- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Velké umělé násrahy na dravce.
Po létech tahání čudliček na microgumky a rotačky 000 při závodní přívlači jsem propadl druhému extrému a to velkým nástraham.Pište své zkušenosti s obludama tak nad 18 cm.
Autor diskuse: skalic - Profil , 5.4.2016 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
65x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Pepa z depa - Profil | St 13.4.2016 7:51:19
Tak sem brouzdal mrkem a našel tuhle fotku a dovolím si ji sem dát. snad to neva. myslíte že na to jde něco lapit?
jaka - Profil | Út 12.4.2016 23:18:50
Scanix >> Jak kdy, jak v čem :-) Někdy stačí i těch osmnáct :-)
Scanix - Profil | Út 12.4.2016 22:57:31
Georgino >> moje oblibeny, bohuzel to kousou hlavne kudly podobne velke, ale basti to i sumici, celkem universal nastraha, nejlip ty 30cm :)
jaka - Profil | Út 12.4.2016 22:39:38
mascha >> Jinak super naviják, já ho někde vyhrál, všichni se mi smějou, ale má největší štiky ve Švédsku a furt chodí, sice stejně hrozně ale furt :-D Největší srandu z něj měl Zoiďák a amíci, že se to u nich prodává v těch nejlevnějši kitech :-D A prut snad steel wind od trabucca ses ani nepochlubil, to nebyly špatný klacky za ty prachy.
jaka - Profil | Út 12.4.2016 22:31:45
Abyss >> Propal zahraniční vody nebolí jako propal tý domácí, tak bych to viděl :-)
P!F - Profil | Út 12.4.2016 21:57:33
doktor multiplikator >> j.sladkay - 12.4.2016 20:31:19 >> som sisi.
Abyss - Profil | Út 12.4.2016 20:34:58
Keď to tak čítam, je nás pomerne dosť, čo preferujú tzv. Bodyfishing...:) úspechy len za hranicami csfr :/
P!F - Profil | Út 12.4.2016 20:25:18
mascha >> S tou cenou treba ratat, bohuzial. Najdrahsiu gumu som kupoval za 27 euro, ice ma to sralo, ale budme realiti, vazi to 400g, z toho by bolo 1000 twistrov...
mascha - Profil | Út 12.4.2016 17:04:44
Mám ty monster slugy od Savage. Ryby to ve švédsku chytá, u nás zatím netestováno. Ale ta cena je taky monstrózní, kus za 189.
Georgino - Profil | Út 12.4.2016 15:39:52
LucPav >> ještě nic :) ale zkoušel jsem to zatím jen loni na konci sezóny a moc se mi líbí jak to chodí
LucPav - Profil | Út 12.4.2016 15:37:37
Georgino >> chytl jsi na to i sumce? Nebo jen štiky? Děkuji za info
skalic - Profil | Út 12.4.2016 14:57:59
Georgino >> To věřim.Já mam menší,ale těch 30 cm bych se taky nebál.Chci je zkoušet i u nás v noci na sumce.
Georgino - Profil | Út 12.4.2016 14:43:46
skalic >> klukům ve švédsku tyhle 30 cm srkaly úplně celý i kudly kolem 50ti
skalic - Profil | Út 12.4.2016 14:33:07
Georgino >> Už je mam taky a zatím jsem je zkoušel u sebe na rybníku a hned asi na 3 hod mi po něm vystartovala kudla.Rychle jsem jí s tim ucuknul,protože se zrovna začínaly třít tak jsem jí nechtěl píchnout.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoRare woblery - Rapala 14054
SoÚhoří sezona 2012 10520
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . Úlovky na přívlač z Moravy 2
. . . Trojháčky na dravce 60
. . . Jaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














