Hlučná šnúra pri prívlači vadí rybám ?

Caute
chcem použiť šnúru na sumcovú prívlač power pro klasiku 0,41ku a vraj táto šnúra moc hučí v očkách má niekto skúsenosť že by to bolo cítiť na záberoch ? žeby to vadilo rybám ???
Autor diskuse: lexo - Profil , 10.4.2016 dravci - náčiní, doplňky

u.x.a. - Profil | Pá 29.4.2016 18:51:35

doktor multiplikator >> j.sladkay - 29.4.2016 14:53:19 >> blázínku,catanu ladím do ruda mám tam nanofil red

    j.sladkay - Profil | Pá 29.4.2016 14:53:19

    u.x.a. >> akurat ti sandne na kataňu

      u.x.a. - Profil | Pá 29.4.2016 14:20:40

      mir999 >> ta vypadá na špunty do uší...

        mir999 - Profil | Pá 29.4.2016 13:49:08

        doktor multiplikator >> j.sladkay - 29.4.2016 10:35:41 >> pekna, zelena ;) je o chlp tvrdsia ako PP, kruhovy prierez, priemer plus minus sedi... a ajtak bude rozhodujuce, ci huci alebo nie... ;)

          P!F - Profil | Pá 29.4.2016 12:50:34

          mir999 >> za mňa nemusíš, neverím týmto čínskym potvoram.

            j.sladkay - Profil | Pá 29.4.2016 10:35:41

            mir999 >> si sa nepochvalil ako vyzera ?

              mir999 - Profil | Pá 29.4.2016 10:26:41

              P!F >> kastking mega 8 premerat mozem, dve mam doma na skusku..

                j.sladkay - Profil | Pá 29.4.2016 8:45:01

                P!F >> amici su amici, riesia nosnost, priemer len max 2 ja zo 100

                  kaprus - Profil | Pá 29.4.2016 7:05:42

                  P!F >> podle botu bych rekl ze je to cinanec. Takze fejk jak remen:-)

                    Bachy - Profil | Čt 28.4.2016 23:33:06

                    mir999 >> fakt to zkouší velmi nešťastně, uzel má zkoušet přesně jak používá a ideálně přes mincíř, závaží. Odření musí zkoušet po jednom prameni, protože takhle se mu to zkroutí a něco se dře víc, něco míň. Některé prameny mohou být volné a ty napnutější to víc schytaj...

                      P!F - Profil | Čt 28.4.2016 22:35:30

                      mir999 >> To video snad tocil bachy.... Ved ten debil ani nevie spravit uzol.
                      Nevraviac o tom, ze ten kastking ma evidentne sakra hrubsi priemer.

                        mir999 - Profil | Čt 28.4.2016 13:55:49

                        Zaujimavy ,,obyvackovy" porovnavaci test cinskej kastking a powerpro...
                        https://www.youtube.com/watch?v=2VnC9TNzPSk

                          Klobasa1 - Profil | Út 26.4.2016 23:19:19

                          u.x.a. >> Ten pavouk Spiderwirre je hrozně hlučnej takže nebrat, křičí i přes zeď paneláku a je to největší nepřítel dětí. Vím to z vlastní zkušenosti, jednou nám lezl i ve vaně a na ten řev se nezapomíná. Je to horší než sklípkan nebo tarantule, přitom to byl jen obyčejnej přerostlej sekáč, ale na naviják už to v životě nekoupím:-) Kdyby viděli kamarádovu masku F. Kruegra, (Noční můra z Elm Street) vezl bych je rovnou do špitálu nebo do márnice.

                            lexo - Profil | Út 26.4.2016 14:46:47

                            abcdddd >> Sam neviem hadam nejake sumce ... a možno na to budu skakať nakoniec len jalce bolene a sem tam zubac ... uvidime

                              Iza - Profil | Ne 24.4.2016 22:38:05

                              venca1 >> metrovku postavis na ocas jak prd takrka s cimkoli:-)

                                Iza - Profil | Ne 24.4.2016 22:36:53

                                venca1 >> brzda je slabsi, ale palec silnej.

                                  venca1 - Profil | Ne 24.4.2016 22:24:08

                                  Iza >> To je multík, a ta brzda je hodně slabá:-) Metrovku jsem nezastavil na fleku ani s TLD25.:-)

                                    abcdddd - Profil | Ne 24.4.2016 22:18:06

                                    lexo >> neviem co si od toho slubujes...

                                      Iza - Profil | Ne 24.4.2016 20:56:49

                                      venca1 >> abu garcia C6 record 61 HC a palec na civce:-)

                                        lexo - Profil | Ne 24.4.2016 20:31:32

                                        Pedro1 >> salmo perch 12F, 12SDR, 14F a aj 14 SDR salmo fatso crank 14F salmo whitefish 18F .......... a podobné rachotinky :D

                                          venca1 - Profil | Ne 24.4.2016 19:38:18

                                          doktor multiplikator >> j.sladkay - 24.4.2016 19:28:20 >> Jsem si to myslel, ale raději jsem se zeptal.:-))

                                            j.sladkay - Profil | Ne 24.4.2016 19:28:20

                                            venca1 >> normalne z lidlu :))

                                              venca1 - Profil | Ne 24.4.2016 19:20:59

                                              Iza >> Co máš za naviják, žes stopadesátku zastavil na fleku?..-)))