Naviják do 5000 na medium

Zdravím hledám feeder medium v této cenové relaci, dlouho jsem nechytal a vracím se k tomu a nevím co koupit. chodím na stojaté vody hlavně, ale i na řeku. z navijáku se mě líbila daiwa ninja 4000. dekuji
Autor diskuse: FR3NK1 - Profil , 22.1.2017 feeder - náčiní, doplňky

kubah - Profil | St 25.1.2017 17:41:03

skwor >> vím - právě, kromě té kličky

    skwor - Profil | St 25.1.2017 16:27:27

    pectak >> Já mimo vzhledu rozdíl mezi Goldem a tím CF zauberem taky nevidím. Dokonce kamarád, co kupoval tu CF bez sklopné kličky, se po tom tenkrát pídil nějak víc.

      skwor - Profil | St 25.1.2017 16:24:32

      kubah >> "Hlavní zdroj do ČR" to normálně vozil taky :) A kromě kličky je to úplně totéž, co máš Ty.

        kubah - Profil | St 25.1.2017 15:31:06

        pectak >> jen tak mimochodem, Zauber z mých fotek se prodával za 3.800Kč / kus, já je kupoval za 2.700Kč/ kus

          pectak - Profil | St 25.1.2017 14:51:56

          Pstruh27 >> O to jde ... ty ,,myslíš'' , že je lepší . Osobně jsem ty navijáky měl pěkných pár desítek hodin u vody a prostě nakonec v cenovce do 3 tisíc (což dřív Gold rozhodně nebyl , byl dražší než Zauber ... původně stál skoro o tisícovku víc, doporučenka byla někde okolo 3800,-) jsou to moji osobní vítězové a nic lepšího jsem zatím neměl.
          Jinak nápisy se mi neloupou ani na jednom Goldu, kdežto Redy a Blacky to měli dole poměrně rychle ... řekl bych kus od kusu. Ale i to na člověku určitě zanechá dojem z daného produktu.

            Pstruh27 - Profil | St 25.1.2017 7:39:51

            pectak >> Gold Arc mám .... tá klučka mi vôbec nevadí a po sezóne vláčky tomu navijáku nemám čo vytknúť (až na drobnosť - nápisy na cievkach nedržia a po krátkej dobe sa zošúpu). Inak Gold Arc som kúpil z "velkej ryby" za nejakých 82 Eur ....... Zauber je drahší a hoci ho ja osobne nemám (moji kamaráti majú Zaubery roky) ale myslím že je to predsa len o trošičku vyšší level ako ten Gold Arc.

              pectak - Profil | Út 24.1.2017 21:55:18

              kubah >> Já vím, že je to jedno ... ale prostě chci říct, že to , co jsem napsal je moje zkušenost, ne tlachy převzaté někde zde na Mrku ... prostě z nich je nejlepší dle mého Gold, kterých mám teď 7 kousků ... a neměnil bych za nic v té cenovce.

                kubah - Profil | Út 24.1.2017 21:53:34

                pectak >> no vidíš - já měl všechny co píšeš.

                Ale to je jedno.

                  pectak - Profil | Út 24.1.2017 21:53:24

                  kubah >> Měl jsem nové Zaubery, ty s černými/ zlatými cívkami ... a vyměnil je za Goldy ... nejsem hlupák , abych neviděl rozdíl mezi novým a starým Zauberem :)

                    pectak - Profil | Út 24.1.2017 21:52:39

                    kubah >> Neznám ty nové černé Zaubery L ... to je tak jediné, s kterými je nemůžu porovnat ... jinak jsem měl/ mám Black Arcy, Red Arcy, Blue Arcy, Gold Arcy, staré i novější Zaubery, Arcticu .. a všechny minimálně dva roky.

                      kubah - Profil | Út 24.1.2017 21:52:29

                      pectak >> jenže - ty máš starší Zaubery...

                        já 2 - Profil | Út 24.1.2017 21:50:55

                        kubah >> Kde se dá tenhle sehnat?

                          pectak - Profil | Út 24.1.2017 21:49:44

                          kubah >> Šířím zkušenost, na rozdíl od většiny lidí tady...

                            xDanielS - Profil | Út 24.1.2017 21:48:41

                            kubah >> A myslíš, že je dela Ryobi pro Spro? :-O

                              kubah - Profil | Út 24.1.2017 21:48:25

                              pectak >> je mi jedno kolik jich máš...

                                pectak - Profil | Út 24.1.2017 21:47:59

                                kubah >> Myslíš, že mám 4 navijáky? :D

                                  pectak - Profil | Út 24.1.2017 21:47:26

                                  já 2 >> Ano ... jen se mi nechtěly všechny sundávat z prutů ...

                                    kubah - Profil | Út 24.1.2017 21:45:12

                                    pectak >> Já mám tyto, druhý nejnovější model.

                                    Budou lepší, minimálně na stejné úrovní

                                    http://www.mrk.cz/Data/Pics/2016/260/1418487_04115.​jpg