Pstruhová sezóna se blíží...

Za dva měsíce tu máme začátek pstruhové sezony. Tak se pochlubte kolegové pstruhaři, s jakým arzenálem se na ně chystáte, co jste pořídili za nové pěkné kousky nebo jaké máte staré osvědčené.
Autor diskuse: NoobAngler - Profil , 18.2.2016 dravci - náčiní, doplňky

Npotočák 62 - Profil | St 20.4.2016 6:48:09

semi5 >> Děkuji.Petrův Zdar

    Nsemi5 - Profil | Út 19.4.2016 19:36:00

    potočák 62 >> tady jeden sobotní.

      Nskmilko - Profil | Út 19.4.2016 19:25:49

      potočák 62 >> Ano bol som dnes.Ulovené 15 potočákov bez prsných plutiev a s deformovanými čelusťami+chýbajúce časti chvostov akoby odhryznuté :( Také fotky nemá zmysel dávať

        Npotočák 62 - Profil | Út 19.4.2016 18:58:04

        To jste od soboty nikdo nebyl?Pište,posílejte fotky,at´ mám na co koukat když už poprvé po 35 letech nemůžu. Petrův Zdar

          NKoumak - Profil | So 16.4.2016 22:53:15

          Willow >> Vestu jsem nakonec musel objednat z Anglie, protoze u nas je to evidentne strasny problem a nektere praktiky obchodniku me dost zarazi a divim se, jak je mozne, ze jeste nezkrachovali.

            NHonza7 - Profil | So 16.4.2016 20:27:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak tady je jeden kousek cca 50+

              NHardyman - Profil | So 16.4.2016 14:48:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              NoobAngler - >> Nic nového jsem kupovat nemusel President a štípák funguje bezchybně....

                NKoumak - Profil | So 16.4.2016 12:14:32

                mvincik >> Vám se toto zdálo jako plnohodnotná odpověď? To je teda smutné, když někdo napíše na porovnání cen a vyhodí mu to v podstatě dva obchody. Ano reagoval jsem tak jak jsem reagoval, protože odpověď na mou otázku dle mého byla taková spíš aby se vlk nažral a koza zůstala celá. A dle mého jsem nereagoval nějak přehnaně, prostě odpověď v podobě toho, že někdo napíše zabralo mi to dva kliky a napíše na porovnání cen to opravdu neberu jako radu, za která by mi měla dat bůh ví co.

                  NBejmák - Profil | So 16.4.2016 12:13:55

                  u.x.a. >> tady máš

                    Nrybomil - Profil | So 16.4.2016 11:28:42

                    u.x.a. >> u nás menší siveni, ale aspoň něco si vytáhnul snad každý, vedle mě byl jeden úplně poprvé v životě na struzích

                      NSa(l)micka - Profil | So 16.4.2016 8:34:13

                      Ku.va drat, zrovna mi na zahajeni vyjde spatnej konec mesice... ale jdu, i kdybych k ty vode mela dolezt po ctyrech a s flaskou horky vody v brodacich.

                        Nu.x.a. - Profil | So 16.4.2016 6:59:17

                        a je to tady! dneska chci vidět mrk plný fotek obludných struhů!

                          Nkubsta - Profil | So 16.4.2016 6:57:28

                          Tak kde jsou fotky nejakejch nasypancu at se aspon kouknu kdyz se k vode dnea nedostanu....

                            Nsemi5 - Profil | Pá 15.4.2016 22:48:56

                            mvincik >> jj pravdu máš.

                              Nmvincik - Profil | Pá 15.4.2016 22:02:36

                              Koumak >> Kolego, měl by jsi být více slušný na zkušené borce, kteří se ti jali poradit. Slušně a věcně. Nebo jsi měl dotaz více konkretizovat.

                              Kvůli takovým reakcím, jako jsi zde předvedl ty, pak někdy nedostanou odpovědi ani ti, kteří by za ni byli vděční...

                                NWillow - Profil | Pá 15.4.2016 19:26:19

                                Koumak >> A Hanák eu si zkoušel?edit mají všechny velikosti cena 2,5 tisíce.;-)

                                  Nsliver - Profil | Pá 15.4.2016 19:12:46

                                  Koumak >> máš jedinou a poslední možnost vlézt mi na záda. Tak ji laskavě využij.

                                    NKoumak - Profil | Pá 15.4.2016 18:59:12

                                    sliver >> Ano cena byla jedna věc, ale já měl problém s velikostí. A podle většiny obchodů, které jsem obvolávál, tak zboží od Vision už neodebírají a většinou mají vesty velikosti XL a víc takže proto.

                                      Nsliver - Profil | Pá 15.4.2016 18:51:48

                                      Koumak >> psal jsi flies factory, že ne. Dostal jsi odkaz o pětikilo levnější a taky ne. Je tu často sranda no.

                                        NKoumak - Profil | Pá 15.4.2016 18:30:19

                                        sliver >> Jo tak tyto dva kliky jsem udělal taky. Já myslel, jestli nejsou nějáké jiné shopy. Tak chytrý jsem byl taky.