- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják na sportex medium feedr 150gr.
Velikostně tak do 4000.
cena do 5000-6000/kus.
Jsem fajnšmejkr a sháním něco echt.
Zatím mám pár favoritů:
1. SHIMANO AERO 4000 FDFA
2.Ryobi Zauber CF 4000
3. Daiwa Freams A 4000
Prosím o nějaké tipy, doporučení, vlastní zkušenosti.
Chytám převážně ú.n.Orlík a na větších hloubkách s těžšími košíky.
Díky všem a petrův zdar!
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nmurphyy - Profil | St 28.3.2018 13:40:48
Nfheavy - Profil | Po 26.3.2018 21:00:52
NPurista - Profil | So 24.3.2018 12:53:48
Carboflex classx feeder ten co je tady na fotce (3.3-9m, 40-120g) není na dravce, naopak je na vody, kde dravci vůbec nejsou... :)
NDulf - Profil | Ne 12.2.2017 9:43:15
Nfheavy - Profil | St 25.1.2017 20:51:26
Nfheavy - Profil | St 25.1.2017 20:43:05
aniz bych se nejak snazil prutem,a to ten navijak nema ani bait a ani nejakou extra kratkou brzdu,ale ka neco jinyho dulezityho na vetsi ryby -silu a trvanlivost.to taky preferuju uz par let,a vetsinu tech vetdich ryb jsem vytahl prave s takovou sestavou,a je mne jedno kdo si co o tom mysli,treba ze uz to neni klasicky feeder a dalsi takovy teoreticky nesmysly lidi kteri to ani nikdy nezkouseli:-)
NKRČMA - Profil | St 25.1.2017 20:32:49
Nfheavy - Profil | St 25.1.2017 20:22:19
Poslednich par let jsem chytl myslim pouze parmy 70+,ja se a ne nezameruju ale chytam je pri kaprofeederu.jelikoz bylo ted nekolik let tam iam chodim malo vody ak nebyly ani trofejni parmy bohuzel.:-)
Npeterb - Profil | St 25.1.2017 20:11:39
Nfheavy - Profil | St 25.1.2017 20:09:56
Nhadalicek - Profil | St 25.1.2017 20:06:56
Npeterb - Profil | St 25.1.2017 20:05:26
Nhadalicek - Profil | St 25.1.2017 20:00:39
Npeterb - Profil | St 25.1.2017 20:00:05
Nfheavy - Profil | St 25.1.2017 19:56:25
Ja jsem ti chtel jenom rict ze s dobrou predobrzdou/hlavne kratší/ budu rychlejsi jako se sebelepsim baitem,mne chodi brzdy na heavy do 3/4 otacky,takovej bait neexistuje,kdyz uz teda spatny prirovnani:-) proc zacla delat daiwa QD brzdu u vicero modelu ,urcite ne proto ze by to bylo jak to auto bez klimy nemyslis?
Npeterb - Profil | St 25.1.2017 19:44:49
NRybkin - Profil | St 25.1.2017 19:38:40
Viděls včera někdo dával do čibuka obrázek nějaký novinky a vypadá to že klucí u čibuka udělaly fedr s pořádnejma očkama
Nfheavy - Profil | St 25.1.2017 19:36:20
a bzzz a mam ho v ruce,to je pomoc:-)
Nfheavy - Profil | St 25.1.2017 19:32:51
Nfheavy - Profil | St 25.1.2017 19:30:05
Na rece pri vicedennim chytani necucim na spice ,klidne u toho muzu chrapat,kvalitni brzdy dobrej priposlech jenom si dojdu tu rybu vytahnout,nemam s tim problem,netvrdim ze u udic jenom chrapu,ale sedim u nich prevazne v dobe kdy ocekavam zabery,a kdyz prijde neco kdyz nehlidam
Tak vpoho,z tech stojanu co mam asi vic nez 10 let mne zadna ryba prut nevytahla i kdyz jsem byl mimo .mala ryba mne to nevytahne,a velka si kus klidne odjede jedine muze trefit do vazky ale to nic nemeni na tom ze steluju jenom jednu brzdu a stiham minimalne to stejny co s baitem,ruka na brzde je vzdy rychlejsi nez otoceni s klickou to se vsadim o co chces:-)
NRybkin - Profil | St 25.1.2017 19:30:03
NRybkin - Profil | St 25.1.2017 19:20:52
Npeterb - Profil | St 25.1.2017 19:18:10
1. nemusis civet na spicu jak na svaty obrazok, pokial cakas dlhsie na zaber je dost problem sustredit sa vkuse na prut
2. chytam vacsie ryby, menej prehadzujem mozem si dovolit chytat na dva pruty a vtedy sa ti bajt tiez hodi ked mas rybu na jednom prute, druhy este stale zachrani bajt
3. od zaciatku mas zdolavaciu brzdu nastavenu tak ako ju porebujes, tym padom si rychlejsi
Nfheavy - Profil | St 25.1.2017 19:17:22
Nhadalicek - Profil | St 25.1.2017 19:12:37
NRybkin - Profil | St 25.1.2017 19:10:58
Nhadalicek - Profil | St 25.1.2017 19:07:05
Nhadalicek - Profil | St 25.1.2017 19:05:35
Nfheavy - Profil | St 25.1.2017 19:02:34
Reku chytam vetsinu zivota,a ryby ne uplne maly a doted jsem jeho prednosti neobjevil:-)
Dobra predni brzda je dle myho daleko jednodusi a operativnejsi,v jednoduchosti je sila,nemusim nad nicim premyslet .
Npeterb - Profil | St 25.1.2017 18:58:58
https://www.youtube.com/watch?v=Dpdoxm5pl-M
Npeterb - Profil | St 25.1.2017 18:57:31
Nfheavy - Profil | St 25.1.2017 18:53:41
Nhadalicek - Profil | St 25.1.2017 18:51:46
Nfheavy - Profil | St 25.1.2017 18:49:50
Nhadalicek - Profil | St 25.1.2017 18:49:23
NColasrumem - Profil | St 25.1.2017 18:44:40
Npeterb - Profil | St 25.1.2017 18:38:57
Nfheavy - Profil | St 25.1.2017 18:37:47
NEli - Profil | St 25.1.2017 14:15:39
Njá 2 - Profil | St 25.1.2017 13:30:08
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=745255&kw=navij%E1k%20s%20brzdou
Nhadalicek - Profil | St 25.1.2017 13:24:56
Njá 2 - Profil | St 25.1.2017 13:18:19
Nhadalicek - Profil | St 25.1.2017 13:16:44
Nhadalicek - Profil | St 25.1.2017 13:15:41
Npagin77 - Profil | St 25.1.2017 13:14:48
Njá 2 - Profil | St 25.1.2017 13:10:11
Nhadalicek - Profil | St 25.1.2017 13:08:14
NxDanielS - Profil | St 25.1.2017 12:11:30
Nmurphyy - Profil | St 25.1.2017 0:42:26
stale to ostane to stare dobre (navyse teraz nove hagane) shimano
schvalne>toho roku planujem dat priestor match winneru (bude to moja prva daiwa:), tak uvidime... :D
Npeterb - Profil | Út 24.1.2017 23:06:57
Nmurphyy - Profil | Út 24.1.2017 22:59:44
ja mam stradic 6,2:1, sustain tusim 6,0:1.
napriek tomu chytam so stradicom/sustainom bezne feeder lovy.
kazdy chytame podla seba, ja napr chytam feeder shimano AERNOS 120LC + SH SUSTAIN 4000FG
Nfheavy - Profil | Út 24.1.2017 22:19:42
Npeterb - Profil | Út 24.1.2017 21:51:10
Njohny1 - Profil | Út 24.1.2017 21:37:08
Nfheavy - Profil | Út 24.1.2017 21:34:26
Npeterb - Profil | Út 24.1.2017 21:33:54
NxDanielS - Profil | Út 24.1.2017 21:33:17
FI má zbytečně rychlý převod. Sustain je použitelný.
OK
Nmurphyy - Profil | Út 24.1.2017 21:27:16
tiez rozmyslam, ci zobrat daiwu matchW, alebo si nechat moje aktualne stradic 3000FI, Sustain 4000FG s tym, ze im prekopam podlozky v cievke. no na to sa ale velmi necitim..
zatial som na tom tak, ze pokial budem riesit navi na feeder, tak to bude daiwa matchW
Nmurphyy - Profil | Út 24.1.2017 20:33:05
Njohny1 - Profil | Ne 22.1.2017 20:34:18
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NMethod feeder a vše kolem něj40291
NSportex feeder pruty5120
NFeeder na Dunaji1192
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NPickermánia-ultra light fishing49047
NFeederařina na řece64302
NLov dravců na feeder849
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NPreston - vše kolem této značky.4055
Kde to žije - feeder
21:01NFeederařina na řece 64302
17:06NPickermánia-ultra light fishing 49047
16:18NFeeder v okolí Zlína 4581
11:12NGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
ÚtNDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
-20% akce ANGLICKÝ TýdenZa 79 Kč
ANGLICKÝ TÝDEN -20% od středy 17.6. do úterý 23.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na sortiment značek SONUBAITS, KORUM, PRESTON, FOX, CC MOORE a AVID. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_AN20. Více na www.chytil.cz
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....
















