Pstruhová sezóna se blíží...

Za dva měsíce tu máme začátek pstruhové sezony. Tak se pochlubte kolegové pstruhaři, s jakým arzenálem se na ně chystáte, co jste pořídili za nové pěkné kousky nebo jaké máte staré osvědčené.
Autor diskuse: NoobAngler - Profil , 18.2.2016 dravci - náčiní, doplňky

u.x.a. - Profil | Čt 14.4.2016 7:52:48

Jarda Š. >> mají přesumcováno, já sumce třeba vůbec neuznávám jako rybu, je to pro mě odpad všech našich vod , stejně jako kapř, v Austrálii a USA s kapř hnojí pole za to mám Austrálii a amíky rád, sumec by v ČR neměl mít míru a dobu hájení, nesměl by se vracet zpět do vody akorát bych dal jedno omezení aď nejsem tak přísnej , max 500kg sumce na den a osobu, pokud bude mít rybář doprovod , tak na něj může vzít dalších 500kg i když osoba nebude mít rybářský lístek..

    Jarda Š. - Profil | St 13.4.2016 17:59:40

    u.x.a. >> Na Ebru už skoro vůbec nejsou původní druhy ryb, takže tam ochranáři apelují na to, aby se sumci a kapři brali.

      u.x.a. - Profil | St 13.4.2016 17:52:59

      rybomil >> ad si tam chytá kdo chce, co vím tak tam jezdí české kaprařské legendy, wostří a zapřísáhlí chat & realse fandové, na Ebru se promění ve vraždící monstra.. zkrátka Ebro je ráj českých masařek..

        rybomil - Profil | St 13.4.2016 17:36:46

        u.x.a. >> tvoje info o Ebru má pro CZ rádobyrekordrybolovce hodnotu keců Rudy z Ostravy :o)

          mazar - Profil | St 13.4.2016 12:21:14

          GTdpcfix >> A taky mám podezření, že místo Augustus chtěl napsat Catana, skoro bych za to dal ruku do ohně. Já nemám metr, ale nálepky na skříni jako Lucie postrach ulice :).

            GTdpcfix - Profil | St 13.4.2016 12:13:45

            mazar >> ty reko moravo vecer ti napisu:-D strihas metr?

              GTdpcfix - Profil | St 13.4.2016 12:12:35

              u.x.a. >> :D:D:D aha nepochopili jsme se:-D

                mazar - Profil | St 13.4.2016 11:59:53

                GTdpcfix >> On myslel řeku Moravu, jestli ty ses nedíval na území.

                  u.x.a. - Profil | St 13.4.2016 7:37:08

                  GTdpcfix - 2016 5:11:05 >> augustus není vesnice ani město, je to člen tady z Mrku a nejznámější sběratel rapal z Moravy,má nepřeberné množství sbírek wobů..

                    GTdpcfix - Profil | St 13.4.2016 5:11:05

                    u.x.a. >> hledal jsem na mapach a zadny augustus na morave neni

                      Kosticka - Profil | Út 12.4.2016 11:04:02

                      JJ furt bydli v Gottwaldově

                        u.x.a. - Profil | Út 12.4.2016 10:17:12

                        Kosticka >> nevíš jestli je Augustus ještě na Moravě? :-)

                          j.sladkay - Profil | Út 12.4.2016 10:09:26

                          kkkarlos >> kto by ich kopal, same vylezu :)

                            Kosticka - Profil | Út 12.4.2016 9:45:02

                            dva dny hledam na MRK ,kde je veselo a už sem tu :D

                              u.x.a. - Profil | Út 12.4.2016 9:35:01

                              doktor multiplikator >> j.sladkay - 12.4.2016 8:45:30 >> ne, budu chytat na kuku s příchutí sýrů, tu mají struzi moc rádi..

                                kkkarlos - Profil | Út 12.4.2016 9:11:42

                                doktor multiplikator >> j.sladkay - 12.4.2016 8:45:30 >> já slyšel že kopaná moucha je lepčí ....

                                  j.sladkay - Profil | Út 12.4.2016 8:45:30

                                  u.x.a. >> kosťáky mas na sobotu naskladnene?

                                    u.x.a. - Profil | Út 12.4.2016 8:42:43

                                    kkkarlos >> já taky ne a nikdo, nikdy mi tam neuvidí!

                                      kkkarlos - Profil | Út 12.4.2016 8:19:44

                                      u.x.a. >> nevím to nemohu posoudit, ani na těch candáti a ni na těch kapři jsem ještě v těchto končinách co píšeš nebyl ....

                                        u.x.a. - Profil | Út 12.4.2016 7:46:45

                                        kkkarlos >> na Ebru chytá československý rybářský odpad, neumětelové a tupci, candát z Ebra má pro mě stejnou váhu jako kapř z Vrbenského..