Kam v pěti na 5 dní na ryby

Né soukromák. Příroda, klidně chatka, ale není podmínkou.Prostě klídek pro 5 chlapů co si chtějí zachytat. Poraďte, prosím.
Je nás 5 a chceme si v klidu v září zachytat.
Autor diskuse: páva1 - Profil , 19.7.2016 dravci - revíry, cestování

NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | St 20.7.2016 10:27:19

1Mara >> od kdy je problém na barče s bivi či stanem? :-)))
se někdy mrkni do zadní zátoky, co tam uvidíš za skvosty...

    NHeršvec - Profil | St 20.7.2016 10:23:57

    1Mara >> Na Barboře je autokemp co já vim a na Kateřině vidim bivaky pod Knaufem 365 dní v roce.

      N1Mara - Profil | St 20.7.2016 10:20:50

      Heršvec >> Tak pìše, klidně i chatka a taky nemusí. A na Barče chatky nejsou na Kateřině taky ne. Alespoň u vody ne.

        Nvlademon - Profil | St 20.7.2016 9:38:01

        Ahoj, pokud je jedno kde, tak kámoš od září pronajímá plně vybavenou chatu s pergolou, udírnou,.... atd. Písák u Hk. Kdyžtak sz.

          N1975 - Profil | St 20.7.2016 9:37:31

          Fishky >> bivak pro pet chlapu je vojensky stan

            NHeršvec - Profil | St 20.7.2016 9:30:29

            Fishky >> Co bivak pro 5 chlapů...ale takový Brolly, to je odvaha :-D

              NFishky - Profil | St 20.7.2016 9:29:09

              Heršvec >> Přesně, když pohoda, tak chata. Žádný bivak není tak pohodlný jak chata, pevná postel, gril, pohoda klídek :) Navíc ten bivak pro pět chlapů musí být maso :o)

                NHeršvec - Profil | St 20.7.2016 9:08:25

                1Mara >> Však píše, že může být i chatka, tak vo co zas gou?

                  N1Mara - Profil | St 20.7.2016 9:04:39

                  Heršvec >> ty radìš samé kraviny, co pak na barče se smí stanovat či bivakovat ? To samé Nechanice, Kateřina,Žernoseky a kor v CHKO ??
                  Krom kempů můžeš tak akorát chytat a né nocovat .........

                    Nh2jezďí - Profil | St 20.7.2016 8:46:00

                    jirisyky >> vzal sem te za slovo a sem tam

                      NHeršvec - Profil | St 20.7.2016 8:41:55

                      Koukám, že máš okres Litoměřice v kartě, takže možností máš hafo. Labe, Nechranice, Žernosecké jezero, Tráva u Horního Jiřetína, Kateřina u Teplic, Barbora v Oldřichově....

                        Njirisyky - Profil | St 20.7.2016 8:37:18

                        Prďte na ryby a rychle do nonstopu :-D

                          NMilan 66 - Profil | St 20.7.2016 8:27:11

                          Zůstal bych na Mrku.

                            N1975 - Profil | St 20.7.2016 7:46:14

                            Do pekny rybarsky basty

                              NAmur. - Profil | St 20.7.2016 7:24:56

                              Ahoj,radím ti Lipno klid a pohoda,skvělé chytání zkrátka jasná volba=Lipno

                                NMartian - Profil | St 20.7.2016 7:10:30

                                No... A prave proto tam pribyvaji zákazy :-)

                                  NMifí5429 - Profil | St 20.7.2016 6:23:35

                                  Dyje 5 nebo Dyje 7, dostatecne Velké a taky jsme jezdili v hafo lidech😊

                                    Ndrvoštěp - Profil | Út 19.7.2016 22:16:14

                                    Akční rádius atd jsi nedal.Tak Labe ;)))

                                      NLukasQooo - Profil | Út 19.7.2016 21:59:49

                                      páva1 - >> DYJE 5 - NOVOMLÝNSKÁ NÁDRŽ ? podle mě by se to dalo na 5 dní

                                        NRST - Profil | Út 19.7.2016 21:49:19

                                        páva1 - >> Jel bych k vodě:-)