Feederové pruty na novou sezonu

Zdravím kolegy rybáře. Mám menší trable s výběrem nového feederového proutku, chtěl bych nějaký do 2 000 Kč. A aby se na něj nechali v pohodě sehnat náhradní špičky. Chytám na řeze i na stojáku, myslím že by asi mělo jít o typ MEDIUM, na lov menších kapříků a cejnů. Děkuji moc za každou radu a pomoc s výběrem. :)
Autor diskuse: sosal - Profil , 17.2.2017 feeder - náčiní, doplňky

NMerisachmet - Profil | Út 28.2.2017 17:03:45

skwor >> V poměru cena/užitek mají nejlepší na trhu zatím. Ale prut se začal tak nějak rozpadat a praskaly špičky.

    Nskwor - Profil | Út 28.2.2017 16:46:48

    Merisachmet >> Nelíbil? Soudím jenom podle poklepání na veletrhu :) Vlasce mají dobré, i kdyby se měl celý návin každou sezónu vyměnit :) Za ty prachy....

      NMerisachmet - Profil | Út 28.2.2017 16:44:13

      skwor >> Po sezoně odchytané s feederem magma bych tohle nikdy nedokázal říct. Největší peklo na zemi:o), navijáky Chimera to samé. Takže snad jen vlasce nejsou taková tragédie.

        Nyarda_1 - Profil | Ne 26.2.2017 11:56:11

        Čau, je to sice na hraně, ale doporučuji tento :-)

        https://www.nasoutokushop.cz/cormoran-gf-feeder-pro​

        Mám tu kratší verzi, dostává už rok zabrat na řece i stojáku, zatím v pohodě kapříky kolem tří kil a dokonce i jednu štiku 83 čísel (neplánovaně). K tomu naviják velikost 2500 a je to krásně lehké kombo :-)

          NNěmej - Profil | Pá 24.2.2017 21:26:39

          PRUT TRABUCCO PRECISION PRO FEEDER 3603 3,60M 90GR- 2189kč
          PRUT MIVARDI ENIGMA FEEDER 3,6M 30-90G-1290kč
          PRUT DELPHIN MAGMA LIGHT FEEDER 3,6M 90G + 5 ŠPIČEK- 1730kč

          TO Trabucco bych doporučoval asi nejvíce.:)
          jestli ho cheš levnější koukni se na www.tropicliberec.cz mají tam menší slevy

            Npeterb - Profil | Čt 23.2.2017 21:24:55

            Meo >> Kvitujem. Dnes objednane pruty z nemecka, usetrene 90 eur (2500 korun).

              NMeo - Profil | Čt 23.2.2017 21:14:20

              Bohuzel pro nase obchodniky musim souhlasit s vami,co preferujete nakupy v zahranicnich e-shopech.Pred cca 15 lety,kdy znacku Shimano v CR zastupoval pouze Gammarus, mi v Nemecku vysly 3 navi Shim. ULTEGRA XTA 12000 za cenu jako u Gammarusu 2 kusy.Od te doby se v cenove politice nasich obchodniku moc nezmenilo.Navic v dobe,kdy jsme soucasti EU a ani z Ciny uz neni takovy problem diky Aliexpressu atd. cokoliv koupit.Kdyz se mrknete na zbozi v Cine,tak zjistite,ze je to v nasich obchodech uplne stejne jen s nalepkama ruznych znacek...napr. Carpsystem atd.Jeden vyrobce v Cine a X distributoru,resp. prodejcu za ruzne ceny...:-(. Jen okrajove a na zaver.Proc u nas stoji woblery 150 a vice Kc,kdyz stejne,ne-li lepsi muzete koupit v Cine za 1-2$?

                NWillow - Profil | Čt 23.2.2017 20:37:39

                xDanielS >> Trojský kůň.;-) ))))))Ale děkuji Dane ,jsi rybář s velkým R a to se cení.

                  Nskwor - Profil | Čt 23.2.2017 20:10:20

                  Esox >> Delphin celkově nabízí za příjemný peníze dost muziky.

                    NEsox - Profil | Čt 23.2.2017 19:30:09

                    Na FF jsem prohlizel Delphin Opium Black feeder, kdybych hledal medium jdu do nej, moc prijemny prut

                      NxDanielS - Profil | Čt 23.2.2017 19:27:36

                      Dennis_TL >> Hello Dennis, thx for your presentation. If U are interested, here is section for Trabucco fans:

                      http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=733834

                        Nfheavy - Profil | Čt 23.2.2017 19:24:37

                        rájovec >> vsak vpoho,o tom ze to je vyvazena sestava nijak nepolemizuju,
                        Akorat ze su asi zvyklej na takovou vahu u 150 g heavy,to uz je u mne asi heavy deformace:-)

                          Nrájovec - Profil | Čt 23.2.2017 19:15:48

                          fheavy >> Ale s tím Exážkem je to vyvážený komplet :-). Taky bych nečekal, že tohle Trabucco váží tolik, ale je to silovější prut.

                            Nfheavy - Profil | Čt 23.2.2017 19:08:46

                            Dennis_TL >> no ta vaha 265 g neni zas tak ohromujici:-)

                              NDennis_TL - Profil | Čt 23.2.2017 19:06:35

                              Hello, i'm from Romania. I want to present my combo Trabucco Ultimate Master Feeder 3.90 110g and Shimano Exage 5000FC reel. I love feeder fishing on natural venues, rivers especially.
                              Greetings to everyone.

                                NDennis_TL - Profil | Čt 23.2.2017 19:03:39

                                Trabucco Ultimate Master Feeder 390 110g + shimano 5000FC

                                  NPstruh27 - Profil | Po 20.2.2017 15:16:12

                                  P.&.S. >> Tiez mam tie Magmy light a za tie prachy su to myslim si super prutiky. Ja to mam hlavne na nasadaky na rybnikoch.

                                    NMiroslav Kanďár - Profil | Po 20.2.2017 13:37:18

                                      Nnumen - Profil | Pá 17.2.2017 22:18:47

                                      RADYNEK >> myslíš ty moravské :-)) mě sedí zrovna ty tužší. My se prostě neshodneme :-)))

                                        Nerin - Profil | Pá 17.2.2017 21:22:34

                                        P.&.S. >> delphinky su podla mna super a v tej cenovej kategorii. Ja by som asi rozmyslal nad znackami deplin, mikado a dorme