- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lowrance 7 Ti.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
21x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NP!F - Profil | Út 4.7.2017 22:59:42
Palec hore, že si kupil na margo zlej recenzie dobry sonar.
NDefrost1 - Profil | So 28.1.2017 8:04:47
NDefrost1 - Profil | St 18.1.2017 15:10:52
NDefrost1 - Profil | St 18.1.2017 15:09:45
Nkebator - Profil | St 18.1.2017 14:56:54
asi vyskusam ...
NDefrost1 - Profil | St 18.1.2017 13:15:13
Nkebator - Profil | St 18.1.2017 12:50:25
NDefrost1 - Profil | Čt 12.1.2017 21:29:01
Ndark_sound - Profil | Čt 12.1.2017 21:25:01
NTomayo - Profil | So 3.12.2016 1:16:51
držákem RAM www.rammount.com/part/RAM-101-LO11,
softwarem pro tvorbu map ReefMaster PRO
a upraveným držákem sondy na LLS 2 www.nasoutokushop.cz/albastar-drzak-sondy-sonaru-lowrance-humminbird-d14427?&gclid=CjwKEAiA1ITCBRDO-oLA-q_n8xYSJADjBQfGxWzttwyiGIPTVbYg_nG7JR3L81QgTDfFVvQYpAlcJRoCWbHw_wcB#utm_source=googleMerchant&utm_medium=feed&utm_campaign=ZbozoveVyhledavace&utm_content=GoogleMerchantCZK
Echolot byl pouze 7x na vodě, držák echa je úplně nový nepoužitý! Vše v záruce, s dokladem a v komplet balení.Dal jsem za to víc jak 39tis.
Prodávám ve 100pro stavu za 31.000,-
Njaka - Profil | St 16.11.2016 21:24:50
Njanas - Profil | St 16.11.2016 18:48:50
Njanas - Profil | Po 24.10.2016 21:16:52
případně poprosím o nějaké foto jak to máte uchycené.
NSmrtak - Profil | Ne 23.10.2016 13:20:30
NTomayo - Profil | Ne 23.10.2016 0:20:27
O radu jsem poprosil a za radu jsem poděkoval......pokud si myslíš, že nic nemůže být řešeno, lépe tak to klidně napiš, já se do tebe srát nebudu! Co je to za zvyk tady na tom mrku
NSmrtak - Profil | So 22.10.2016 23:54:59
NBodkacik - Profil | So 22.10.2016 13:25:37
NRasto. - Profil | So 22.10.2016 13:03:59
NBodkacik - Profil | Pá 21.10.2016 22:24:39
NTomayo - Profil | Pá 21.10.2016 17:23:13
Jinak nevim jak mate udelane menu v SK ale Cestina je tu misty dost divoka :-)
NP!F - Profil | Pá 21.10.2016 16:38:30
NBodkacik - Profil | Pá 21.10.2016 15:05:50
K otázke, aj ked stále ti tvrdim ze nemam elite:
Rozdelenie obrazovky sa nastavuje v pravej casti po vojdeni do uvodneho menu. Viem si tam nastavit niekolko typov, ktore si uz potom len predvolim. Ku kazdemu jednemu typu som si musel rucne spravit aké údaje a v akom formate sa zobrazuju. Dokonca nie je jedno z akeho zdroja su tieto udaje, to je tiez nastavitelna polozka.
Menu sa moze skryvat automaticky ale aj rucne, zase zavisi co je nastavené. Ja mám ručne, lebo ked pridem na vodu nastavujem a nechce sa mi furt to menu vyvolavat. Rucne sa skryva jednoducho - dotknes sa prstom hocijakej polozky menu a potiahnes doprava. Ostane ti len mala ikonka v pravom hornom rohu "menu".
Posuvanie velkosti jednotlivych casti obrazovky sa tiez robi v menu po stlaceni vypinacieho tlacitka.
NTomayo - Profil | Pá 21.10.2016 14:11:58
NTomayo - Profil | Pá 21.10.2016 11:06:41
Udělat dobré menu/ ovládání není jen tak......třeba i u televize. Mel jsem tv Loewe vsechno snadny jasny rychly proste intuitivní s par cudlikama.....koupil jsem Sony a nestacil jsem se divit :-) na ovladaci 3x tolik tlacitek, menu jak na Lowrancu :-) neco nastavit, prehazet programy zabere trikrat tolik casu jak na te Loewe. Konecny vysledek Sony byla dvakrat v servisu a ovladac uz dva roky nefunguje a Loewe stále hraje ovladac stale funguje a ovladani je staje intuitivni
Nabcdddd - Profil | Pá 21.10.2016 10:44:08
njn, su to komplikovane hracky, ktore treba sa naucit ovladat a nastavit. neverim, ze ked si dostal do ruky prvy smartphone tak si hned vedel co a ako. cim je sonar technologicky pokrocilejsi tym viac casu treba investovat do nastaveni a samotneho zzitia sa s nim. len vtedy dokazes z masinky vytazit maximum. no a potom su tu blbci co si komplet rozhasia nastavenie a vidia na tom menej ako na sonare z pred 10 rokov. pre blbcov su totiz tie najzakladnejsie modely kde nemas moznost nastavit nic, tie su takzvane blbuvzdorne... :-)
NTomayo - Profil | Pá 21.10.2016 10:38:32
Bodkacik pise ze to ani v navodu neni...tak kdo je dlbej? A i kdyby to tam bylo ,mam si ho brat na more sebou?
A jak je to s tim panelem na prave strane? Da se skryt? Neodpovedel si
Nabcdddd - Profil | Pá 21.10.2016 9:53:36
NTomayo - Profil | Pá 21.10.2016 9:47:38
Stve me, ze zakladni veci musim hledat jak trolo, namisto toho aby to bylo intuitivní. ...například zvětšování a zmenšování panelů. ...jasně když si to osvojíš tak už to moc neřešíš asi (i když já jo) ale prostě tyhle věci mají být udělané o hodně jednodušeji. Když teď půjdu a budu to chtít změnit zase to budu asi hledat a to uznej že je špatně.
Jak nebo dá se vůbec zrušit/skrýt ten panel ,,nastroju,, co je napravo?
Nabcdddd - Profil | Pá 21.10.2016 9:28:46
NTomayo - Profil | Pá 21.10.2016 9:26:41
NBodkacik - Profil | Pá 21.10.2016 8:55:23
NTomayo - Profil | Pá 21.10.2016 8:52:18
NBodkacik - Profil | Pá 21.10.2016 1:32:17
NBodkacik - Profil | Pá 21.10.2016 1:21:23
NTomayo - Profil | Pá 21.10.2016 1:10:18
NTomayo - Profil | Čt 20.10.2016 22:55:25
Jak nastavim aby se mi ukazovala rychlost treba pri zobrazeni strupture scan nebo pri klasickem sonaru?
Jak zjistim kolik jsem ten den najezdil km?
NMISO* - Profil | Čt 20.10.2016 7:32:47
Npoldeci - Profil | St 19.10.2016 11:42:31
je to taký údaj ako ,že sonar je čierny-čo sú skoro všetky)
Nhraji - Profil | St 19.10.2016 11:33:43
střední hodnota, Peak to Peak je špičková hodnota
https://en.wikipedia.org/wiki/Amplitude
z té Wiki by to měl pochopit i technický antitalent
NBodkacik - Profil | St 19.10.2016 11:24:18
NMISO* - Profil | St 19.10.2016 9:19:36
ale co to znamena neviem ;-)
NMISO* - Profil | St 19.10.2016 8:58:01
a este vlastne sonda je len jedna, tak ako na Low totalscan, ale je o polovicu mensia.
NBodkacik - Profil | St 19.10.2016 0:34:35
Npoldeci - Profil | St 19.10.2016 0:07:26
pravdepodobne porovnávas rms s peak-om, polopatisticky efektivnu hodnotu s maximom hodnot ale ja som mal elektrotechniku naposledy v 94om), tak Mi%so snáď dovysvetlí
NBodkacik - Profil | Út 18.10.2016 23:45:36
no, s popisu som vycital ze rozdiel je vo vykone - garmin 500w a napr. lowrance 3000w
Npoldeci - Profil | Út 18.10.2016 22:27:12
NBodkacik - Profil | Út 18.10.2016 22:14:24
NBodkacik - Profil | Út 18.10.2016 22:06:54
Ndark_sound - Profil | Út 18.10.2016 21:53:18
NBodkacik - Profil | Út 18.10.2016 17:29:38
Čtenáři této diskuse také sledují
NLodě a jejich úprava1035
NVláčenie z člnu27208
NBurza na přívlačové nástrahy33421
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVýroba woblerů31008
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NFotky ryb pouze na přívlač107199
NRybářské kajaky Hobie2737
NRare woblery - Rapala14053
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
Kde to žije - dravci
9:23NÚhoří sezona 2012 10520
7:44NBurza na přívlačové nástrahy 33417
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA - Spacák 5 Season Luxury Sleeping BagZa 2.330 Kč
Vysoce kvalitní spací pytel, který byl pečlivě vyvíjen a jeho vnitřní vrstva kombinuje, jemný microfleece a delší vlas, který imituje hřejivou ovčí srst.
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











