Kam v pěti na 5 dní na ryby

Né soukromák. Příroda, klidně chatka, ale není podmínkou.Prostě klídek pro 5 chlapů co si chtějí zachytat. Poraďte, prosím.
Je nás 5 a chceme si v klidu v září zachytat.
Autor diskuse: páva1 - Profil , 19.7.2016 dravci - revíry, cestování
61 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Npáva1 - Profil | Pá 12.8.2016 13:46:14

vlademon >> Ahoj.Reaguji na tvou nabídku...Kámoš pronajímá chatu....kde a za kolik by to bylo.Jak je to tam s rybařením?Díky

    Npáva1 - Profil | Pá 12.8.2016 13:11:23

    Já ještě nic nevybral.Mapuji doporučení,poslední jsou pastviny,ale tam to co jsem se dočetl také stojí za prd.Jinak zatím všem děkuji za příspěvky.Někam pojedu a potom dám vědět jak to tam vypadalo.

      NFlorish - Profil | Ne 24.7.2016 19:32:26

      Martian >> Přesně tak....

        Nmarmyš - Profil | Ne 24.7.2016 16:56:01

        Malda512 >> To bys tam nějaké pořádné zelí musel mít,snad ještě ten Dombas,ten by stál za zmínku:-)

          Ndrvoštěp - Profil | Ne 24.7.2016 16:00:57

          A zadavatel otázky už něco vybral ?

            NMalda512 - Profil | Ne 24.7.2016 15:56:32

            marmyš >> OK. Ale běda jak mi polezeš do zelí :-))))))))))))))))))))))

              Njarda85 - Profil | Pá 22.7.2016 7:02:36

              marmyš >> To je dobře. Tak to na být.

                Nmarmyš - Profil | Čt 21.7.2016 23:06:07

                jarda85 >> Nezávodím,vím i bez nich,že jsem dobrej:-)

                  Njarda85 - Profil | Čt 21.7.2016 22:57:11

                  marmyš >> Však jo,na soukromé vody jezdím často jak na závody, tak zkoušet různé tipy boili atd.

                    Nmarmyš - Profil | Čt 21.7.2016 22:50:38

                    jarda85 >> Soukromky úplně nezavrhuji. Jako setkání s přáteli,nebo otestování lovných způsobů........

                      Njarda85 - Profil | Čt 21.7.2016 22:45:12

                      marmyš >> Někdo to tak bere, možná je jeden z nich.

                        Nmarmyš - Profil | Čt 21.7.2016 22:41:23

                        jarda85 >> Osobák ze soukromky? Něco takové existuje?

                          Njarda85 - Profil | Čt 21.7.2016 22:34:29

                          marmyš >> aspoň si chytne osobak za ty prachy to stojí.😉

                            Nmarmyš - Profil | Čt 21.7.2016 11:31:06

                            Malda512 >> Šabnem se napůl,ty si nech sev. Moravu a já jižní:-)

                              NMalda512 - Profil | Čt 21.7.2016 10:54:22

                              marmyš >> Ano soukromáky neeeeeeee.
                              Ovšem sumčák je jedinej soukromák kde bych ty peníze klidně nechal. Protože tam je o ryby postaráno. Když slyším od kluků co všechno si mohou dělat na soukromáku tak se divím, že ty ryby tam ještě nevykapali.

                              Provizi vážně nemám :-) Ovšem to není špatný nápad. napíšu Hrdobcovi zda mi nějakou slevu nedá když mu dohodím nějakou klientelu :-)))))))))))))))))))

                                Nmarmyš - Profil | Čt 21.7.2016 5:06:07

                                Malda512 >> Jasně píše,že soukromák ne.Tisícovka za noc,to na svazovku nevypadá. Že ty máš z každého nalákaného rybáře nějakou provizi? :-)

                                  NMalda512 - Profil | St 20.7.2016 22:42:15

                                  páva1 - >> Zajed si sem...... http://www.sumcak.cz/

                                    NBuffalo1969 - Profil | St 20.7.2016 21:20:17

                                    páva1 - >> no...místo jsi měl řešit na jaře. Teď za září těžko něco seženeš.

                                      NBušák - Profil | St 20.7.2016 20:55:20

                                      páva1 - >> zajel bych někam za babama,přece si nebudete honit atd.

                                        Njarda85 - Profil | St 20.7.2016 20:24:05

                                        já 2 >> na krásný úsměv a na blbé keci.😊

                                          Njá 2 - Profil | St 20.7.2016 20:19:48

                                          jarda85 >> A na co Ti braly na té D 6? U nás je jen E55 a to bych nepřál nikomu...

                                            Njarda85 - Profil | St 20.7.2016 18:58:39

                                            Kubajz >> No jo Merkur, ale to by chtělo aspoň na takovou výpravu ze 4tisíce aby se něco chytlo.😆

                                              Nsmike - Profil | St 20.7.2016 18:12:23

                                              Pokud na zenske, tak jedine mikulov :-)

                                                NKubajz - Profil | St 20.7.2016 18:10:30

                                                jarda85 >> Nene,pokud na ženský,tak jedině Merkur.Nahodit na lagunu a hlídat to ze stánku se škopkem a balit mařky;-)

                                                  Njarda85 - Profil | St 20.7.2016 14:49:11

                                                  Pokud na ryby D 5,D 7 pokud na ženský D 6 vlastní zkušenost.

                                                    NHalen - Profil | St 20.7.2016 13:58:45

                                                    Rybářský domov Vikletice.

                                                      Nviceroy - Profil | St 20.7.2016 13:27:52

                                                      Martin M. >> myslim ze ty ryby jsou jen zaminka ...... to bude o chlastu :-)

                                                        NHeršvec - Profil | St 20.7.2016 13:24:15

                                                        Martin M. >> Třeba chce jet na 5 dní na zubatý ryby...kdo ví, počkal bych až se vyjádří.

                                                          NMartin M. - Profil | St 20.7.2016 12:50:28

                                                          Je diskuse spravne zarazena do dravcu?

                                                            NTWIN 69 - Profil | St 20.7.2016 12:45:11

                                                            Fishky >> V Luhačovicích je to nebezpečný.Jediné řešení je zapnout příposlech a otočit křeslo zády k vodě:-)))

                                                              NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | St 20.7.2016 12:30:42

                                                              Fishky >> když už "urban fishing", tak ať je aspoň na co koukat, ne?
                                                              Heršvec: vím, o čem píšeš... ze člunu je na cyklostezku moc hezkej pohled :-)

                                                                NHeršvec - Profil | St 20.7.2016 12:19:50

                                                                Fishky >> Mi povídej, mám to samý, když jedu na Labe kolem Ústí. Hlavně teď v létě...to se ani na ten feeder nedá chytat, protože takových záběrů co prosereš....

                                                                  NFishky - Profil | St 20.7.2016 12:14:25

                                                                  Heršvec >> a tak to já byl dvakrát na Luhačkách a už nikdy víc! Už první den mě neskutečně bolelo za krkem, jak jsem se pořád ze židle otáčel na cyklostezku za roštěnkama, to by tam měli zakázat!!!!

                                                                    NHeršvec - Profil | St 20.7.2016 11:44:22

                                                                    Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 20.7.2016 11:42:33 >> Skoro jako z knížky od Oty Pavla

                                                                      NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | St 20.7.2016 11:42:33

                                                                      Heršvec >> jj, je to velká romantika...

                                                                        NHeršvec - Profil | St 20.7.2016 11:41:50

                                                                        Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 20.7.2016 11:38:26 >> To musí být krásná rybačka....takovou jsem si vždycky přál zažít.

                                                                          NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | St 20.7.2016 11:38:26

                                                                          to už je mimo téma...

                                                                          každopádně pro 5 chlapů je barča naprosto ideální voda - totální anarchie, koupající se pěkný ženský, stánky na pivo, řvoucí motorové čluny a skútry, nudisti, stanová městečka, apod... moc hezká voda...

                                                                            Njaroslavstehlikst - Profil | St 20.7.2016 11:35:27

                                                                            vranov nd :)

                                                                              NHeršvec - Profil | St 20.7.2016 11:25:42

                                                                              1Mara >> A kde je konkrétně vyvěšený to, že na Kateřině nesmím bivakovat?

                                                                                N1Mara - Profil | St 20.7.2016 11:17:48

                                                                                Heršvec >> ale všechno je to přes zákaz, to že to někdo porušuje je už pak věc jiná.

                                                                                  N1Mara - Profil | St 20.7.2016 11:04:55

                                                                                  Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 20.7.2016 10:27:19 >> jsi tam asi dlouho nebyl , vím co má naše RS na starosti a nehledě na to že je to tam zakázány !!

                                                                                    NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | St 20.7.2016 10:27:19

                                                                                    1Mara >> od kdy je problém na barče s bivi či stanem? :-)))
                                                                                    se někdy mrkni do zadní zátoky, co tam uvidíš za skvosty...

                                                                                      NHeršvec - Profil | St 20.7.2016 10:23:57

                                                                                      1Mara >> Na Barboře je autokemp co já vim a na Kateřině vidim bivaky pod Knaufem 365 dní v roce.

                                                                                        N1Mara - Profil | St 20.7.2016 10:20:50

                                                                                        Heršvec >> Tak pìše, klidně i chatka a taky nemusí. A na Barče chatky nejsou na Kateřině taky ne. Alespoň u vody ne.

                                                                                          Nvlademon - Profil | St 20.7.2016 9:38:01

                                                                                          Ahoj, pokud je jedno kde, tak kámoš od září pronajímá plně vybavenou chatu s pergolou, udírnou,.... atd. Písák u Hk. Kdyžtak sz.

                                                                                            N1975 - Profil | St 20.7.2016 9:37:31

                                                                                            Fishky >> bivak pro pet chlapu je vojensky stan

                                                                                              NHeršvec - Profil | St 20.7.2016 9:30:29

                                                                                              Fishky >> Co bivak pro 5 chlapů...ale takový Brolly, to je odvaha :-D

                                                                                                NFishky - Profil | St 20.7.2016 9:29:09

                                                                                                Heršvec >> Přesně, když pohoda, tak chata. Žádný bivak není tak pohodlný jak chata, pevná postel, gril, pohoda klídek :) Navíc ten bivak pro pět chlapů musí být maso :o)

                                                                                                  NHeršvec - Profil | St 20.7.2016 9:08:25

                                                                                                  1Mara >> Však píše, že může být i chatka, tak vo co zas gou?

                                                                                                    N1Mara - Profil | St 20.7.2016 9:04:39

                                                                                                    Heršvec >> ty radìš samé kraviny, co pak na barče se smí stanovat či bivakovat ? To samé Nechanice, Kateřina,Žernoseky a kor v CHKO ??
                                                                                                    Krom kempů můžeš tak akorát chytat a né nocovat .........

                                                                                                      Nh2jezďí - Profil | St 20.7.2016 8:46:00

                                                                                                      jirisyky >> vzal sem te za slovo a sem tam

                                                                                                        NHeršvec - Profil | St 20.7.2016 8:41:55

                                                                                                        Koukám, že máš okres Litoměřice v kartě, takže možností máš hafo. Labe, Nechranice, Žernosecké jezero, Tráva u Horního Jiřetína, Kateřina u Teplic, Barbora v Oldřichově....

                                                                                                          Njirisyky - Profil | St 20.7.2016 8:37:18

                                                                                                          Prďte na ryby a rychle do nonstopu :-D

                                                                                                            NMilan 66 - Profil | St 20.7.2016 8:27:11

                                                                                                            Zůstal bych na Mrku.

                                                                                                              N1975 - Profil | St 20.7.2016 7:46:14

                                                                                                              Do pekny rybarsky basty

                                                                                                                NAmur. - Profil | St 20.7.2016 7:24:56

                                                                                                                Ahoj,radím ti Lipno klid a pohoda,skvělé chytání zkrátka jasná volba=Lipno

                                                                                                                  NMartian - Profil | St 20.7.2016 7:10:30

                                                                                                                  No... A prave proto tam pribyvaji zákazy :-)

                                                                                                                    NMifí5429 - Profil | St 20.7.2016 6:23:35

                                                                                                                    Dyje 5 nebo Dyje 7, dostatecne Velké a taky jsme jezdili v hafo lidech😊

                                                                                                                      Ndrvoštěp - Profil | Út 19.7.2016 22:16:14

                                                                                                                      Akční rádius atd jsi nedal.Tak Labe ;)))

                                                                                                                        NLukasQooo - Profil | Út 19.7.2016 21:59:49

                                                                                                                        páva1 - >> DYJE 5 - NOVOMLÝNSKÁ NÁDRŽ ? podle mě by se to dalo na 5 dní

                                                                                                                          NRST - Profil | Út 19.7.2016 21:49:19

                                                                                                                          páva1 - >> Jel bych k vodě:-)