- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Velké umělé násrahy na dravce.
Po létech tahání čudliček na microgumky a rotačky 000 při závodní přívlači jsem propadl druhému extrému a to velkým nástraham.Pište své zkušenosti s obludama tak nad 18 cm.
Autor diskuse: skalic - Profil , 5.4.2016 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
65x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Pescador - Profil | St 18.5.2016 21:08:09
boyscout >> tohle jsem nikdy nedelal, ale kdyztak to svedu na tebe. dnes po vyraznem ochlazeni byly ty maly sticky nejaky aktivni. atakovaly i ty 30cm jerky...
boyscout - Profil | St 18.5.2016 21:00:12
Pescador >> nebo zkus menší štiku, tak 55cm by mohlo stačit :-)
Pescador - Profil | St 18.5.2016 20:52:13
boyscout >> nejvetsi mam 30cm trolovaci jerky. zitra je nasadim :o) v nejhorsim potroluju 40cm makrelu :o))
boyscout - Profil | St 18.5.2016 20:46:56
Pescador >> to bys asi musel hodně přitvrdit ve velikosti nástrah, na severu jsou macaté až štiky 120+ (už žerou svoje 70cm kolegyně) :-)
Pescador - Profil | St 18.5.2016 20:31:41
čolkař,zloch >> moc dekuji. dnes se vyrazne ochladilo (max 3°C) a povedly se 2 stihlata a 2 lehce pred 90cm. zitra si snad sahnu na nejakou vypasenou jezerni kralovnu :o)
datel na entou :-) - Profil | St 18.5.2016 17:11:14
Borek-kerob - Profil | St 18.5.2016 0:20:30
Georgino >> mel jsem dve ruzny kopie zaltu a chodily mizerne, ryby narozdil od originalu nechytaly. Asi mas neco jinyho.
jardajelen - Profil | Út 17.5.2016 22:35:21
minatrix >> Ano, je také zvukový, je to opravdu přesná kopie, pouze vlivem použité jiného materiálu je tento o 5 g těžší .. o tom, že by byly v jiné velikosti nevím, zatím jsem sehnal jen tohle.
minatrix - Profil | Út 17.5.2016 22:29:31
jardajelen >> výrobce Bombera je prý nemocný a nestíhá či co. Nevím. Jsou i tyhle zvukové? Budou i menší? Ty mi vyhovovaly víc...
jardajelen - Profil | Út 17.5.2016 22:19:34
minatrix >>je to vyrobeno jako nástupce Bombera od Water Scoutu, který se nedá nikde sehnat, je to v podstatě to samé, jen jiný výrobce. Jmenuje se to Hammer Jerk.
jardajelen - Profil | Út 17.5.2016 21:54:51
Normálně používám spíše menší, ale teď jsem dostal celkem slušnou nabídku na tyhle jerky ...přemýšlím, že nějaký zkusím...
skalic - Profil | Pá 13.5.2016 13:14:56
Stavba >> znam Fialika.Ja na Hrachach zrovna vegetim na chate.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
7:53Burza na přívlačové nástrahy 33417
7:37Fotky ryb pouze na přívlač 107193
ČtÚhoří sezona 2012 10516
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....















