Kam v pěti na 5 dní na ryby

Né soukromák. Příroda, klidně chatka, ale není podmínkou.Prostě klídek pro 5 chlapů co si chtějí zachytat. Poraďte, prosím.
Je nás 5 a chceme si v klidu v září zachytat.
Autor diskuse: páva1 - Profil , 19.7.2016 dravci - revíry, cestování

Njarda85 - Profil | St 20.7.2016 18:58:39

Kubajz >> No jo Merkur, ale to by chtělo aspoň na takovou výpravu ze 4tisíce aby se něco chytlo.😆

    Nsmike - Profil | St 20.7.2016 18:12:23

    Pokud na zenske, tak jedine mikulov :-)

      NKubajz - Profil | St 20.7.2016 18:10:30

      jarda85 >> Nene,pokud na ženský,tak jedině Merkur.Nahodit na lagunu a hlídat to ze stánku se škopkem a balit mařky;-)

        Njarda85 - Profil | St 20.7.2016 14:49:11

        Pokud na ryby D 5,D 7 pokud na ženský D 6 vlastní zkušenost.

          NHalen - Profil | St 20.7.2016 13:58:45

          Rybářský domov Vikletice.

            Nviceroy - Profil | St 20.7.2016 13:27:52

            Martin M. >> myslim ze ty ryby jsou jen zaminka ...... to bude o chlastu :-)

              NHeršvec - Profil | St 20.7.2016 13:24:15

              Martin M. >> Třeba chce jet na 5 dní na zubatý ryby...kdo ví, počkal bych až se vyjádří.

                NMartin M. - Profil | St 20.7.2016 12:50:28

                Je diskuse spravne zarazena do dravcu?

                  NTWIN 69 - Profil | St 20.7.2016 12:45:11

                  Fishky >> V Luhačovicích je to nebezpečný.Jediné řešení je zapnout příposlech a otočit křeslo zády k vodě:-)))

                    NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | St 20.7.2016 12:30:42

                    Fishky >> když už "urban fishing", tak ať je aspoň na co koukat, ne?
                    Heršvec: vím, o čem píšeš... ze člunu je na cyklostezku moc hezkej pohled :-)

                      NHeršvec - Profil | St 20.7.2016 12:19:50

                      Fishky >> Mi povídej, mám to samý, když jedu na Labe kolem Ústí. Hlavně teď v létě...to se ani na ten feeder nedá chytat, protože takových záběrů co prosereš....

                        NFishky - Profil | St 20.7.2016 12:14:25

                        Heršvec >> a tak to já byl dvakrát na Luhačkách a už nikdy víc! Už první den mě neskutečně bolelo za krkem, jak jsem se pořád ze židle otáčel na cyklostezku za roštěnkama, to by tam měli zakázat!!!!

                          NHeršvec - Profil | St 20.7.2016 11:44:22

                          Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 20.7.2016 11:42:33 >> Skoro jako z knížky od Oty Pavla

                            NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | St 20.7.2016 11:42:33

                            Heršvec >> jj, je to velká romantika...

                              NHeršvec - Profil | St 20.7.2016 11:41:50

                              Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 20.7.2016 11:38:26 >> To musí být krásná rybačka....takovou jsem si vždycky přál zažít.

                                NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | St 20.7.2016 11:38:26

                                to už je mimo téma...

                                každopádně pro 5 chlapů je barča naprosto ideální voda - totální anarchie, koupající se pěkný ženský, stánky na pivo, řvoucí motorové čluny a skútry, nudisti, stanová městečka, apod... moc hezká voda...

                                  Njaroslavstehlikst - Profil | St 20.7.2016 11:35:27

                                  vranov nd :)

                                    NHeršvec - Profil | St 20.7.2016 11:25:42

                                    1Mara >> A kde je konkrétně vyvěšený to, že na Kateřině nesmím bivakovat?

                                      N1Mara - Profil | St 20.7.2016 11:17:48

                                      Heršvec >> ale všechno je to přes zákaz, to že to někdo porušuje je už pak věc jiná.

                                        N1Mara - Profil | St 20.7.2016 11:04:55

                                        Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 20.7.2016 10:27:19 >> jsi tam asi dlouho nebyl , vím co má naše RS na starosti a nehledě na to že je to tam zakázány !!