- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják na picker 270/40gr
chcu jen to nej :DDD
Na penězách mi nezáleží, prostě kvalitku s přední brzdou.
vaše doporučení, velikost navi, fotky
předem všem děkuji
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NBacha - Profil | Pá 4.11.2016 22:02:04
Nladan1303 - Profil | Pá 4.11.2016 0:57:57
NKarlosCarp - Profil | Čt 3.11.2016 21:03:39
ale myslím že toto je přesně to z čeho budu vybírat, ale je to sakra těžká volba:DDD
NK-FT - Profil | Čt 3.11.2016 20:51:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
čemu dát přednost, osvědčenému Rareniu, nebo novince a kráse v podobě Stradicu a nebo kouknout na finance a zvolit Nasci? hmmmm
NVrbis1 - Profil | Čt 3.11.2016 20:41:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nfheavy - Profil | Čt 3.11.2016 20:32:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Brzdu mam u neho kratsi a lepsi diky vymene podlozek v civce,cena je o min.2000 vic nez u nasci,minuly tyden jsem tady/nebo v podobne diskuzi/daval fotky obou na vaze.
NK-FT - Profil | Čt 3.11.2016 10:04:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jinak jo, pěkná mašinka ten design hodně přebíjí ostatní faktory, je to krasavec ale....
NK-FT - Profil | Čt 3.11.2016 7:15:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
zpětný chod myslím že nemá, Shimo to začlo teď docela zavádět u převodu hagane, tím že tam zpětný chod není, se eliminují vůle, nové Nasci také nemá zpětný chod, docílí se tím velmi hladkého navíjení a mezi námi, kolikrát ten zpěťák u vody použiješ? je to věc návyku, někoumu to va a někomu ne, je pravdou že někteří zpětným chodem např. povolují délku vlasce při náhouzu, když mají třeba zátěž ,krmítko, či třpytku blízko špičky prutu, protože tahání přes brzdu ti ten vlasec kroutí, nebo je jim nepříjemný cvrček navi, ale jiní zase přes správně seštelovanou brzdu prostě popotahnou a nic se vlasci nestane, někteří dokonce přez zpětný chod povolují rybě při zdolávačce, za mně zpětný chod je zbytečný, sice ho také někdy použiju, ale to je fakt minimálně, ani nevím kdy naposledy-:)))
Zpěťák ti dokonce někdy může způsobit nemilé komplikace, už jsem viděl při závodech, jak si do zpěťáku kolega nevědomky břinknul a co se stalo při záseku, to asi víš sám:::
takže nejsem si jist, ale myslím že je to jak u Nasci, zpěťák tam není...
Jinak ten navi je top!!!!!!!
NPalusko - Profil | St 2.11.2016 21:50:52
NPalusko - Profil | St 2.11.2016 21:48:52
Nfheavy - Profil | St 2.11.2016 17:14:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Takze nejlepe nekdo kdo ho vlastni,proto jsem psal pis o rareniu ktere mam,o stradicu pouze okrajove,mel by byt ieste o chlup lepsi /teoreticky/.sorry
Edit:mam stradica /dokonce 2/ale starsi s boovkou,uplne jiny modely s kterejma to absolutne nejde
porovnavat.
NKarlosCarp - Profil | St 2.11.2016 17:08:12
kolik otoček z uplně povoleno do uplně na krev
Stradic zpetny chod - má, nemá?
klika, je klasicky sklopna tzn. Povolit matici naproti a pak zklopit?
2500 a 3000 je rozdíl jen v cívce,? tzn. tělo stejné a u jednoho z modelů mělčí cívka?
Nfheavy - Profil | St 2.11.2016 16:57:12
NPalusko - Profil | St 2.11.2016 8:50:01
A rarenium 3000 ma teda urcite vecsiu cievku ako stradic 2500 aj rozmerovo nie len kapacitne.
NKarlosCarp - Profil | Út 1.11.2016 22:52:05
NKarlosCarp - Profil | Út 1.11.2016 22:25:15
NVrbis1 - Profil | Út 1.11.2016 21:18:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NKarlosCarp - Profil | Út 1.11.2016 20:47:46
Nfheavy - Profil | Út 1.11.2016 20:43:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Stradica mam strsiho pouze levnejsi model s bojovkou a rychlym prevodem,ten na feeder ne,
Ale ten co mas na odkaze ten je perfekt.
NKarlosCarp - Profil | Út 1.11.2016 20:40:29
viz minulý příspěvek.... díkes..
Nfheavy - Profil | Út 1.11.2016 20:29:55
O rareniu sem ti tady psal uz vicekrat,vis jak se to rika chytremu napovez a hloupeho ....:-)
NK-FT - Profil | Út 1.11.2016 20:11:43
trochu jsi přidvrdil -:)))))
NKarlosCarp - Profil | Út 1.11.2016 20:06:36
máte někdo zkušenosti s těmito navi a jaké jsou rozdíly ve vel. 2500 a 3000, stejné tělo a parametry jen mělčí cívka a knobka?
díky....
NTomas Krlin - Profil | Út 1.11.2016 14:15:17
Kazdopadne i ty Daiwy nebo Ryobi jsou velice dobre navijaky.
NKarlosCarp - Profil | Út 1.11.2016 13:25:28
NPalusko - Profil | Út 1.11.2016 10:52:21
NBacha - Profil | Po 31.10.2016 23:00:13
NK-FT - Profil | Po 31.10.2016 22:45:59
Nfheavy - Profil | Po 31.10.2016 22:42:32
NColasrumem - Profil | Po 31.10.2016 22:33:22
NColasrumem - Profil | Po 31.10.2016 22:30:33
Nfheavy - Profil | Po 31.10.2016 22:30:26
mam taky jedny akorat pro jinou kategorii/heavy a xh/.
Ja jsem to nejak driv neuprednostnoval,a najenou jsem si vsiml ze mam skoro samy shima aniz bych driv nad tim nejak premyslel,bral jsem to automaticky kdyz navi tak shimo,ted uz zacinam vahat ale i tak to nejde zmenit razantne,je to navyk:-)
NBacha - Profil | Po 31.10.2016 22:28:53
NBacha - Profil | Po 31.10.2016 22:27:14
NColasrumem - Profil | Po 31.10.2016 22:27:13
NColasrumem - Profil | Po 31.10.2016 22:22:10
NColasrumem - Profil | Po 31.10.2016 22:18:51
Nfheavy - Profil | Po 31.10.2016 22:18:03
NBacha - Profil | Po 31.10.2016 22:14:33
NColasrumem - Profil | Po 31.10.2016 22:06:28
NKarlosCarp - Profil | Po 31.10.2016 21:55:48
NBacha - Profil | Po 31.10.2016 21:41:16
Toto mám na MRX bomb 300cm a funguje to. Neříkám, že není kvalitnější, ale zrovna na picker to není třeba přehánět. A tento je i hezký. Abych byl objektivní, neseženeš nc.
NBacha - Profil | Po 31.10.2016 21:29:21
Nsmidykilla - Profil | Po 31.10.2016 20:57:29
Nsven - Profil | Po 31.10.2016 11:47:50
O jedné 240 bych věděl .
NKarlosCarp - Profil | Ne 30.10.2016 19:16:41
NK-FT - Profil | Ne 30.10.2016 19:05:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Koukám že zatím žádné další tipy -:)))))) ty Freamse mám odzkoušené více jak jednu sezonu a jsou to za ty penízky dost dobrý navi, myslím, že na těch pickerech vydrží hodně dlouho-:))) a tu předovku maj luxusní, delší ale krásně jemnou - lahoda....
Nfheavy - Profil | Ne 30.10.2016 16:47:30
Nevis o nekom?
Edit: myslim to vazne mam jeden 240 a potrebuju jeste jeden n pletenku,zkousel jsem to na 10ft prestonu mini,ale ten je na to jeste tuzsi /moc kope/ten nexave je akorat.
Nfheavy - Profil | Ne 30.10.2016 16:43:54
Nskwor - Profil | Ne 30.10.2016 12:44:36
NKarlosCarp - Profil | Ne 30.10.2016 12:17:54
Abych se přiznal, tak zatím je to favorit, včera jsem byl dokonce rozhodnut že vítěz, ale zatím mi to nedá, ještě třeba někdo s něčím vyrukuje:OOO
Každopádně, měl jsem ho v ruce a pěknej kocourek, akorát mi tak nějak chybí názory aspoň po sezoně či dvouch...
Zkusím ještě více selectovat, vel max. 2500, přední brzda, klička po povolení protější matice sklopná, váha ideálně 250g max 280g, převod max do 5:1, pokud možno mělká cívka.... cena do 5-6 tis. strop
Nsven - Profil | Ne 30.10.2016 11:49:16
Znám člověka, který když ho budou mít v jednom krámě za 18 a v druhým za 30, neomylně bere ten dražší...:-)
Vyndá ho jednou za rok na závody a nezapomene nikomu sdělit kolik stál :-))
Dře jako vůl aby pak peníz vždy nasypal nějakému šmejdovi.. třeba i podomnímu..
Ale pššt, kamarádi se nemají pomlouvat. I když pomluva to není, bo mu to říkám furt... nakonec je to jeho věc ...
NK-FT - Profil | Ne 30.10.2016 11:24:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NxDanielS - Profil | Ne 30.10.2016 11:22:36
Nfheavy - Profil | Ne 30.10.2016 11:21:16
Nfheavy - Profil | Ne 30.10.2016 11:19:53
Nfheavy - Profil | Ne 30.10.2016 11:18:46
NxDanielS - Profil | Ne 30.10.2016 11:17:12
Nfheavy - Profil | Ne 30.10.2016 11:14:07
Edit: slinty..slinty ..aúú ..)))
NxDanielS - Profil | Ne 30.10.2016 10:52:31
NKarlosCarp - Profil | Ne 30.10.2016 10:43:03
Nkubah - Profil | Ne 30.10.2016 10:39:38
Nkubah - Profil | Ne 30.10.2016 10:38:25
NK-FT - Profil | Ne 30.10.2016 10:36:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nfheavy - Profil | Ne 30.10.2016 10:24:59
Kde to žije - feeder
PoNFeederařina na řece 64302
PoNPickermánia-ultra light fishing 49047
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
ÚtNDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...



















