- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják na sumcovou přívlač Shimano
Díky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
21x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Njanzo - Profil | Čt 18.6.2020 13:45:33
Njanzo - Profil | Čt 18.6.2020 13:09:01
PS: To je 6000PG z Nordfishingu?
Nsiluri - Profil | Čt 18.6.2020 13:07:22
Nsiluri - Profil | Čt 18.6.2020 10:34:45
Neni to az taka somarina.. Samozrejme ze tomuto kktovi na videu by to robilo zlobu s akymkolvek navijakom ked ma hentak debilne postavenu udicu, ale pocul som ze sa to stavalo aj na "normalnejsich" udicach s touto stellou a samo shitmano si nasypalo popol na hlavu skrz toho kedze mali vela negatívnych ohlasov na to - povedali ze to sposobuje mala vzdialenost 1.oka od navijaku spolu s tym rovnobeznym uhlom(rovnobezny uhol - to je vul) patky a osky. Vyhovorili sa ze to treba pouzivat s ich udicami a vsetko bude v poradecku..
Nsiluri - Profil | Čt 18.6.2020 8:11:12
Nmurphyy - Profil | Pá 29.5.2020 7:21:03
no a proste taku masinu som nikdy predtym nedrzal, poctive zelezo, normalne ten stroj hucal ako motorka som si myslel ked som viac krat zatocil, nadhera..vsetko pevne, no nenormalny stroj vtedy pre mna..
potom som opat chytil stradicy FI ale uz v inom obchode, a vsetko sa mi to zdalo take makke..
mat teraz moznot ist do takej stelly ako si tu dal nizssie.. achh joooo..to by bolo :)..
a inak tak ako pises, snad casom pochopia-shimano, ze to neni cesta-mozno len ak na jemne chytanie, na taketo normalne nam staci normalny WS prevod :)
ale kto vie, mozno shimano s tym micro-module2 planuju buduci vyvoj, a je to len o tom, zvyknut si na stroj ktory ma ten ws prevod pomaly jak na hodinkach :))
Nabcdddd - Profil | Čt 28.5.2020 20:13:52
Nabcdddd - Profil | Čt 28.5.2020 20:10:34
Nabcdddd - Profil | Čt 28.5.2020 20:09:43
Njanzo - Profil | Čt 28.5.2020 17:27:41
Nmurphyy - Profil | Čt 28.5.2020 17:11:40
od stelly FI uz sa zmenil system prevodu na wormshaft tak mozno aj to robi nejaky vplyv na celkovy pocit, ze u starsich nie je tam tolko tej worm shaft jemnej mechaniky ako u novych, ze tym starsim jednoducho clovek veri viac ..hoci nehovorim ze nove su zle samozrejme ale uz zrejme take zatazenie nedaju..
tak mozes byt uplne rad za tie FD a FE obidve su nadherne :)
NBorek-kerob - Profil | Čt 28.5.2020 10:48:04
Njanzo - Profil | Čt 28.5.2020 9:43:09
Nsiluri - Profil | Čt 28.5.2020 9:36:20
Nabcdddd - Profil | Čt 28.5.2020 9:30:22
Njanzo - Profil | Čt 28.5.2020 9:02:20
Nabcdddd - Profil | Čt 28.5.2020 0:12:50
Co sa tyka kupy moj japonec je vzdy pripraveny pomoct ;)
Nmilanpindryc - Profil | St 27.5.2020 21:48:34
4000 swc vazi 350g a 5/6000 420g
Njanzo - Profil | St 27.5.2020 21:41:30
Teraz pozerám totiž hmotnosti na ich stránke a majú tam zas riadny bordel:
https://fish.shimano-eu.com/content/fish/eu/cz/cs/homepage/Product-detail.P-STELLA_SW-C.html
STLSW4000HGC - 415g
STLSW6000PGC - 415g
STLSW6000HGC - 625g
SW-B je na obrázku z katalógu 2019.
Nmilanpindryc - Profil | St 27.5.2020 21:34:53
Samo je uplne jinak velkej v SW verzi jak v normalni
Njanzo - Profil | St 27.5.2020 21:08:31
4000SW Stella nemá pre mňa zasa až taký zmysel, lebo jednak je v tej veľkosti dosť navijákov s nižším prevodom a tiež teda tam mám ja osobne už dosť veľkú zásobu iných navijákov. A naviják veľkosti 4000 zasa až tak ukrutne preťažovať nebudem, to mi nedáva zmysel. Ale pri veľkosti 5-6000 je to hodne zaujímavý naviják.
Npoldeci - Profil | St 27.5.2020 21:00:55
Njanzo - Profil | St 27.5.2020 20:57:48
Njanzo - Profil | St 27.5.2020 20:13:43
Len pre zaujímavosť mi môžeš napísať do SZ cenu. Na tieto ponuky koľko ponúkneš už nechcem radšej reagovať.
PS: Prečo sa jej chceš zbaviť?
Njanzo - Profil | St 27.5.2020 20:07:43
NP!F - Profil | St 27.5.2020 18:49:59
Npoldeci - Profil | St 27.5.2020 17:53:03
https://blog.autobazar.eu/najrychlejsi-traktor-na-svete-takmer-250-km-h-spotreba-56.5l-100-km-clanok4697.html
Je to už len otázka peňazí potom
ale nerozporujem,tiež som iba normálny smrteľník 😉
NBorek-kerob - Profil | St 27.5.2020 17:46:43
Ale naprosto chápu touhu vlastnit Stellu, taky jednu SW mám :-D
NBorek-kerob - Profil | St 27.5.2020 17:41:51
Ndoktor multiplikator - Profil | St 27.5.2020 17:17:32
Ndoktor multiplikator - Profil | St 27.5.2020 17:01:41
Njanzo - Profil | St 27.5.2020 16:58:31
Hehe, OK, ten dodatok s Ferrari a hnojom je vtipný :-) Ale keďže tú nemáme tuniaky, GT a podobné mordy, tak aj sumec musí stačiť .-)
NBorek-kerob - Profil | St 27.5.2020 16:51:16
BTW: Stelly na sumce je škoda, to je jako jezdit ve Ferrari pro hnůj...
Njanzo - Profil | St 27.5.2020 15:35:16
Nwhitehunter - Profil | St 27.5.2020 15:32:48
Njanzo - Profil | St 27.5.2020 15:26:32
Npoldeci - Profil | St 27.5.2020 15:21:05
Njanzo - Profil | St 27.5.2020 15:12:26
V pohode. Môže to byť úplne ok. Viem, že aj P!F chytá na Twin 5000FB, ten má tuším tiež 5,7 prevod a je spokojný. Každému môže vyhovovať niečo iné. A tiež môže byť rozdiel prevod písaný na papiery a potom pocit pri chytaní.
Keby som mal príležitosť kúpiť jazdenú Stellu 5000SW za dobrú cenu, tak tiež asi neodolám a prekusnem aj ten vyšší prevod. Ale tam by bola motiváciou práve tá Stella.
Npoldeci - Profil | St 27.5.2020 15:04:50
Iba na porovnanie veľmi obľúbená Daiwa
Saragosa prevod 5,7:1
Je to len o nastavení v hlave!
Njanzo - Profil | St 27.5.2020 14:54:48
Ja som skúsil tú Tvoju Stellu 5000SW s ťažkou plandavkou (asi 80g, už neviem presne) a nebolo to ono. Ťažko sa točilo kľučkou. Keby to bol PG model, tak paráda, dokonalosť. Inak to bol najkrajší naviják, aký som mal kedy v ruke.
Notoš - Profil | St 27.5.2020 14:44:17
Stella je gut, ale ty peníze se dnes zas tak lehce nevydělávají. Počkám až budu dědit....
:-))
Njanzo - Profil | St 27.5.2020 13:04:35
K tej Saragose 5000SW by bol ale ekvivalent Stella 5000SW-C, tá má 410g. Saragosa má 465g. Lebo tá 4000-cka Stella SW bude vhodná samozrejme na ľahšie veci než 5000-cka. Ale to určite vieš.
Čo sa týka Stelly SW, tak ako som už písal nižšie. Ak ju chceš, tak jú kúpiš, aj keď ju možno reálne nepotrebuješ .-)
Nmilanpindryc - Profil | St 27.5.2020 12:21:22
Stellu 4000SW-C bych chtel vic, hlavne kuli tomu ze je lehci. Ale ma to cenu? nema, ale stejne bych ju chtel.
NKolis - Profil | St 27.5.2020 11:33:17
NRasto. - Profil | St 27.5.2020 11:15:39
Notoš - Profil | Út 26.5.2020 5:11:07
Npoldeci - Profil | Út 26.5.2020 0:13:52
NRasto. - Profil | Po 25.5.2020 18:06:20
Njanzo - Profil | Pá 22.5.2020 14:00:27
Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 22.5.2020 13:58:34
Njanzo - Profil | Pá 22.5.2020 13:49:28
Inak Saragosa 6000SW nemá 600g, to je chybne udávaná hmotnosť na mnohých stránkach. Má 465g. 5000SW má 455g. https://fish.shimano-eu.com/content/fish/eu/cz/cs/homepage/Product-detail.P-SARAGOSA_SW.html
Saragosa 2020 ešte nikde nie je, či? Videl som len jedno foto, ale žiadne info som zatiaľ nenašiel.
Ndoktor multiplikator - Profil | Pá 22.5.2020 13:19:28
Njanzo - Profil | Pá 22.5.2020 11:29:48
Ten preklápač, to je zaujimavé. Nejako som to zatial nezachytil, že by mala takúto vychytávku. Teraz pozerám video a je to tam ako píšeš.
https://youtu.be/RvlSBXYDZzc?t=47
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33420
NVýroba woblerů31008
NPrivlac s multiplikatorom31598
NFotky ryb pouze na přívlač107200
NRare woblery - Rapala14054
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NVláčenie z člnu27208
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NÚhoří sezona 201210520
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA - Spacák 5 Season Luxury Sleeping BagZa 2.330 Kč
Vysoce kvalitní spací pytel, který byl pečlivě vyvíjen a jeho vnitřní vrstva kombinuje, jemný microfleece a delší vlas, který imituje hřejivou ovčí srst.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....




















