Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor

Diskuze pro fanoušky značky Spro+Döme Gábora-Zkušenosti,rady,tipy,pokec,atd.
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 21.10.2017 feeder - náčiní, doplňky
Dále moderuje: numen Profil

NxDanielS - Profil | Po 3.2.2020 10:49:00

Bery. >> Hoj, mám 320, 330, 365, 390 a 415.

    NBery. - Profil | Ne 2.2.2020 23:54:20

    xDanielS >> mas i tu verzi 3,7 do 60g?

      NxDanielS - Profil | Ne 2.2.2020 19:59:11

      Tak jsem dnes podruhé vyvětral nový Identity Superior feeder 320. Rád bych řekl něco převratného, ale...
      Feeder je to stejně peckovej, jako ostatní Identity, pocitově je velice blízko klasické 330tce, jen se ta páteř uklání o něco ochotněji. Lítá to z toho prutu neskutečně, vůbec bych neřekl, že to je "jen" 320tka.

        NKnedla12 - Profil | So 1.2.2020 15:22:30

        Dědek >> Hodil jsem ti nelíbiče aniž bych chtěl, tož sa omlúvám :))

          Npetko38 - Profil | So 1.2.2020 11:46:48

          ja idem na 2 dny a kupim tu najlepšiu udicu od cresta

            NPorty - Profil | So 1.2.2020 10:45:47

            Dědek >> Pojeď Pojeď... Budou tam speciální slevy přímo pro Tebe...koupíš na půl s někým... :-D

              NPorty - Profil | So 1.2.2020 10:44:14

              johny1 >> v hustých vodních rostlinách se Ti budou chytat všechny krmítka. Čím členitější tím horší.:)

                Nnumen - Profil | So 1.2.2020 10:23:13

                johny1 >> myslíš ty se středovou zátěži. Rostliny se budou chytat, na obě stejně. Krmítka jsou si podobná. Jen plastové lépe létá, ale jde hůře z vody. Myslím že chytat se bude tráva 8 na a boční zátěži. Ale asi nejméně.

                  Njohny1 - Profil | Pá 31.1.2020 21:36:31

                  numen >> Na tohle jsem se díval, ale obávám se toho, že tam kde je chci používat bych je hodně ztrácel v rostlinách, i když se můžu mýlit....

                    Njohny1 - Profil | Pá 31.1.2020 21:34:29

                    Porty >> Díky za názornou ukázku váhy včetně krmení.... Zkoušel si je chytat i na zarostlejších vodách, zda se v nich nezachytávají rostlinky?

                      Nfheavy - Profil | Pá 31.1.2020 20:56:11

                      kubah >> vypadaji jako solidni kluci,štěsti že to mam z ruky)))

                        NDědek - Profil | Pá 31.1.2020 20:37:22

                        numen >> Nepamatuji se, že bych ti udělal něco špatného, tak za co se mi mstíš? :-))

                          Nnumen - Profil | Pá 31.1.2020 20:32:37

                          Dědek >> budu ti průběžně posílat fotky z FF. Neboj.

                            Nnumen - Profil | Pá 31.1.2020 20:30:49

                            kubah >> tohle jsem někde viděl 😂😂😂

                              Nkubah - Profil | Pá 31.1.2020 20:28:24

                              Dědek >> ježíš, co - vybereš účet, sedneš do pendolína a jedeš :-))

                                NDědek - Profil | Pá 31.1.2020 20:26:11

                                kubah >> nepodívám se...

                                  NDědek - Profil | Pá 31.1.2020 20:22:06

                                  kubah >> pak dej vědět, odkud to stáhneš.... Opravdu nebudeš litovat, je to masakr seroš...

                                    Nkubah - Profil | Pá 31.1.2020 20:21:56

                                    Dědek >> tak jasně, ale tahle bunda je super - já ji na rybách neměl ani jednou, nosím normálně město, práci atd...

                                      NDědek - Profil | Pá 31.1.2020 20:20:38

                                      kubah >> Mám triko, mikinu i bundu od Cresty, heč :-))