Prut na lehkou přívlač

Petrův zdar, potřeboval bych poradit s výběrem prutu pro lehkou přívlač. Měl by to bejt univerzál na malé woblery, rotačky i gumy. Délka 2,2-2.4 řek bych tak 3 až 15g bez vlepené špičky. Cenově tak +- 2500. Cílová ryba okoun, pstruh, tloušť. Docela se mě líbí iron-claw lovec rapy 2,4m-3-12g nebo okuma rtx spin 2,34m-4-14g. Dik za rady Alex
Autor diskuse: Alex dvaka - Profil , 24.11.2016 dravci - náčiní, doplňky

milanpindryc - Profil | Po 28.11.2016 18:19:18

Mrkni na Spro Addiction Micro Bait Special 2,18m, pokud ti nevadi delene sedlo tak je to pecka. Nejak dramaticky se to nelisi od Destrady co stoji 8 000

    Pstruh27 - Profil | Čt 24.11.2016 17:28:06

    semi5 >> ano tie Professionaly su velmi slusne prutiky. Ja mam v 1-5 g a kamos ma 2- 10 g a tiez si pochvaluje.

      Butchi - Profil | Čt 24.11.2016 16:57:50

      svaro >>
      :D To je dobrej nápad, objednám co nejdřív. Díky za tip :D

      A už to tady Alexovi nebudu zasírat, ať mu taky někdo poradí ten prut :-)))

        svaro - Profil | Čt 24.11.2016 16:32:09

        Butchi >> a čo tak niečo takéto?
        http://www.ebay.com/itm/NEW-HOME-GARDEN-STONE-HANDS​-UP-BUDDHA-BESPOKE-GARDEN-ORNAMENTS-/251565034207?h​ash=item3a9271cadf:g:zjAAAOSwhh5TpCuP
        len odvŕtaš tie dve gule, čo má v rukách a máš držiak ako vyšitý :D

          Butchi - Profil | Čt 24.11.2016 16:17:01

          P!F >>
          To by vypadalo asi o dost divněji, než prut v rámečku.
          KDyby ke mně někdo nedejbože přišel, myslel by si o mě, že jsem magor.

          Máte v tom Maďarsku divny zvyky :D

            P!F - Profil | Čt 24.11.2016 16:14:38

            Butchi >> normálne do krematoria, popol do malej urny na čestné miesto na poličke.

              Butchi - Profil | Čt 24.11.2016 16:13:22

              P!F >>
              To by možná taky šlo, ale nevím, kam bych ju doma dal.

                P!F - Profil | Čt 24.11.2016 16:12:50

                Butchi >> detskú rakvu? Pochovať prút môže byť na mrku hodne cool, možno zalozis nové tentonc, trendy.

                  Butchi - Profil | Čt 24.11.2016 15:50:17

                  eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 24.11.2016 15:41:23 >>
                  Jo, to je potřeba okmažitě reklamovat..
                  Mně se naštěstí nic podobného nestalo..

                  O srdcovkách mi ani nemluv, povedlo se mi zlomit destinku a náhradní špic už nejspíš nebude.
                  Takže sháním rámeček, nebo malej oltář, kam ten prut dám :-)))

                    Palusko - Profil | Čt 24.11.2016 15:44:34

                    eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 24.11.2016 15:41:23 >> To iste sa raz stalo aj mne, ale s inym prutom, nastastie som to vyreklamoval... odvtedy to vzdy sledujem :)
                    Inak rada GS je spickova...ak clovek znesie to sedlo.

                      petrikveprik - Profil | Čt 24.11.2016 15:41:23

                      Butchi >> máš recht, souhlas. Jsou to docela povedené klacíky, akorát je třeba si dát pozor na detaily... já si blbec kdysi koupil jeden, vyzkoušel jsem si všechno a nedal pozor na symetrii prutu a přehlédl jsem, že když do sedla nasadíš naviják, není cívka uplně symetricky s prvním očkem. Jde to trochu šejdrem. Ono to ty hody a zdolávačku vzhledem k páteři prutu asi zásadně neovlivní, ale prut je pro mě srdcovka a trochu mě to štve.

                        Butchi - Profil | Čt 24.11.2016 12:44:03

                        eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 24.11.2016 12:01:21 >>
                        Jo, proč ne.
                        Chtěl univerzál, bohužel nenapsal kde a na jaké nástrahy bude chytat...

                        Každopádně je celá ta řada povedená, pokud někomu nevadí absence korku...

                          petrikveprik - Profil | Čt 24.11.2016 12:01:21

                          Butchi >> na tento účel bych bral od guidu dancera..

                            Sizla - Profil | Čt 24.11.2016 12:00:04

                            http://www.uhabakuka.cz/index.php?ma=artdet&de=8062​

                            Mám Black Bulla 210cm 2-12g nechytaný s obalem, nechám za 1100,-

                              Džoncek - Profil | Čt 24.11.2016 10:24:56

                              Za mne Cormoran Black Bull LRS Light Spin 2,10m. 2-21g. Mám ho od začátku roku a jsem spokojen, cílová ryba okoun, pstruh, tloušť. Ale překvapil u sumce cca 120cm který vzal malou rotačku :) A za 2500 ho máš i s navijákem stojí kolem 1400cca

                                Špráchys - Profil | Čt 24.11.2016 10:19:54

                                Udělej si výlet do Dubče a určitě si něco vybereš ;-)

                                  Palusko - Profil | Čt 24.11.2016 9:50:52

                                  Tamtie zahod, favorite professional aj za mna, tak 10g, su trochu tvrdsie, ak na rieku tak do 14g.
                                  Este by sa dalo vybrat nieco z dragonov alebo northstream/nordicstage.

                                    semi5 - Profil | Čt 24.11.2016 6:57:21

                                    Alex dvaka - >> ahoj mám favorite profesional a mohl by to být optimální proutek. chytám na něj woblery a gumy a spokojenost. Blue bird je s vlepenou špičkou.

                                      Kolouš - Profil | Čt 24.11.2016 6:52:02

                                      Za sebe doporučuji zn.Favorite měl jsem od nich Blue bird,Profesional a ted mám Skyline (cenově jinde) ale ty prvni dva v tvé cenové super...zkus se podívat.