- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prut na lehkou přívlač
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NTwen - Profil | Čt 8.12.2016 0:11:47
Njijin - Profil | Po 5.12.2016 8:54:49
NRadanK - Profil | Po 5.12.2016 8:10:31
FOX prut Ultron 2 Ultralight Spin 2,30m 1-8g sice cenove ho maš malinko nad 2500.
taky nad nim uvažuju
nebo Daiwa prut Exceler Ultra Light Jigger Spin 2,25m 1-9g
anebo favorite blue bird tam v zatiši taky by nebyl špatnej :D
Nskwor - Profil | Pá 2.12.2016 20:22:29
NButchi - Profil | St 30.11.2016 19:49:29
Já ho v ruce neměl, tak nemůžu soudit..
Třeba bude dobrej, ale ta rukojeť je odporná.
Nskwor - Profil | St 30.11.2016 19:38:56
Nkubas. - Profil | St 30.11.2016 19:10:39
Nkubas. - Profil | St 30.11.2016 18:27:05
Nminatrix - Profil | St 30.11.2016 18:25:00
Nkubas. - Profil | St 30.11.2016 18:22:12
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=657394&page=1
NButchi - Profil | St 30.11.2016 17:45:29
A to si vem, že můj nejpoužívanější prut je Black Hunter :D
NPobřežní candát - Profil | St 30.11.2016 17:40:30
Úplně nezatracuji.. než jsem koupil tak jsem měl v ruce obdobné gramáže od WFT (ten byl tedy hodně tvrdej), pak nějakej favorite o 1000,-Kč dražší vyšší řada a mitchela taky kolem 3000 litrů a poměr cena výkon z toho vyšel tenhle favorite. Sedl mi nejvíce, ale až ho zlomím tak jdu zase do Abu Garcia Venerate. Je to levný a když to nenamotám do lodního šroubu tak to svůj účel plní. Zlomit prut za litr a za 3000 je rozdíl.Pár prutů jsem v ruce držel a pokud to neni totál tyč k rajčatům nebo žvejka, tak nepoznám moc rozdíl.
NPaul van Drax - Profil | St 30.11.2016 16:44:38
http://ftfishing.cz/index.php?id_category=46&controller=category
Nskwor - Profil | St 30.11.2016 16:31:40
Nskwor - Profil | St 30.11.2016 16:07:53
NBacha - Profil | St 30.11.2016 15:30:50
Berkley Prut FireFlex Spin 2,4 m 5-20 g
Nrybomil - Profil | St 30.11.2016 15:20:39
bylo jedno autíčko,
zářilo jak sluníčko ,
ve světě žádnej hit,
byl to českej Favorit
takový ty názvy favorit, superb , excelence aj. jsou mi vždycky podezřelý
Nzufo - Profil | St 30.11.2016 15:14:16
NPobřežní candát - Profil | St 30.11.2016 14:13:13
NButchi - Profil | Út 29.11.2016 21:08:38
Nahradit ten prut nelze..
Ale už mám Avida 296 do 17g..
Sice není tak rychlej, ale s gumama cca 8cm a hlavou 10g tu práci udělá taky...
Dál uvidíme, až mi na něj vezme sumec - což je víceméně nevyhnutelné :-))))
Nskwor - Profil | Út 29.11.2016 19:50:44
NEsox - Profil | Út 29.11.2016 19:44:34
Za sebe doporučuji na Major Craft mrknout.
Nmilanpindryc - Profil | Út 29.11.2016 19:29:11
NTomas Krlin - Profil | Út 29.11.2016 18:07:55
Tam ta horni polovina je jakoby pocitove cela stejne tuha, respektive mekka, proste zvlastni... spis neco jako feederova spicka a pak zbytek prutu :D tezko se to popisuje, to se musi zazit.
Ncechura09 - Profil | Út 29.11.2016 16:58:52
.......Prut ma zvlastni akci, kdy prvni prvni polovina se ti ohyba pomalu i silou vule......
Říká se tomu Tome ˇProgresivní akce, u dnešních prutů je to vcelku běžná věc. :o)
Nskwor - Profil | Út 29.11.2016 16:10:14
Z levnější cenové relace se mi moc líbí Favorite balance.
Nrybomil - Profil | Út 29.11.2016 15:36:15
Nrybomil - Profil | Út 29.11.2016 15:28:51
ale podle vkusu každého soudruha
x
x
X
jsem skoro i až zapřisáhlej antidragonista...... tedy od doby kdy z blanků " XY " přešli na Toraye, to mě nakrkli převelice
jako zlatý časy prvních drakoušů :o)
NTomas Krlin - Profil | Út 29.11.2016 15:20:03
Nmarw_84 - Profil | Út 29.11.2016 15:16:35
NTomas Krlin - Profil | Út 29.11.2016 15:10:19
Prut ma zvlastni akci, kdy prvni prvni polovina se ti ohyba pomalu i silou vule a ten zbytek pak postupne pod tlakem...
Kazdopadne 40 tesco dravec v nejlepsi kondici ti to pri vypadu ohne az po rukojet, ani nevis jak, je to prijemny prut...
Navic ma dost dobry ocka, jsou veliky tak akorat, takze ten prut hazi relativne daleko...
Ja bych mu dal hodnoceni 3 z 5ti, kdybych neresil tolik design a par dalsich specifik mozna bych zkousel hledat dal...
Nmarw_84 - Profil | Út 29.11.2016 15:05:40
NTomas Krlin - Profil | Út 29.11.2016 14:58:02
Jinak na 2.4m jsem chytal hodne se sbirem 5-6g + woby do 4cm a 5g a v klidu, samostatne woby ideal do 6g potapive, 8g s klasickou neagresivni akci, gumy neresim..
Ja jsem si k nim ted koupil Savage Gear Black Savage 1.98m 2-7g a 2.28m 5-20g a ty se drzi o hodne lepe, maji trochu jinou akci, s jemnejsi spickou a tvrdsim spodkem a haze se s nimi lepe, ale zase bych rekl, ze Addictiony maji o hodnecitlivejsi blank...
Malo kterej prut je dobry po vsech strankach a je lepsi vedet i o tech spatnych, nez ho koupis, tak je sem radeji pisu...
Nmilanpindryc - Profil | Po 28.11.2016 18:19:18
NPstruh27 - Profil | Čt 24.11.2016 17:28:06
NButchi - Profil | Čt 24.11.2016 16:57:50
:D To je dobrej nápad, objednám co nejdřív. Díky za tip :D
A už to tady Alexovi nebudu zasírat, ať mu taky někdo poradí ten prut :-)))
Nsvaro - Profil | Čt 24.11.2016 16:32:09
http://www.ebay.com/itm/NEW-HOME-GARDEN-STONE-HANDS-UP-BUDDHA-BESPOKE-GARDEN-ORNAMENTS-/251565034207?hash=item3a9271cadf:g:zjAAAOSwhh5TpCuP
len odvŕtaš tie dve gule, čo má v rukách a máš držiak ako vyšitý :D
NButchi - Profil | Čt 24.11.2016 16:17:01
To by vypadalo asi o dost divněji, než prut v rámečku.
KDyby ke mně někdo nedejbože přišel, myslel by si o mě, že jsem magor.
Máte v tom Maďarsku divny zvyky :D
NP!F - Profil | Čt 24.11.2016 16:14:38
NButchi - Profil | Čt 24.11.2016 16:13:22
To by možná taky šlo, ale nevím, kam bych ju doma dal.
NP!F - Profil | Čt 24.11.2016 16:12:50
NButchi - Profil | Čt 24.11.2016 15:50:17
Jo, to je potřeba okmažitě reklamovat..
Mně se naštěstí nic podobného nestalo..
O srdcovkách mi ani nemluv, povedlo se mi zlomit destinku a náhradní špic už nejspíš nebude.
Takže sháním rámeček, nebo malej oltář, kam ten prut dám :-)))
NPalusko - Profil | Čt 24.11.2016 15:44:34
Inak rada GS je spickova...ak clovek znesie to sedlo.
Npetrikveprik - Profil | Čt 24.11.2016 15:41:23
NButchi - Profil | Čt 24.11.2016 12:44:03
Jo, proč ne.
Chtěl univerzál, bohužel nenapsal kde a na jaké nástrahy bude chytat...
Každopádně je celá ta řada povedená, pokud někomu nevadí absence korku...
Npetrikveprik - Profil | Čt 24.11.2016 12:01:21
NSizla - Profil | Čt 24.11.2016 12:00:04
Mám Black Bulla 210cm 2-12g nechytaný s obalem, nechám za 1100,-
NButchi - Profil | Čt 24.11.2016 10:50:37
Když si trochu připlatíš...
NDžoncek - Profil | Čt 24.11.2016 10:24:56
NPalusko - Profil | Čt 24.11.2016 9:50:52
Este by sa dalo vybrat nieco z dragonov alebo northstream/nordicstage.
Nsemi5 - Profil | Čt 24.11.2016 6:57:21
Kde to žije - dravci
7:44NBurza na přívlačové nástrahy 33417
4:21NÚhoří sezona 2012 10519
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













