- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják na feeder s přední rychlobrzdou
Zdravím Vás pánové,
chci si pořídit nové feedery a potřebuji je osadit nějakými menšími navijáky s přední brzdou (rychlobrzdou) jako má třeba tica galant nebo daiwa to nazývá QD brzda, pokud se nemýlím. Chci takové navijáky s tuto brzdou protože mám navi s tímto systémem na kaprových prutech a sedí mi to a docela jsem si na to zvyknul.
Můžete mi prosím poradit nějaké navijáky na feedery které tento systém brzdy mají, díval jsem se na internetu a moc jsem tam toho v menších velikostech na feedery nenašel.
moc dík za rady.
chci si pořídit nové feedery a potřebuji je osadit nějakými menšími navijáky s přední brzdou (rychlobrzdou) jako má třeba tica galant nebo daiwa to nazývá QD brzda, pokud se nemýlím. Chci takové navijáky s tuto brzdou protože mám navi s tímto systémem na kaprových prutech a sedí mi to a docela jsem si na to zvyknul.
Můžete mi prosím poradit nějaké navijáky na feedery které tento systém brzdy mají, díval jsem se na internetu a moc jsem tam toho v menších velikostech na feedery nenašel.
moc dík za rady.
Autor diskuse: korpss - Profil , 23.10.2016 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
26x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nel.ou - Profil | Ne 11.12.2016 20:15:16
Penn 5000 Battle II na Sportexu exclusive médium. Je nový, motal dva dny :) Ale návin v pohodě, brzda na jednu otočku, převod vyšší 5,6 : 1. Váha cca půl kila, což osobně mám rád, vyváží prut pěkně do ruky a ten pak nepadá na špičku a neunavuje předloktí. Jak bude šlapat dál je otázka, nicméně navi je stavěn na těžkou i mořskou přívlač, tak obavy nemám. Působí velmi bytelně.
Nfheavy - Profil | So 3.12.2016 5:36:02
trefcz >> nejsme novinari,jenom tady kecame z hladu kdyz mrzne:-)
Nfheavy - Profil | Pá 2.12.2016 20:11:18
nekut >> nic proti tobe nemam,ani mne nijak nevytacis,jenom jsem napsal jak to myslim,horsi je kdyz to nekdo spatne pochopi,ja jsem s feederem zacinal to uz je pomalu 12-15 let a to jsem neznal zadnej mrk a malokdo/spis skoro nikdo/v okoli tenhle zpusob neznal,takze jsem
Zazil ruzne pruty,navijaky,navazce a proste bylo toho moc,nejak jsem se vyvijel a ktem sestavam co mam dnes jsem dospel ani ne diky penezum,ale hlavne kvuli tomu ze jsem chtel fakt neco peknyho a hlavne ucelovyho abych z toho cemu se venuju mel radost,a dopral si i komfort,lehky a kvalitni udice,
k tomu vhodny navijaky,no a potom se nediv ze to nevozim navazany,takovymu tournamentu bych to nemohl udelat s myslim ze mozna ani ty ne:-) no nebudu to tady dal rozebirat,mohl bych tady o feederu napsat roman.:-)
Zazil ruzne pruty,navijaky,navazce a proste bylo toho moc,nejak jsem se vyvijel a ktem sestavam co mam dnes jsem dospel ani ne diky penezum,ale hlavne kvuli tomu ze jsem chtel fakt neco peknyho a hlavne ucelovyho abych z toho cemu se venuju mel radost,a dopral si i komfort,lehky a kvalitni udice,
k tomu vhodny navijaky,no a potom se nediv ze to nevozim navazany,takovymu tournamentu bych to nemohl udelat s myslim ze mozna ani ty ne:-) no nebudu to tady dal rozebirat,mohl bych tady o feederu napsat roman.:-)
Nnekut - Profil | Pá 2.12.2016 19:52:50
fheavy >> Klídek, já tě zcela jistě nechci vytáčet do běla, něco na tom jako vždy je, já mám bratra, naštěstí na net nechodí, to je povoláním nástrojař, ty víš co to je, když vidím jeho vybavení - vidličky, pruty, podběrák, tak bych brečel. Ne že by na to neměl. Ale zase by nikoho nepřehazoval, pípáky nemá, nějaký čas chodil na ryby s MP3kou, tak jsem mu promluvil do duše,a zdá se že úspěšně.
Nfheavy - Profil | Pá 2.12.2016 19:37:13
nekut >> jeste dodatek ,znam za ty roky odobne hodne rybaru z okoli
ktei jsou docela bohati lide,ale v rybarine zamrzli pred lety a investovat o korunu vic to ano ,a ne malo ale na ryby choi ze 100 letejma teleskopama ,to by mne az tak nevadilo,ale kdyz si na 1ha rybnicku zapnou pipaky,pusti radio a zacnou moudrit o tom jak se chytaji ryby a jak je to drahy atd.
Tak to odchazim od vody abych u toho nebyl,to se proste neda,nedavno jsem to zazil a utekl jsem pryc kdyz jsem byl temihle lidmy oblezen ,nekolikrat prehozen a vytocenej do bela.
ktei jsou docela bohati lide,ale v rybarine zamrzli pred lety a investovat o korunu vic to ano ,a ne malo ale na ryby choi ze 100 letejma teleskopama ,to by mne az tak nevadilo,ale kdyz si na 1ha rybnicku zapnou pipaky,pusti radio a zacnou moudrit o tom jak se chytaji ryby a jak je to drahy atd.
Tak to odchazim od vody abych u toho nebyl,to se proste neda,nedavno jsem to zazil a utekl jsem pryc kdyz jsem byl temihle lidmy oblezen ,nekolikrat prehozen a vytocenej do bela.
Nfheavy - Profil | Pá 2.12.2016 19:29:59
nekut >> takhle jsem to absolutne nemyslel,nekolikrat jsem tady psal ze chodim s boat feedery za 1300 k nim slammery v akci za 2 litry a chytam to stejny co s 10× drazsi sestavou a to doslova,jestli si to ovsem nekdo bere osobne tak to sorry ,ja jsem treba te nej.feedrove vybave obetoval asi 5 kvalitnich feederu + 3 navijaky a uspory k vanocum,neprisel jsem k tomu jako
bohatej clovek kterej si to koupil z platu jako rohliky v krame,
A kdyz pisu o vyvazene sestave tak to automaticky neznamena ze to musi stat majlant,i kdyz je to
za relativne par korun tak by to melo mit hlavu a patu ,jestli myslis ze jsem nekomu poradil neco blbe tak to klidne napis,ja nejsu neomylnej ale pisu z realnyho chytani a vychazim
ze svych zkusenosti i chyb.
bohatej clovek kterej si to koupil z platu jako rohliky v krame,
A kdyz pisu o vyvazene sestave tak to automaticky neznamena ze to musi stat majlant,i kdyz je to
za relativne par korun tak by to melo mit hlavu a patu ,jestli myslis ze jsem nekomu poradil neco blbe tak to klidne napis,ja nejsu neomylnej ale pisu z realnyho chytani a vychazim
ze svych zkusenosti i chyb.
Nnekut - Profil | Pá 2.12.2016 19:15:36
fheavy >> Může být, ale zase se tady objevují zvláště poslední dobou dobré rady a doporučení na sestavy, které mohou být pro spoustu lidí snažících se zde nabýt nějaká moudra, buď proto, že love nemají, nechtějí nebo nemůžou pustit, z říše snů. ( ty sestavy) Dokonce to v nich může vyvolávat i pocit méněcennosti, nebo nedej bože to, že s levnější sestavou, nebo dokonce nevyváženou, si nemůžou dobře zachytat, to je jít od vody spokojeni. Mnoho i úspěšných závodníků tady uvedlo, že i s nižší střední třídou se dá dobře, ke spokojenosti lofce, zachytat. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Ndespo - Profil | Pá 2.12.2016 19:14:16
fheavy >> to ja viem...ja to mám na stojáky a hlavne na amure...moja oblubena rybka. Zdolávačka v parabole ach jaj no niečo úžasné...
Nfheavy - Profil | Pá 2.12.2016 19:10:50
despo >> mel jsem asi rict spis netrefil,:-) tvoje heavy feederova sestava je treba proti te moji na reku spis jako light :-)
Edit: hodne zalezi na vode kde chytas,nekde je to ok ale u mne by to bylo malo,ne navijak ale prut.
Edit: hodne zalezi na vode kde chytas,nekde je to ok ale u mne by to bylo malo,ne navijak ale prut.
Ndespo - Profil | Pá 2.12.2016 19:06:48
fheavy >> To ja viem....na tých správnych
Edit: ale si ako prvý odhalil podstatu toho navi....presne ako som predpokladal...klobuk dolu mistře
Edit: ale si ako prvý odhalil podstatu toho navi....presne ako som predpokladal...klobuk dolu mistře
Nfheavy - Profil | Pá 2.12.2016 18:59:14
despo >> akorat to jaks rikal o tech velkych rybach tak ses zrovna trefil na ty spravny lidi :-) :-)
Nfheavy - Profil | Pá 2.12.2016 18:45:02
despo >> http://fish.shimano.com.sg/content/SPL/en/home/products/fishing-reels/spinning-surf/bullseyext.htmldespo - 2.12.2016 18:03:24 >> kdyby ten odkaz na bull 9050 nesel otevrit tak apon tenhle
Ndespo - Profil | Pá 2.12.2016 18:41:49
fheavy >> Tak to sa mi páči len škoda už je neskoro ale nebanujem. Mne táto zostava vyhovuje a to je podstatné. Viem že to vyzerá divne ako zostava ale prút a navi si rozumejú.
Nfheavy - Profil | Pá 2.12.2016 18:38:08
despo >> no a kdybys chtel jeste neco silnejsiho a porad lehciho a lepsiho
Tak tohle https://www.google.cz/search?sclient=tablet-gws&client=tablet-unknown&source=android-home&site=webhp&source=hp&q=bulls+eye+9050&oq=bulls+eye+9050&gs_l=tablet-gws.3..0i22i10i30k1j0i22i30k1l2.2468.11649.0.12343.15.15.0.0.0.0.768.3677.3j4j4j5-2j1.14.0....0...1c.1.64.tablet-gws..1.13.2901.0..0j0i67k1j0i131k1j0i10k1.o4akk7Y_PP8#imgrc=OPelOMuTAbtW5M%3A
Tak tohle https://www.google.cz/search?sclient=tablet-gws&client=tablet-unknown&source=android-home&site=webhp&source=hp&q=bulls+eye+9050&oq=bulls+eye+9050&gs_l=tablet-gws.3..0i22i10i30k1j0i22i30k1l2.2468.11649.0.12343.15.15.0.0.0.0.768.3677.3j4j4j5-2j1.14.0....0...1c.1.64.tablet-gws..1.13.2901.0..0j0i67k1j0i131k1j0i10k1.o4akk7Y_PP8#imgrc=OPelOMuTAbtW5M%3A
Nfheavy - Profil | Pá 2.12.2016 18:36:03
despo >> na ukazku http://www.plat.co.jp/shop/catalog/product_info/language/en/manufacturers_id/11/products_id/21936/shimano.html
Nfheavy - Profil | Pá 2.12.2016 18:24:59
despo >>to ti verim,ale kdyz uz neco silnyho tak neco lehci a myslim ze i lepsi
Akorat u nas neni k sehnani shimano bulls eye..nejmensi velikost /cislo si nepamatuju ale mylim 50/
Velikostne obdobny ,akorat jina vaha a kvalita.to vim od znameho servismana.
Kdybych nemel ty cast'izmy QD tak uz sem si je nechal dovezt.
Akorat u nas neni k sehnani shimano bulls eye..nejmensi velikost /cislo si nepamatuju ale mylim 50/
Velikostne obdobny ,akorat jina vaha a kvalita.to vim od znameho servismana.
Kdybych nemel ty cast'izmy QD tak uz sem si je nechal dovezt.
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NMethod feeder a vše kolem něj40291
NFeederařina na řece64304
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NPickermánia-ultra light fishing49055
NSportex feeder pruty5120
NLov dravců na feeder849
NFeeder videa - výběr MM201
NPreston - vše kolem této značky.4055
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
ÚtNFeederařina na řece 64304
ÚtNPickermánia-ultra light fishing 49055
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...















