Zimní přívlač - jakou šňůru nebo vlasec?

Ahoj mám dotaz. Na běžnou přívlač používám pletenku 0,14ku. Ale přemýšlím, co do zimy. Hodně pokukuji po produktech Berkley. Máte někdo nějaký nápad jakou vzít? A jak se chovají v mrazu? Nebo jít raději do běžného vlasce? Cílovou rybou je štika / candát.
Autor diskuse: Kali601 - Profil , 23.11.2017 dravci - náčiní, doplňky

Nu x a - Profil | Čt 30.11.2017 19:42:21

měl jsem nanofil jen jeden raz,nic moč,koupil jsem asi ten druhý nejtančí vod spoda, ale třeba silnější může byt dobrý..

    NAlabalik - Profil | Čt 30.11.2017 19:06:34

    P!F >> Konkretne? Za podobnou nebo alespon ne dvojnasobnou cenu jako nanof a s podobnou pevnosti jako 0,10 nanof. Predem diky za tipy.

      NP!F - Profil | Čt 30.11.2017 18:43:16

      Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 30.11.2017 17:24:26 >> zázračného neexistuje nič, ak si to hľadal, tak si houby vedec, hotový prutikar. Ale pletenky čo majú polovičny priemer pri rovnakej nosnosti ako onanofil existujú, navyše sú guľaté a hladké aj po pár rybackach. Pokiaľ trhas ako nofish, tak to nemá zmysel, ak nie, onanofil je kravina. Ja by som to mimo feedru nekúpil.

        NMISO* - Profil | Čt 30.11.2017 18:42:24

        kua otazka onanofilu uz zacina byt kozmicky problem...Ja som ho mal len raz, nejaky tenky na jalce. vyborne to lietalo, pri dobrych uzloch to aj drzalo. ale nepacila sa mi cena, tak si ho uz nekupim. Do hrubsich by som ani nesiel, som spokojny so snurami co mam, nepotrebujem spekulovat a ta cena sa mi proste nepaci. to dokazovanie jednych proti druhym je jalove, kazdemu sedi nieco ine. Najlepsia snura neexistuje. A basta. ;-)
        a aku snuru pouzivam najviac sa ma ani nepytajte, smiali by ste sa mi ;-))

          Nu x a - Profil | Čt 30.11.2017 18:11:26

          Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 30.11.2017 17:28:08 >> to jako dělají jinou kvalitu pro usa a jinou pro zbytek světa?

            Nj.sladkay - Profil | Čt 30.11.2017 17:57:30

            kaňka >> ved preto :))

              Nkaňka - Profil | Čt 30.11.2017 17:52:28

              doktor multiplikator >> j.sladkay - 30.11.2017 17:49:00 >> no jo pravda , máš bot 😉

                Nj.sladkay - Profil | Čt 30.11.2017 17:49:00

                kaňka >> hej ale 1 pe a 1 pe je to iste akurat nosnost rozdielna

                  Nkaňka - Profil | Čt 30.11.2017 17:41:00

                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 30.11.2017 17:34:14 >>
                  Ale ono taky záleží z jakeho matrosu to je , se podívej na sunline , ty používají asi čtyři druhy matrošu

                    Nj.sladkay - Profil | Čt 30.11.2017 17:34:14

                    Řízek 5,125 >> Rezeň 5,125 - 30.11.2017 17:24:26 >> voe ale 1pe pletenka a 0,15 onanista je radovo iny priemer, z coho vypliva ze tensi spagat bude odovzdavat lepsi kontakt s nastrahou. tak nebudem spievat oslavne ody a popierat fyziku zakladnej skoly. istenem

                      NRezeň 5,125 - Profil | Čt 30.11.2017 17:28:08

                      P!F >> na ebay to za tu polovicu občas koupis...z usa, pro usa. Jinak bych si ho asi taky nekupoval:-)

                        NRezeň 5,125 - Profil | Čt 30.11.2017 17:26:16

                        u x a >> sem na tom stejne...
                        Ale chytat na to budu dál, bo je to furt lepší, než jiný "pletenky".

                          NRezeň 5,125 - Profil | Čt 30.11.2017 17:24:26

                          P!F >> ale taky mají poloviční nosnost...
                          Já sem už tak nějak prohlednul-zazracna šňůra prostě neexistuje..., a tím víc mám radši ten nanofil...
                          Jako fakt tenká šňůra se super nosnosti neni...
                          U nanofilu aspoň víš, že je to klump, nic zazracnyho necekas, a vono to přesto nějak funguje...

                            NP!F - Profil | Čt 30.11.2017 14:28:49

                            Palusko >> tie hrubsie uz su celkom gulate. Priemer ani nosnost nesedi, je to skratka snurosilon, nieco ako prasopes, pokial by to stalo polovicu bolo by mi to jedno, ale takto si radsej vezmem kvalitnu snuru.

                              NPalusko - Profil | Čt 30.11.2017 14:04:34

                              P!F >> No cistonove to az tak ploche nie je to je pravda a druha vec je ze viac ako 0,10 moc nemam :) ale akoze na cievkach co pouzivam je to skor pasik ako nieco co by malo byt okruhle a pekne to vidno aj ked je to postacane, je to ako paska. Kazdopadne udavane priemery su na prd, treba pozerat na nosnost a aj ta byva zvecsa precenena

                                NP!F - Profil | Čt 30.11.2017 13:39:02

                                Palusko >> v 0,10 a viac to ploche nie je. Aspon teda od vyroby.

                                  Nj.sladkay - Profil | Čt 30.11.2017 13:34:50

                                  LucPav >> a stejne si myslis opak:))

                                    NPalusko - Profil | Čt 30.11.2017 13:27:52

                                    doktor multiplikator >> j.sladkay - 30.11.2017 6:13:54 >> Ako chces merat nanofil? ved je to uplne ploche

                                      NLucPav - Profil | Čt 30.11.2017 12:46:26

                                      doktor multiplikator >> j.sladkay - 30.11.2017 6:44:43 >> Máš ve všem pravdu. Omlouvám se ti. Každý ať si chytá na to, co mu vyhovuje a jak jen sám umí....další diskuze je bezpředmětná. Jakákoliv sňůra je prostě vždy a ve všech parametrech lepší než nanofil.

                                        NP!F - Profil | Čt 30.11.2017 12:08:43

                                        Esox >> Tak to chapem, od toho sa javi lepsie skoro vsetko.