Preston - vše kolem této značky.

Zdravím kolegy a kolegyně rybáři,zde můžete vkládat vše kolem značky Preston.
Autor diskuse: P.Semrád - Profil , 27.9.2017 feeder - náčiní, doplňky

NFlip - Profil | Čt 25.4.2024 8:55:06

Tak pánové ten monster xtreme ve 380cm mě velice příjemně překvapil. 70-80 metrů dává na pohodu a má příjemnou akci i na zdolávání. Přemýšlím,že k němu ještě naopak dokoupím jemnější špičku protože s jeho akcí by bodoval i s menší gramáží krmítek na krátké vzdálenosti. Prostě takový universál s patřičnou silovou rezervou v případě,že by to šlukla větší obluda.
Zkusím se pozeptat jestli by tam nepasovala někaká 2oz špička z jiné serie.Nikde jsem se totiž nedočetl skutečný průměr kolíku té špičky.
Nemáte s tím už někdo nějakou zkušenost?

    NBery. - Profil | Pá 19.4.2024 20:27:18

    Pateráček >> jasne ze. Vetsinou ani navazane nejsou. Puncocha je pro me jen kurvitko spicek,kde hrozi zlomeni pri nasazeni ci sundani. Prut mam samostatne v komore a stahnuty suchacem co je v pouzdru,aby nelital.

      NPateráček - Profil | Pá 19.4.2024 20:02:55

      Bery. >> a to mas ty pruty navázané a jen tak ve futralu stažené suchým zipem?

        NBery. - Profil | Pá 19.4.2024 20:01:24

        Pateráček >> 51mm, puncochu nepouzivam,tam nepomuzu.

          NPateráček - Profil | Pá 19.4.2024 19:54:39

          Mám dotaz na majitele supery x 12ft. Přijde mě co jsem koukal, ze to první očko, je celkem větší, jdou na to dat ty neoprenove “šprcky” v pohodě? Nebo co na ně používáte? Diky za info

            Nvisage - Profil | Čt 18.4.2024 17:16:23

            Rybni >> tieto čo som si dnes kúpil

              NFlip - Profil | Čt 18.4.2024 13:22:03

              Martin M. >> Děkuju.

                Nvisage - Profil | St 17.4.2024 22:22:39

                Rybni >> kukuk feeder vlákno , teraz sme sa o tom bavili s Dušanom, teda už od včera

                  NRybni - Profil | St 17.4.2024 20:17:53

                  Jaký naviják na heavy metod feeder 180g?

                    NMartin M. - Profil | St 17.4.2024 20:02:19

                    Flip >> intensity 620 prumer civky 60mm, vyska navinu 28mm
                    mereno metrem od oka, supleru nemuzu najit.

                      NVimpy - Profil | Út 16.4.2024 18:30:48

                      Ascension 3,4m do 40g. Ake s nim prosim mate skusenosti?

                        NFlicek - Profil | Út 16.4.2024 18:19:37

                        Goďák >> To jo no,vcera objednano a dnes doma👍To v CR neni zrovna moc zvykem😀

                          NGoďák - Profil | Út 16.4.2024 18:14:53

                          Flicek >> Tak to je super a rychlost teda světelná🤣

                            NFlicek - Profil | Út 16.4.2024 17:50:07

                            Goďák >> jeste jednou diky za tabulku velikosti.Dnes zbozi prislo a sedi uplne paradne👍

                              NFilla - Profil | Út 16.4.2024 15:56:24

                              Martin M. >> bojim737 😂

                                NMartin M. - Profil | Út 16.4.2024 14:55:22

                                Filla >> ukladam, pamatuji, vratim :)

                                  NFilla - Profil | Út 16.4.2024 14:22:38

                                  Martin M. >> … to přece nemusíte hlásit to přece vidíte … to je pravda ty stěrače a ostřikovače nemusíte hlásit to přece vidím … 😜

                                    NPindˇa - Profil | Po 15.4.2024 17:05:41

                                    Martin M. >> Asi to platí jen do určitého věku.😆 Já zase začínám mít větší pas, jak boky a na to už tabulka taky není 😄

                                      NPindˇa - Profil | Po 15.4.2024 16:59:55

                                      Martin M. >> Atypická postava😄

                                        NMartin M. - Profil | Po 15.4.2024 16:56:58

                                        Pindˇa >> podle toho mam mezi obvodem hrudniku a obvodem pasu rozdil 2 velikosti a radeji nebudu rikat co mam vetsi :)