Pstruhová sezóna se blíží...

Za dva měsíce tu máme začátek pstruhové sezony. Tak se pochlubte kolegové pstruhaři, s jakým arzenálem se na ně chystáte, co jste pořídili za nové pěkné kousky nebo jaké máte staré osvědčené.
Autor diskuse: NoobAngler - Profil , 18.2.2016 dravci - náčiní, doplňky

NVíD - Profil | Pá 15.4.2016 17:46:28

u.x.a. >> mze 6. K vzteku...

    NKoumak - Profil | Pá 15.4.2016 15:27:36

    Zdravím mám prosbu. Neporadíte mi, kde bych mohl sehnat vestu Caribou od Vision krom Flies factory?
    Díky moc

      NSa(l)micka - Profil | Pá 15.4.2016 0:26:12

      Uuuuuuuž jenom jeden den! Hurá!

        NS&F - pescador - Profil | Čt 14.4.2016 23:10:57

        sliver >> Nyní cibulky a stvol medvědího česneku .... na obveselení i trochu listu

          Nsliver - Profil | Čt 14.4.2016 23:07:25

          S&F - pescador >> jo , s pažitkou super .

            NS&F - pescador - Profil | Čt 14.4.2016 23:04:37

            sliver >> ...... zahájím až 29 nebo 30.4. ..... to jsem teda v prdeli.Naštěstí se to dá využít i vlastně i na chleba :-(

              Nsliver - Profil | Čt 14.4.2016 22:52:47

              S&F - pescador >> tak to na první víkend stačí , to jo .

                NS&F - pescador - Profil | Čt 14.4.2016 22:48:39

                sliver >> Jj. V Kaufu když bylo za 19,90 tak cca. 2 ,,omniovky" .-)

                  Nsliver - Profil | Čt 14.4.2016 22:46:40

                  A máte už v ledničce prepustene máslo ?

                    Nmarw_84 - Profil | Čt 14.4.2016 21:57:58

                    Díky, asi vemu nejakej na aliexpresu. Že je těžkej mi neva. Budu ho nosit pripnutej na batohu, tam se ta váha trochu ztratí

                      Nskmilko - Profil | Čt 14.4.2016 21:27:14

                      marw_84 >> Dobrá vec tá silikon sieťka,ale ten podberák je velmi ťažký,váži 3 násobok váhy bežného podberáka

                        NS&F - pescador - Profil | Čt 14.4.2016 21:15:44

                          Ntragy - Profil | Čt 14.4.2016 21:15:12

                          marw_84 >> alliexpres fly landing nets

                            Nmarw_84 - Profil | Čt 14.4.2016 21:10:15

                            Nevíte kde bych pořídil takový podberak se silikonovou síťkou? Diky

                              Nu.x.a. - Profil | Čt 14.4.2016 16:23:42

                              Knapík >> letos snad voda bude..

                                NKnapík - Profil | Čt 14.4.2016 13:41:15

                                u.x.a. >> někdy chybí dokonce i ta voda :-(

                                  Nu.x.a. - Profil | Čt 14.4.2016 11:51:06

                                  VíD >> kde na mži? 5B?tam je prázdná voda a já pstruhové zahájení už řadu let rád vynechávám..

                                    NVíD - Profil | Čt 14.4.2016 11:02:22

                                    Dřív jsem se taky těšil. Od té doby, co na Mži géniové narovnali koryto, opravili co mohli a vůbec, přizpůsobili řeku obrazu svému, tak se mi chce v půli dubna zvracet a plakat...

                                      Nrybičkář - Profil | Čt 14.4.2016 10:57:40

                                      Těším se jak dědeček na důchod :-), brodky mi už normálně stepují ve skříni, už abych si vlezl do vody. Snad se nevykoupu hned z kraje sezóny :-), začínat budu trochu netradičně asi jednoháčkový plandavky od nástrah.cz z výstaviště.