Aký prút s X-Fast akciou ?

Poraďte prút s X-Fast akciou podobný ako Dragon Express Spinn v cene okolo 100€.
Autor diskuse: BaxxterGTI - Profil , 16.8.2017 dravci - náčiní, doplňky
66 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Nšrot - Profil | Čt 19.10.2017 14:17:55

u x a >> neni možná, přidam vysokouhlíkovouocelovou čepel a bude to super fileťák

    Nu x a - Profil | St 18.10.2017 23:34:52

    šrot >> to zkracování catany se ti jednou vymstí..

      NEsox - Profil | St 18.10.2017 14:45:59

      šrot >> na to už jsem moc zmlsanej, teď bych chtěl další prut stejný jak Corzza jen s vyšší odhozovkou...

        Nšrot - Profil | St 18.10.2017 14:20:50

        Esox >> vem catanu 2,40m, uřízni 20 čísel z ručky a rázem z toho máš catanu custom kayak special, když bude moc měká můžeš začít odřezávat špici...

          NP!F - Profil | St 18.10.2017 7:30:13

          Bacha >> dá, ale neni to ono :-)

            NBacha - Profil | Út 17.10.2017 22:16:54

            BaxxterGTI >> S makkým sa nedá:-)))
            Sorry fórek:-D

              Nu x a - Profil | Út 17.10.2017 22:08:16

              Esox >> vem catanu 2,10m a nevymejšlej bejkárny..

                NEsox - Profil | Út 17.10.2017 22:06:10

                Monot >> chci prut na kajak, tudíž i 250 je pro mě moc, hledám něco kolem 220 nebo méně a zatím marně

                  NMonot - Profil | Út 17.10.2017 21:38:09

                  Esox >> Ten 3-22g nebo jak v cca 250tce ti neseděl? Držel jsem v ruce oba a ten prut je vážně slušnej !

                    NEsox - Profil | Út 17.10.2017 21:20:16

                    Monot >> někdo se určitě najde, já ho chtěl koupit (MC), ale bohužel dělají jen dlouhé. Mám Corzzu což je o něco nižší řada a té teda rychlost nechybí. Proto jsem chtěl Skyroad jelikož je to jediný model s odhozovkou 30g, bohužel délka mi nesedí.

                      NMonot - Profil | Út 17.10.2017 20:06:09

                      Nevlastní někdo Major Craft Skyroad 10-30g nebo Daiwa Freams?

                        NEsox - Profil | Út 17.10.2017 19:36:31

                        Co třeba SG Finezze nebo WFT Penzill? Nebo to musi byt Dragon?

                          NBaxxterGTI - Profil | Po 16.10.2017 21:42:31

                          Máte ešte nejaké tipy?

                            Nu x a - Profil | Ne 27.8.2017 14:06:32

                            BaxxterGTI >> za ty plasťáky máš mé uznání a sympatie...

                              NMISO* - Profil | Ne 27.8.2017 4:11:44

                              BaxxterGTI >> alebo neviem co je to jerk...to je asi pravdepodobnejsie.
                              Ale je z tych fotiek jasne, ze male zubaciky tvičing zaujima;-))

                                NBaxxterGTI - Profil | Ne 27.8.2017 2:04:54

                                MISO* >> Nemôžem zato že nevidíš 😉

                                  NMISO* - Profil | Ne 27.8.2017 0:42:44

                                  BaxxterGTI >> jerkovy vobler tam nevidim ziadny.

                                    NBaxxterGTI - Profil | Ne 27.8.2017 0:24:56

                                    MISO* >> Tu je zopár zubáčou chytenych twitching technikou.

                                      Nu x a - Profil | Ne 27.8.2017 0:15:36

                                      BaxxterGTI >> mám otep catan!!!

                                        NBaxxterGTI - Profil | Ne 27.8.2017 0:12:32

                                        MISO* >> Catana je žuvačka, na jerkove voblere potrebujes rýchly prút, samozrejme že sa dá aj s mäkkým ale nie je to ono.

                                          NBaxxterGTI - Profil | Ne 27.8.2017 0:09:00

                                          u x a >> Ty máš jednu Catanu na všetky ryby od pstruha po sumca? 😀

                                            NPalusko - Profil | So 26.8.2017 22:22:25

                                            u x a >> Asi nema obojrucne

                                              Npoldeci - Profil | So 26.8.2017 12:28:28

                                              skwor >> nepyta sa na slajder!

                                                Nu x a - Profil | So 26.8.2017 11:21:40

                                                BaxxterGTI >> proč máš dvě catany ?jedna nestačí?

                                                  Nskwor - Profil | So 26.8.2017 10:53:22

                                                  MISO* >> Candáta na slidera mám, ale za cílený úlovek bych to nepovažoval :) Na 5cm potápivku v hlubokém proudu.

                                                    NMISO* - Profil | So 26.8.2017 5:53:25

                                                    BaxxterGTI >> a prosimta kolko zubacov si chytil "jerkovymi voblermi twitching technikou"??? To by som sa tiez rad naucil. Chytil som takto pkkt stuk ale zubaca zatial ziadneho. V com je figel?

                                                      NMISO* - Profil | So 26.8.2017 5:50:30

                                                      BaxxterGTI >> nevies s nimi chytat. Keby si vedel, nemozes toto o catanach nikdy povedat. Su to kultove superpruty vhodne na vsetky sposoby lovu a nielen to...so Saharami je to podobne a v kombinacij tvori takato zostava smrtiacu zbran na vsetky ryby.

                                                      P.s. Uxa nemas zac.

                                                        NBaxxterGTI - Profil | So 26.8.2017 0:02:20

                                                        Mal by to byť prút hlavne na zubáče lov s jerkovymi voblermi twitching technikou.

                                                          NBaxxterGTI - Profil | Pá 25.8.2017 23:58:25

                                                          u x a >> Vieš mi vysvetliť prečo každému všade ponúkaš Catanu, mám 2 kusy ale sú to žuvačky...

                                                            Nu x a - Profil | Út 22.8.2017 10:37:16

                                                            Palusko >> ani být nemůže poměr cena,výkon,faktor zábavnost,design a fishability je nepřekonatelný..

                                                              NPalusko - Profil | Út 22.8.2017 9:50:18

                                                              u x a >> Catana v akci nikdy nebola, nie je dovod predavat v akcii tak ziadany produkt.

                                                                NŘízek 5,125 - Profil | Po 21.8.2017 23:24:57

                                                                u x a >> jasně, aby ne, catana má akci přímo smrtící...:-)

                                                                  Nu x a - Profil | Po 21.8.2017 21:59:55

                                                                  Řízek 5,125 >> a jakou má vlastně catana akci ?naposledy na rybách když jsme spolu byli tak jsi si catanu móóóc pochvaloval...

                                                                    NŘízek 5,125 - Profil | Po 21.8.2017 17:59:33

                                                                    eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 21.8.2017 16:16:00 >> o tomhle by se dalo dost diskutovat, zvlaste, když si pod pojmem pater představuje každý něco jinyho...
                                                                    A je několik způsobů, jak ta ocka na blank vyvazovat a každý má své opodstatneni...
                                                                    Btw-Dr. Harrison má na stránkách pěkný článek o tom, že hledat pater jako takovou je zcela zbytecne a že to stejně na fci nepozname, že blank by mohl být sesazen tak, aby byl co nejvíc rovný, a že to bohatě staci...

                                                                      Nsaxana - Profil | Po 21.8.2017 17:37:50

                                                                      eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 21.8.2017 16:16:00 >> Kolikrát páteř byla vybočená v úhlu a to já nesnesu. Nemá to uplně velký vliv ale na přesnost náhozu - má to znatelný vplyv ak je prút rýchly, pri hadiciach je to jedno.....

                                                                        Nkura11 - Profil | Po 21.8.2017 17:33:53

                                                                        nofish >> ktore to su tie svetozname znacky ktore maju lacne serie bez chyby?? vsade co sa trepe denne x stoviek kusov v seriovej vyrobe budu chyby, je to viacmenej pasova vyroba :-)), dneska dokonca aj prut za par stokorun je na velmi slusnej urovni, co sa vlastnosti tyka..

                                                                          Nkura11 - Profil | Po 21.8.2017 17:33:15

                                                                          eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 21.8.2017 16:16:00 >> osobne si myslim ze na presnost nahodu ma prdlajs vpliv ci su kusok vyosene ocka resp ci su vyviazane mimo chrbat.., na presnost nahozu ma vpliv samotny rybar.. prut sam nehadze..

                                                                            Nnofish - Profil | Po 21.8.2017 16:26:38

                                                                            eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 21.8.2017 16:16:00 >> ale to s tou rybou je dobré :-D vydržel rybu, neuzná reklamaci? :-)))

                                                                              Npetrikveprik - Profil | Po 21.8.2017 16:16:00

                                                                              Palusko >> kupuješ přes net nebo´s byl přímo na prodejně u procházky? Vždy když mi prodával prut, tak řekl - počkej uděláme rybu.....a tahal do maxima. Jeden klacek přede mnou praskl... sám řekl - asi někde tuknutý či nekvalitní z výroby - posílám zpět. (proto dělám rybu aby mi to nevozili někteří koumáci zpátky že praskl na rybě).

                                                                              Taky ne všechny pruty měli na blanku vyvázané očka proti páteři. Kolikrát páteř byla vybočená v úhlu a to já nesnesu. Nemá to uplně velký vliv ale na přesnost náhozu jo a když si hračička a vláčák je požitkařina tak je třeba vybírat. Nechci plivat na dragon, ale třeba blbé šimano vůbec nemusím, ale nikdy jsem tam takové věci (i na nejlevnějších řadách nenašel. V tomto souhlas s nofishem.

                                                                                Nnofish - Profil | Po 21.8.2017 16:10:09

                                                                                Palusko >> Levné dragony jsou někdy taky o ničem.
                                                                                Oni jsou všichni stejní, u těch drahých věcí, už si dávají trošku pozor na kvalitu. Měl jsme v ruce prut od jaxona za 1000Kč a zpracování jako by to bylo daleko dražší. Gull prodával prut stejný jako favorite zander za polovinu, teď ho má jiná značka, taky levnější.... měl jsme v ruce starý prut gull, paráda. Mám kamisori zander a je to slušné. Přitom od všech značek jsem viděl i šmejdy a zmetky z výroby.
                                                                                Podle mě, subjektivně, je tu jen jeden rozdíl. Ty "světové" značky, oproti polákům, mají kvalitně zpracované i ty nejlevnější série.

                                                                                  NPalusko - Profil | Po 21.8.2017 15:48:29

                                                                                  nofish >> Ved samozrejme ze niektore tie spotrebne veci su ako kupene od veitnamca na trhovisku, ale to neplati len pre poliakov ale pre hociktoru firmu, aj ked aj u mna maju poliaci nalepku europskych cinanov :) Ale pokial sa bavime o prutoch tak u mna je dragon kvalitou uplne niekde inde ako mikado/jaxon, tie dve firmicky robia za co najlacnejsie pomerne slusne pruty, takze to sem tam uleti nejaka kvapka laku, ocko, sedlo. Dragon je uz ale drahsia zalezitost a vravim ja som s nimi teda nikdy problem nemal a spracovanie na velmi vysokej urovni, najnizsiu radu co od nich mam je ale TD, tak neviem ako tie lacnejsie.
                                                                                  A ked sme pri tej cine, robi sa tam vsetko, aj daiwa aj sportex, zalezi len z akych materialov a na akej linke a s akou vystupnou kontrolou, Tie fabriky su tam len kvoli pracovnej sile, cisto cinske fejkove okopirovane vyrobky sa daju kupit na ali pripadne niektore uplne najlacnejsie prebalene veci co oni robia len na kvantitu aj tu bezne. Znackove firmy tam maju svoje linky alebo svojich dvornych dodavatelov co maju nejaky kredit.

                                                                                    NMISO* - Profil | Po 21.8.2017 9:14:56

                                                                                    eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 20.8.2017 23:25:22 >> nemam dragonov otep, ale zopar palic mam. Nemal som ani s jednou najmensi problem, vsetko su to pekne pruty a som max. spokojny. Dalsi vyber bude zrejme tiez od RSP, eshop plne k mojej spokojnosti. fakt. bez reklamy.

                                                                                      NGTdpcfix - Profil | Po 21.8.2017 9:06:41

                                                                                      eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 20.8.2017 23:25:22 >> kolega to tak dela taky a ja vlastne tez pokud mam tu moznost to ale plati i u navijaku...vemu tri nebo ctyri do ruky a jeden si vyberu...dycky nejaky vycniva z rady

                                                                                        Nnofish - Profil | Po 21.8.2017 2:24:52

                                                                                        Palusko >> Nevim jak pruty, ale vesta kvality polske, gumy zmackane s krivymi ocasky a nektere tvrde jak beton... Podle me jsou ti polaci vsichni stejni, znacka jako znacka. U drazsich veci uz si asi vsichni davaji vetsi pozor na kvalitu.
                                                                                        Ve finale, je to stejne vsechno cina. Jaxon, dragon, mikado, gull. Nedovolim si tipovat vyrobni ceny prutu v cine a jakou ma ktera firma cenovou politiku.
                                                                                        Ono je to jedno, normalni clovek prut s krivym ockem vrati prodejci :-)

                                                                                          Npetrikveprik - Profil | Ne 20.8.2017 23:25:22

                                                                                          Palusko >> netvrdim ze pravidlo. Pokazde ale kdyz jsem si kupoval od draka klacek, tak to nebyl hned ten první kus co jsem vzal do ruky. Musel jsem chvilku přehrabovat.. mam jich taky otep..

                                                                                            NPalusko - Profil | Ne 20.8.2017 23:03:07

                                                                                            eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 20.8.2017 22:45:10 >> Tak to musela byt nejaka vynimocnost, urcite nie pravidlo.

                                                                                              Npetrikveprik - Profil | Ne 20.8.2017 22:45:10

                                                                                              Palusko >> guide select (dancer) jsem měl vyosené očko prvního dílu proti sedlu navijáku.

                                                                                                NPalusko - Profil | Ne 20.8.2017 22:17:25

                                                                                                eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 20.8.2017 13:56:23 >> Neviem ako tie lacne rady, ale krive ocko alebo akakolvek vada u dragona sa mi este nestala. Dragon je trochu iny level ako mikado alebo jaxon kde sem tam to krive ocko je a to nie len cenovy ale aj kvalitou a spracovanim. A to som tych dragonov uz mal 20-30, myslim ze firma ako dragon uz trochu ma aj vystupnu kontrolu kvality 130 eurovych prutov.

                                                                                                  Npetrikveprik - Profil | Ne 20.8.2017 13:56:23

                                                                                                  MISO* >> jo blanky jsou fajn. Ale zpracování nic moc občas mají některé kusy očka křivé, druhý díl do zatáčky..apod. měl a mám dragonů spousty ale je trřeba přebírat.

                                                                                                    Nkura11 - Profil | Ne 20.8.2017 13:26:01

                                                                                                    u x a >> to tazko..

                                                                                                      Nu x a - Profil | Ne 20.8.2017 12:23:41

                                                                                                      shimano catana sice nemá x fast akci ale většinu dragounů a jiného polského odpadu strčí do kapsy..

                                                                                                        NMISO* - Profil | So 19.8.2017 21:20:38

                                                                                                        Guide select je fajn

                                                                                                          Nsmike - Profil | St 16.8.2017 13:50:37

                                                                                                          Palusko >> tezko rict, jednou jsem tak poradil a dostal jsem vynadano:-)

                                                                                                            NPalusko - Profil | St 16.8.2017 13:20:19

                                                                                                            smike >> pisal okolo 100e, tak snad 10-20e navyse ho nezabije :)

                                                                                                              NExPr3v1t - Profil | St 16.8.2017 12:52:36

                                                                                                              Rytíř >> Děkuji! Já si myslel, že je to jen importovaný název a nic špecielního, a hle, je to tak...

                                                                                                                NExPr3v1t - Profil | St 16.8.2017 12:37:44

                                                                                                                Klucí, prosím vás, co je to ten X-fast?

                                                                                                                  Nkura11 - Profil | St 16.8.2017 11:38:49

                                                                                                                  express je taka nijaka udica.. nove tem dragony su velmi divne, mekke.. rada guide select, x treme a cxt tusim su suprove.. trocha pomalsi ale este v norme bol street fishing ci tak nejak ma nazov, ten je pod 100e, nieco ako stare TD ale videl som len model do 25g bol skor fast ako x fast.. inak tie tri predtym su x fast ako sa patri..

                                                                                                                    NGTdpcfix - Profil | St 16.8.2017 10:07:22

                                                                                                                    BaxxterGTI - >> kolega ted prodava Guide select(tusim viper...musel bych do auta) do 18g ve 270.
                                                                                                                    Prodava jej z duvodu nadbytecnosti at se mu na nej neprasi doma

                                                                                                                      NGTdpcfix - Profil | St 16.8.2017 10:06:10

                                                                                                                      GTdpcfix >> .

                                                                                                                        NDave1989 - Profil | St 16.8.2017 9:59:42

                                                                                                                        BaxxterGTI - >> Zkus se podívat na Dragon Nano power

                                                                                                                          Nsmike - Profil | St 16.8.2017 9:56:26

                                                                                                                          Palusko >> gs uz ale za 100 e neporidis myslim.

                                                                                                                            NPalusko - Profil | St 16.8.2017 9:52:23

                                                                                                                            smike >> Lepsi a viac x-fast je x-treme spin, ale aj o par eur drahsi. No a potom klasika GS, tie su tiez poriadne ostre.

                                                                                                                              Nsmike - Profil | St 16.8.2017 9:46:41

                                                                                                                              BaxxterGTI - >> za 100 ecek uz poridis team dragon

                                                                                                                                Nsergej13 - Profil | St 16.8.2017 9:45:42

                                                                                                                                BaxxterGTI - >> nic proti, ale asi není x-fast jako x-fast, express jsem kdysi měl, a byla to slušná hadice. Jak píše GTdpcfix , jakou gramáž, délku....

                                                                                                                                  NGTdpcfix - Profil | St 16.8.2017 9:31:03

                                                                                                                                  Delka?gramaz?nic?