- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
SPRO Döme Gâbor Carp Fighter Feeder XH 3,90m/50-170 g
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
30x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
xDanielS - Profil | Čt 25.8.2016 18:36:16
xDanielS - Profil | Čt 25.8.2016 18:35:09
fheavy - Profil | Čt 25.8.2016 18:32:09
Ten 3metr cerna vdova co vim je spis semiparabola mozna parabola lepsi info ti da Dan jestli je meli na krame,na cudliky by mnel byt ovsem ok,na zpusob chyt a drz bych zase bral ten boat,no a na oboji to co mam ja akorat to neexistuje v 3m,to si nevyberes.zalezi kde ,co a jak velky:-)
Edit:ja jsem jenom myslel ze tim vzacnejsim myslis Hardymjinak bych ti to nepsal,a vetsinou pisu o tom o cem aspon neco vim,
sven - Profil | Čt 25.8.2016 18:27:22
fheavy - Profil | Čt 25.8.2016 18:26:11
sven - Profil | Čt 25.8.2016 18:24:44
Jj díky :-) A co říkáš na tenhle třímetr :-) http://www.rybashop24.com/novinky/daiwa-black-widow-feeder.html
Na ty čudly, co chytám...
sven - Profil | Čt 25.8.2016 18:15:43
fheavy - Profil | Čt 25.8.2016 18:13:27
a popotahovalo mne to krmelec a rovnala se mne spicka/heavy/az kdyz jsem vic stlacil krmeni aby dyl drzelo v krmitku tak to bylo celkem vpoho,chytal jsem na 14-20 pelety a brali mne to vesmes podoustve,kdyz jsem na stejnym miste a se stejnym silonem a zatezi chytal s tourn. tak bylo videt sebemensi potah a spicka mne to nevracela a to pouzivam tu prostredni na vsechno.
U tech boatu to prave neni do pul prutu ale hlavne ve spicce,pokud to teda neni poctivej hrcak do hokejky,s beastem apod.to nejde vubec srovnavat,je to tuzsi prut s akci ve spicce tzn.akce Ačkova
Kdezto u te daiwy je to spis takovej fajnovej kompromis /nevim jak bych to rekl jinak/
Edit:boat je proste ucelovej prut,nic univerzalnejsiho,mozna s tou laminatkou /light/by se choval jinak to jsem nezkousel
Neco podobnyho jak u Hardyho .
xDanielS - Profil | Čt 25.8.2016 18:13:23
sven - Profil | Čt 25.8.2016 17:53:29
Ta signalizace by mi tak nevadila. Jsem zvyklý ze šimán, že tam signalizuje horní půlka prutu :-)
sven - Profil | Čt 25.8.2016 17:43:25
fheavy - Profil | Čt 25.8.2016 17:39:48
No a k tem boat feederum poslednich par vychazek 1-2 tydny zpetne sem s nim chytal i na rece morave,muzu rict ze na hrubsi chytani ok ,ale identifikace zaberu /spicky/je pro mne trochu min citelna /hrubsi/nez su zvyklej u daiwy,hlavne pri prudsich klepancich anebo zpetnych zaberech na rece,asi su rozmlsanej od tech tourn.u kterych je citelnost a hlavne promenovani zaberu o dost jinde
Chapu taky ze to je blby porovnani a nemuzu chtit za malo penez formulu 1.
Ale stejne se mne hodi tak jak rikas na zarostlou vodu z nedostatkem prostoru dale na lov uhoru nebo candatu taky ok
xDanielS - Profil | Čt 25.8.2016 17:16:17
sven - Profil | Čt 25.8.2016 17:12:42
To je dobrá míra. Kdyby něco, tak stejný průměr má laminátka od Mivardi nebo jak laminátka, tak grafitka od Jaxonu. Obojí běžně k sehnání za lidovku.
S největší pravděpodobností, to bude u 270/120 stejný.
Já po tom boatu pořád koukám, pořád váhám :-)) Za málo peněz, hodně muziky a navíc, pro mě optimální délka do chroští a kolem břehu.
Nemít tu mechovku, tak neváhám ani čtvrt sekundy. Já nevím, co mají všichni s tou mechovkou..
Ještě to chápu na tlustým blanku, kam se korek nevejde nebo na nějakém lowendu za pětikilo ale oni to serou i na pruty za ranec.. to mi hlava nebere. Korek je jednou korek :-)
Jasně, někomu to třeba vyhovuje, proč ne ? Horňáci a dolňáci to mají podobně :-)
Ať dají na výběr, rád si litr za tu dodělávku připlatím.
To mně pilo krev i u speedů a beastů... Proto šly všechny do háje. Čekal jsem na toho nového beasta DX s nadějí a oni ho dojebali ještě víc, jak to CX....
Co říkáš na třímetr od saengru ?
http://www.tropicliberec.cz/prut-saenger-pro-t-black-heavy-feeder-3-0m-120g/
fheavy - Profil | Čt 25.8.2016 15:46:30
René - Profil | St 24.8.2016 22:33:24
marsalo - Profil | St 24.8.2016 19:57:12
Čtenáři této diskuse také sledují
S feederem na kapry96912
Method feeder a vše kolem něj40291
Korum - vše kolem téhle značky9590
Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
Feederařina na řece64307
Lov dravců na feeder849
Pickermánia-ultra light fishing49058
Feeder videa - výběr MM201
Pelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
Preston - vše kolem této značky.4055
Kde to žije - feeder
11:44Pickermánia-ultra light fishing 49060
11:33Method feeder a vše kolem něj 40292
9:35Feederařina na řece 64307
PoFeeder v okolí Zlína 4581
PoGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
. . . Jihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...











