- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak nejlépe vést nástrahy. Na štiky,candáty a okouny.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
26x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Jižan - Profil | Út 29.11.2016 21:19:46
Jižan - Profil | Út 29.11.2016 21:11:38
cechura09 - Profil | Út 29.11.2016 17:31:46
Po povodních byla Dyje plná ryb, i dravců. Kamarád vedl Woba, jel mu za ním velkej candát. ve vodě nevzal, wobler byl vytaženj na písčinu dobře 40 cm za hranici vody, candoš si ho sebral ze břehu...
Vláčeli jsme několik hodin z lodi woby na volné vodě, dosud celkem bez záběru. Pak se kolegovi po náhozu zašmodrchal vlasec a než to rozpletl, najeli jsme na tu šňůru i s lodí s motorem. Aby jsme zbytečně nenamotali silon na motor, stahoval to Petr ručně. Co čert nechtěl, vzal to candát, nebyl seklej, spadl u lodi.
Při trolingu na duháky na Maře, bylo vždy víc záběrů když se veslovalo, jako když se jelo na motor.
Mnohokrát se ná při lovu okounů stalo, že při vedení twistera okouni neútočili, stačilo ho ale položit na dno, někdy i na dost dlouho a vzal si to....
záběrů všech dravců s nástrahou na délku prutu od špice jsem měl už tolik, že to přisuzuji potřebě dravce na nabídnuté šidítko nějak zareagovat. Velká část záběrů nakrátko nebyla proměněna, domnívám se, že do nástrahy dravec praští bez potřeby nebo rozhodnutí ji sežrat...
nofish - Profil | Út 29.11.2016 17:22:43
S&F - pescador - Profil | Po 28.11.2016 21:51:53
Ono každý den to může být jinak. Chytat stejným stylem celičký rok a myslet si,že furt bude posvícení nejde a navíc třeba ještě na stejném místě. To víš moc dobře sám.
nofish - Profil | Po 28.11.2016 21:45:00
Jaká je správná prezentace nástrahy? Proč mi v neděli okouni nežrali malé gumy na lehké hlavě, ale větší na těžké chtěli? Nebude to tím, že ta guma nedělá při skákání v díře tak velké skoky a oni byli líní se zvednout víc ode dna?
Teorií, jak vodit nástrahy jsou hromady... ale ať mi někdo ukáže že zachytá, kamkoli přjde.... Já taky vím, o fleku kde má smysl skákat po dně ve 20-25m hloubce v červenci a když to něco sežere, bude to velké, ale dá se to brát obecně? Fakt by mě zajímalo, co je správná prezentace nástrahy... podle mě náhoda, že člověk přijde na to, jak to zrovna žerou nejlépe. Pak jim řeskočí a po obědě už se jim to zas nelíbí.
Monot - Profil | Po 28.11.2016 21:34:55
S&F - pescador - Profil | Po 28.11.2016 21:30:20
Monot - Profil | Po 28.11.2016 21:27:41
S&F - pescador - Profil | Po 28.11.2016 21:24:28
Candát za tím jel ... bůh ví jak dlouho.Dráždilo jej to ale něco mu neklapalo ... ta změna bylo to jej vyprovokovalo.
S&F - pescador - Profil | Po 28.11.2016 21:21:44
Monot - Profil | Po 28.11.2016 21:17:20
nofish - Profil | Po 28.11.2016 21:16:31
Chytám na tak debilních místech, kde o kamarád třeba chytá kapry. Prostě každý metr, každá vteřina, co té rybě dáš, je průser. Jeden flek je přes skálu, další vytěžený mladý les kde zůstaly pařezy.
nofish - Profil | Po 28.11.2016 21:12:27
S&F - pescador - Profil | Po 28.11.2016 21:10:21
S&F - pescador - Profil | Po 28.11.2016 21:08:18
nofish - Profil | Po 28.11.2016 21:08:08
Monot - Profil | Po 28.11.2016 21:05:07
otoš - Profil | Po 28.11.2016 20:49:07
Pe-pig - Profil | Po 28.11.2016 20:48:48
nofish - Profil | Po 28.11.2016 20:42:44
Pe-pig - Profil | Po 28.11.2016 20:37:00
nofish - Profil | Po 28.11.2016 20:26:38
otoš - Profil | Po 28.11.2016 20:13:29
Tak hele, před vláčkou musíš na sobě trochu zamakat v posilovně. Dobré je i porýt zahradu a pak hned běžet k vodě. Sám pocítíš takové chvění v rukách od předešlé námahy....A to je to pravé ořechové na přívlač s gumovou nástrahou. Pokud bude chladno a bude foukat severák, tak se svleč do trenek a to je již TOP kombinace pro vláčení s gumovou nástrahou. Budou se ti klepat jak ruce, tak i celé tělo. Jedině tak nachytáš spousty ryb.
nofish - Profil | Po 28.11.2016 19:29:29
kubas. - Profil | Po 28.11.2016 17:13:57
Matěj sumčík - Profil | Po 28.11.2016 15:56:02
Červené karty: Palusko
Čtenáři této diskuse také sledují
Výroba woblerů31008
Burza na přívlačové nástrahy33421
Fotky ryb pouze na přívlač107199
Lov na vyvěšenou - nové téma4050
Privlac s multiplikatorom31598
Výroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Pruty Hearty Rise514
Kayakfishing a kajakorybaření20685
Vláčenie z člnu27208
Prívlačové prúty G.Loomis1240
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 21.2 °C | 46 cm | 0.12 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 84 cm | ||
| Praha - Na Františku (Vltava) | 246 cm |
Kde to žije - dravci
7:44Burza na přívlačové nástrahy 33422
4:21Úhoří sezona 2012 10519
PáFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











