- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják do 5000 na medium
Zdravím hledám feeder medium v této cenové relaci, dlouho jsem nechytal a vracím se k tomu a nevím co koupit. chodím na stojaté vody hlavně, ale i na řeku. z navijáku se mě líbila daiwa ninja 4000. dekuji
Autor diskuse: FR3NK1 - Profil , 22.1.2017 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nkubah - Profil | Út 24.1.2017 21:42:47
pectak >> jenže podle této fotky:
http://www.mrk.cz/Data/Pics/2016/147/1373427_a0c59.jpg
ty máš starší Zauber a porovnáváš s novým Goldem...
http://www.mrk.cz/Data/Pics/2016/147/1373427_a0c59.jpg
ty máš starší Zauber a porovnáváš s novým Goldem...
Npectak - Profil | Út 24.1.2017 21:41:28
kubah >> Než všechny ... mám je několik let, mluvím ze zkušenosti s nimi.
Nkubah - Profil | Út 24.1.2017 21:41:05
já 2 >> FD bude nejspíše lehce upravený původní model, u kterého rychlosklopnou kličku nahradili ...
Njá 2 - Profil | Út 24.1.2017 21:40:21
kubah >> Gold co máš na prutu je přece lepší než zauber na obrázku, ne?
Nkubah - Profil | Út 24.1.2017 21:37:00
Zaubera s touto klikou nebrat... Pomlouván mi byl i od zdroje hlavního dovozce do ČR
http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/ryobi-ryobi-zauber-cf-g5-a17-p2272-k15155.html
http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/ryobi-ryobi-zauber-cf-g5-a17-p2272-k15155.html
Nfheavy - Profil | Út 24.1.2017 21:32:32
já 2 >> je mne celkem sumak jak u toho vypadam,hlavni je jak se mne s tim pracuje nic vic mne az tolik nezajima:-)
Njá 2 - Profil | Út 24.1.2017 21:24:51
fheavy >> Navíc se mi to zúžení kličky na CF nelíbilo. a není důležité co děláš, ale jak u toho vypadáš...
Nfheavy - Profil | Út 24.1.2017 21:23:35
já 2 >> jak rikam podivam a vidim,kratsi klicka potreba vic sily pri temer stejnem navi a prevodu.
Njá 2 - Profil | Út 24.1.2017 21:18:41
fheavy >> FD zrovna držím v ruce, právě ta klička to rozsekla a nemůžu si stěžovat
Npectak - Profil | Út 24.1.2017 21:18:12
FR3NK1 >> není zač ... jo, ve vidličkách to vypadá nejhezčeji , ale ... :)
Měl bych pro tebe takový tip ... kup si Gold Arca , je lepší než Zauber a pokud se spokojíš s tou (pro někoho nepochopitelnou kličkou, ale drží se to velmi dobře) kličkou, tak budeš mít praktickou a i karbonovou- hezkou kličku. Dají se sehnat ve výprodejích za o malinko větší peníze , než Zauber ... ale stojí to za to :)
Měl bych pro tebe takový tip ... kup si Gold Arca , je lepší než Zauber a pokud se spokojíš s tou (pro někoho nepochopitelnou kličkou, ale drží se to velmi dobře) kličkou, tak budeš mít praktickou a i karbonovou- hezkou kličku. Dají se sehnat ve výprodejích za o malinko větší peníze , než Zauber ... ale stojí to za to :)
Nfheavy - Profil | Út 24.1.2017 21:17:34
FR3NK1 >> polaci tam maji model CF 5,0:1 prevod karbon klicka cela vysroubvat a potom model FD ktery je skoro o100zt levnejsi a ma sklopnou klicku a prevod 5,1:1
Takze co z toho je lepsi to tezko posoudit,ale uz jen podle vzhledu se u te sklopne klicky zda delsi paka jak pise pectac,a to soudim jen podle ilustracniho fota v realu jsem je nemel:-)
Takze co z toho je lepsi to tezko posoudit,ale uz jen podle vzhledu se u te sklopne klicky zda delsi paka jak pise pectac,a to soudim jen podle ilustracniho fota v realu jsem je nemel:-)
Npectak - Profil | Út 24.1.2017 21:10:44
FR3NK1 >> mám zaubera s rychlesklopnou , normální sklápěcí (stříbrná) a tou karbonovou ... na té karbonové je nejmenší vůle , ale ten sklad je fakt na dvě věci :) zároveň ale není moc dlouhá, takže z té stříbrné šroubovací se přenáší síla lépe a ten navi působí silněji ... :)
Nfheavy - Profil | Út 24.1.2017 21:10:21
rájovec >> nic proti,az se nekde k nemu dostanu,milerad ti k tomu napisu svuj nazor i kdyz se za nejakeho specialistu nepovazuju,mam rad ruzne feeder pruty,prohlizel jsem si trabucca myslim v r.2015 v olomouci na vystave meli tam i heavy mrx a txl vcetne vetsiny vsech ostatnich modelu ale vazne bych si u trabucca heavy nevybral ,medium nebo light/kdyz si odmyslim ty napisy/tak asi jo,zrovna tak bych si ale nevybral cistokrevny heavy u shima.:-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
ÚtNFeederařina na řece 64304
ÚtNPickermánia-ultra light fishing 49055
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










