36

          Rybkin >> nevim, nemám vyzkoušený, jinak 12 lb sunline přes bezuzel 0.30 FC vydrzi..., dokonce vlastně i 0.30 tectana..., tam není co resit.

            NRezeň 5,125 - Profil | Čt 30.11.2017 20:39:51

            FRANK71 >> na slapech mi sere to trhání, navic když skubes i bezuzel, je to naprd....
            S tou 0,24 vyndas asi tak o 3% víc nastrah...

              NKliknis - Profil | Čt 30.11.2017 20:37:43

              U nás vláčim pouze s Nanofilem a jsem spokojenej, nepotřebuju zkoušet šňůry, nedělá to paruky, nemam potřebu měnit. Pletenku už mam jen na moře. Takže asi tak.

                NMISO* - Profil | Čt 30.11.2017 20:32:40

                P!F >> nechcete zverejnit?? si robis kozy ne? to coe? Uz tu raz bol taky, co nechcel zverejnit nejaky vyprostovac nastrah, tiez som sa smial. Majngott...

                  NPalusko - Profil | Čt 30.11.2017 20:30:50

                  Medzizubna nit?

                    NPolčis - Profil | Čt 30.11.2017 20:30:12

                    To je jak s hláškou "není foto není ryba " z toho mi vychází, že dál budu chytat v mrazu spokojeně s onanofilem:-)
                    Já s ním nemám dokonce problém ani na "trhací" Hartě:-)

                      NRybkin - Profil | Čt 30.11.2017 20:29:45

                      Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 30.11.2017 20:26:39 >> Jak silnej nanofil bych muse použít abych trhal přes bezuzlovku dovázanej FC 0,30 -0,35?

                        NFRANK71 - Profil | Čt 30.11.2017 20:29:06

                        Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 30.11.2017 20:26:39 >> a to ti v zimě 0,20 nestačí?

                          NRezeň 5,125 - Profil | Čt 30.11.2017 20:26:39

                          doktor multiplikator >> j.sladkay - 30.11.2017 17:34:14 >> 14 nanofil je tlustší, než 1 PE pletenka, to asi jo, ale v pohodě unese 0,24 raptora přes bezuzel, což ta 1 PE pletenka dost sotva, navic je hladkej, tak to litá stejně, a z usa ho koupíš za 200 kc...takže není moc co resit...
                          Třeba 0,8 PE pletenka pres bezuzel s bídou unese 0.20 raptora, spíše neunese, což je jako ostuda..., zkoušel sem dve, made in japan, i na ně chytám, ale je tam to ale...

                            NP!F - Profil | Čt 30.11.2017 20:22:56

                            Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 30.11.2017 20:21:46 >> je ich viac, ale väčšina má naozaj vesmírnu cenu...

                              NRezeň 5,125 - Profil | Čt 30.11.2017 20:21:46

                              P!F >> tedy rozpravky:-) z milionů šňůr existuje jedna vyjmecna, která to jako splňuje, to sám uznej, že je vo nicem...
                              Btw-asi vím, ale tedy taky mlcim:-)

                                NP!F - Profil | Čt 30.11.2017 20:16:15

                                Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 30.11.2017 20:09:58 >> nie som objaviteľ dotyčnej srandy a ten Pu čo obajavil toto čudo to zverejniť nechce a ja s ním celkom súhlasím, radiť na mrku je všeobecne kontraproduktívne.

                                  NRezeň 5,125 - Profil | Čt 30.11.2017 20:11:37

                                  u x a >> no, je otázka, co se k nám dostane v tom navinu, ale to klidně můžou bejt ty mýty a spekulace:-)

                                    NRezeň 5,125 - Profil | Čt 30.11.2017 20:09:58

                                    P!F >> tak řekni konkrétní věc, ja všichni oba dva se tu holedbate, jak sou jiny výrobky lepší, ale já bych rád věděl jaky.... To je takový problem:-)

                                      NP!F - Profil | Čt 30.11.2017 19:59:53

                                      Alabalik >> vôbec neviem, čo stojí nanofil. Je dosť možné, že menej ako polovicu, než šnúry, ktoré spomínam. Väčšinou používam takú bielu potvoru, stojí to okolo 0,2€/m a to je tá lacnejšia verzia.

                                        NOreh - Profil | Čt 30.11.2017 19:50:46

                                        nanofil mam od 0.02 po 0.15 ... taky ten 0.06 je uplne v poho na pstruhy ... od 0.1 mi to prislo uplne v poho na normalne ryby. stale ho mam na nejakych cievkach a su chvile, kedy ho rad pouzivam. pridal by som sa k LucPavovi ...