Prívlač z člna

Diskusia o všetkom, čo sa týka chytania rýb z člna alebo iného plavidla :-) na prívlač.
Autor diskuse: Orion24 - Profil , 18.8.2016 dravci - techniky lovu

siluri - Profil | Pá 19.8.2016 10:14:14

Rasto. >> ja nabijam malu baterku k sonaru, 100vku k e-motoru a klasicke autobaterie

    Rasto. - Profil | Pá 19.8.2016 10:10:22

    siluri >> presne o tej som hovoril...tym sa da nabijat co vsetko?

      siluri - Profil | Pá 19.8.2016 10:03:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Rasto. >> tak pri takej kadencii navstev reviru je to fakt dost velka suma :) Za 75,-EUR uz kupis multifunkcnu nabijacku, takze aj na autobaterku trebars. Ja mam toto:
      https://www.battery-import.sk/nabijecky-fairstone/n​abijecka-fairstone-abc-1210d--12v--10a/

        MISO* - Profil | Pá 19.8.2016 10:03:01

        Rasto. >> baterku predas za 80 a jeste vydelas

          Rasto. - Profil | Pá 19.8.2016 10:01:41

          Orion24 >> nojo...neviem co s tym..zatial asi nic..casom

            Orion24 - Profil | Pá 19.8.2016 10:00:54

            Rasto. >> jo specialne kvoli Tebe

              Orion24 - Profil | Pá 19.8.2016 10:00:39

              Rasto. >> to je často problem...clovek niečo si zadovaži a pak to stoji...a nevyuziva to......

                Rasto. - Profil | Pá 19.8.2016 10:00:09

                Orion24 >> uz si ho pozval?

                  Rasto. - Profil | Pá 19.8.2016 9:59:48

                  siluri >> no jo len to vyhodnocujem tak ze za baterku som dal kilo...za nabijacku dam 75 a na vode som tento rok ani nebol :-) ...Ak by som vedel tu nabijacku vyuzit aj na iny ucel to uz by bolo ine ale o tom viem ja velke H

                    Orion24 - Profil | Pá 19.8.2016 9:52:50

                    poldeci >> toto neni moje to je pre nas.....

                    gule vravis....hm

                      poldeci - Profil | Pá 19.8.2016 9:51:58

                      Orion24 >>

                      ok,nejdem ti to tu kazit...idem ja radsej odlievať gule na downrigger lebo sezóna začína klopkať

                        Orion24 - Profil | Pá 19.8.2016 9:46:47

                        poldeci >> da sa s tym žiť?....:-) ked vies vsetko dopredu?

                          poldeci - Profil | Pá 19.8.2016 9:43:10

                          Orion24 >> veľmi často sa nemýlim

                            Orion24 - Profil | Pá 19.8.2016 9:41:58

                            poldeci >> hlavne neplač dopredu :-)

                              poldeci - Profil | Pá 19.8.2016 9:40:59

                              podľa prvých zápisov neviem či nie z kaluže do blata

                                siluri - Profil | Pá 19.8.2016 9:39:55

                                Rasto. >> jednorazova investicia - pohoda

                                  Orion24 - Profil | Pá 19.8.2016 9:33:33

                                  Rasto. >> k tomu asi Orimp najskor niečo povie...je to jeho sialok kavy

                                    Rasto. - Profil | Pá 19.8.2016 9:26:33

                                    benito >> tak rad by som ju nabil :-)

                                      benito - Profil | Pá 19.8.2016 9:25:08

                                      Rasto. >> Nemusíš!

                                        Rasto. - Profil | Pá 19.8.2016 9:24:33

                                        Dobre...dam prvu clnkarsku...to vazne musim dat 75EUR za nabijacku k trakcnej 100Ah baterke?

                                          Červené karty: MISO*